Що робити коли вкусила бджола і напухло


Хоча бджоли – це дуже корисні комахи, але їхній укус не надто приємний для людини. Одиничні укуси менш небезпечні, особливу загрозу несуть вони для тих, хто страждає на алергію. Якщо ж бджіл було декілька, то можлива сильна реакція у вигляді набряку, ускладненого дихання чи навіть зниження тиску. Тому, що робити коли вкусила бджола повинен знати кожен.

Щоб бджоли не напали


Щоб не мати змоги перевірити на собі наявність алергічної реакції, потрібно спробувати уникнути нападу комахи. Якщо на шляху трапився рій бджіл, потрібно якомога спокійніше спробувати віддалитися від нього. Ні в якому разі не потрібно махати руками, це лише роздратує їх.
що робити коли вкусила бджола і напухло

Не варто просто так убивати бджолу, особливо, якщо її родичі знаходяться десь поруч. Під час загибелі комаха виділяє особливу речовину, яка налаштовує інших членів сім’ї на агресію.
Якщо навесні з’явилося доволі багато бджіл, отже потрібно шукати де вони оселилися. Ліквідувати гніздо може спеціальна служба.
Не варто ходити босоніж та пити із пляшки, яка стояла відкоркована надворі. Комаха може сховатися і нанести укус у цілях захисту.
Якщо матимете прогулянку на природі або будете перебувати поряд із пасікою, не варто користуватися парфумами. Усі комахи, в тому числі і бджоли, намагаються відшукати об’єкт, який так смачно пахне.

Купити різних сортів можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Варто ретельно підбирати одяг, при вилазці на природу. Руки й ноги повинні бути закриті.

Вкусила бджола: що далі?


То ж, що робити коли вкусила бджола або оса потрібно знати усім. Адже ніколи не знаєш де чекає небезпека. Чого ніколи не потрібно робити:
 • Добивати комаху на тілі, щоб вона не розповсюдила заклик до атаки інших членів її сім’ї.
 • Не варто терти чи масажувати місце пошкодження. Так отрута може поширитися на більшу площу.
 • Потрібно обережно витягнути жало, не натискаючи на місце укусу.
 • Не варто знеболювати вживанням алкоголю, судини розширяться, а отрута пошириться ще швидше.
 • Не варто прикладати до рани брудні речі, навіть якщо вони допоможуть охолодити укушене місце. Часто люди припускаються помилки і прикладають землю чи оду з найближчої водойми – так збільшується ризик інфікування рани.
 • Не варто вживати також заспокійливі чи снодійні засоби.

бджола

Що потрібно робити і як зняти набряк від укусу бджоли:
 1. Для початку потрібно позбутися жала. Краще це робити пінцетом, за відсутності, можна спробувати нігтями. Ні в якому разі не варто видушувати його. Варто звернути увагу на малесеньку горошинку, причеплену до жала – це отрута. Її не треба роздушувати.
 2. Обов’язково потрібно продезінфікувати місце ураження. Можна використати спирт чи спиртову настоянку, розчиненим у воді нашатирним спиртом чи перманганатом калію, або просто промити холодною чистою водою.
 3. Потрібно зменшити больові відчуття. Для цього можна прикласти до місця укусу розчин солі чи оцту, аптечні гелі чи креми, або сік кульбаби чи шматочок свіжого огірка. Також помічними у цій справі вважаються листи подорожника, ревеню або й корінь петрушки.

Якщо набряк тримається 2 і більше дні, то варто звернутися до лікаря. Якщо спостерігається алергічна реакція, обов‘язково потрібно випити антигістамінний засіб. Якщо ж ця реакція стрімка і сильно виражена, негайно потрібно викликати швидку допомогу або доправити постраждалого у лікарню.

До чого може призвести укус комахи


Бджолиний укус для здорової людини безпечний, ба більше – корисний. Але дітям та алергікам потрібно бути дуже обережними. Найбільш небезпечними вважаються укуси у голову, слизову ротової порожнини та у груди.
Бджолиний укус можна розпізнати за такими симптомами:
 • Раптовий різкий пекучий біль у місці проникнення жала у шкіру;
 • Почервоніння та набряк укушеного місця;
 • У безпосередньому місці укусу можна розгледіти білу цятку.

У людей з алергією та дітей можливі додаткові більш серйозні прояви: кашель, ускладнене дихання, нудота, блювота, а також висипка по усьому тілу.
Випадки, коли без консультації лікаря не обійтися:
 1. Якщо від укусу постраждала дитина;
 2. Якщо напала не одна комаха, а одразу декілька;
 3. Людина, яку вкусила бджола схильна до появи алергічних реакцій;
 4. Самопочуття постраждалого стало погіршуватися;
 5. Якщо набряк з’явився на шиї чи обличчі, це може спровокувати удушшя;
 6. У житті постраждалого уже були алергічні реакції на бджолине жало.

Найчастіше сильні набряки проявляються на обличчі. То що робити коли вкусила бджола і напухло, адже людина тоді має не дуже приємний вигляд. Прості правила:
 1. Варто негайно сховатися у максимально прохолодне місце та спробувати охолодити пошкоджене місце. Для цього можна використати лід, змочену у холодній воді тканину чи прикласти звичайну пляшку, наповнену холодною водою. Холод краще прикладати через стерильну серветку;
 2. Постраждалому рекомендується спокій та велика кількість пиття. Частина тіла, яка постраждала, повинна знаходитися вище голови. Пити можна все, що подобається (окрім алкоголю, звичайно);
 3. Можна використати аптечні засоби, які зменшать ризик розвитку алергії, а набряк буде меншим.

що робити коли вкусила бджола або оса

Якщо аптечка пуста, а до аптеки досить далеко, на допомогу приходить народна медицина. Є декілька способів покращення стану підручними засобами, їх прикладають до місця укусу:
 • Невеличка грудочка цукру;
 • Таблетка звичайного активованого вугілля;
 • Листок подорожнику, який можна знайти практично будь-де;
 • Аптечна глина;
 • Кашка з тертої картоплини.

Для нейтралізації отрути:
 1. Розтерта таблетка аспірину;
 2. Шматочок яблука чи лимону;
 3. Перетерте листя петрушки.


Придбати мед різних сортів в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Потрібно знати що робити коли дитину вкусила бджола, адже більшість препаратів для дорослих для них не підходить. Батькам, які знають про наявність алергії в дитини, завжди повинні мати при собі антигістамінні препарати. В будь-якому випадку дитину слід показати лікарю. Бджоли зазвичай першими не нападають, а використовують жало у якості захисту. Тому не варто провокувати цих комах.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины