Як зберігання меду в домашніх умовах


Ласувати медом полюбляє практично кожен. Цей бджолиний продукт – це не лише ароматні ласощі, але й дієві ліки. Взимку бджоли відпочивають, тому постає логічне питання: як зберігати мед правильно, щоб він не втратив свою лікувальну силу. Відомі факти, коли археологи знаходили мед у своїх розкопках, але не варто зберігати його для майбутніх поколінь, краще з’їсти його, поки він свіжий.

Строк придатності


У природі мед зберігається дуже довго. Його склад на стільки унікальний, що бактерії не мають жодного шансу розмножуватися у цьому продукті.
як краще зберігати мед

Вдома бджолиний продукт бажано використати за 24 місяці з моменту його отримання. Слід пам’ятати, що під впливом повітря та сонячних променів він доволі швидко втрачає корисні властивості.
Звичайно ж у спеціальних бочках, які виготовлені з дерева і оброблені прополісом бджолиний продукт може визрівати і до десяти років, але зберігання меду в домашніх умовах такого способу не передбачає.
Якщо придбати свіжий мед у перевіреного пасічника і зберігати його у сприятливих для цього продукту умовах, то за 2 роки він не втратить своїх властивостей.

Температура зберігання


Бджілки утеплюють свої вулики, тому навіть взимку, коли надворі мінусова температура, у вулику вона не опускається нижче -10. Отже, найоптимальніші температури для зберігання меду +5 -10 градусів. Якщо температурний режим у місці зберігання буде нижчим, то мед швидко загусає і стає крихким.

Купити мед різних сортів можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Якщо ж температура занадто висока, то всі корисні властивості втрачаються, а заразом погіршується смак, аромат практично не відчувається.

Місце для зберігання


Перш за все потрібно пам’ятати про світло. Ні в якому разі не потрібно залишати посудину з медом під дією прямих сонячних променів. Усі ферменти і корисні речовини руйнуються і користі від такого меду не буде.
Ще одним важливим моментом у зберіганні меду є вологість приміщення. Для меду краще підходять сухі, добре провітрювані приміщення.
Перше правило зберігання продукту – темне та сухе місце.

Тобто мед можна зберігати в житлових приміщеннях у закритій тумбочці.
як зберігати мед в сотах

Зберігання меду в холодильнику


Багато господинь обожнюють все ховати у холодильник. Там продукти не псуються, а також в них не заводяться ніякі живі організми. Чи підходить такий метод для меду? Деякі експерти погоджуються з такими господинями, лише радять слідкувати за тим, щоб температура не падала нижче 5 градусів і мед не піддавався впливу вологи.
Інші ж експерти наголошують, що у холодильнику на посудині здатен утворюватися конденсат, а це зайва волога, яка спричиняє процес бродіння.
Таким чином, холодильник – не найкраще місце для зберігання продукту.

Зберігання меду у льосі


У тих, хто живе у власному будинку, зазвичай є льох. Більшість продуктів зберігають там. Температура не занадто низька, там сухо і темно. Навіть овочі та фрукти в’януть там значно повільніше. Отже, якщо льох дійсно сухий і прохолодний, то в ньому можна зберігати мед. Але слід пам’ятати про сусідство продуктів у ньому. Не варто поруч в’ялити рибу, зберігати крупи чи різні соління.

Тара для зберігання


Щоб мед довго зберігав лікувальні властивості, неперевершений смак та аромат, то потрібно обрати і тару для зберігання продукту, що найбільш буде підходити для цього. Вона повинна добре закриватися, не пропускати вологу та запахи. Якщо вирішили обрати скляні банки, то перед тим, як залляти в них продукт, потрібно впевнитися у їхній чистоті і абсолютній відсутності вологи всередині. Свіжий мед ніколи не доливають до залишків попереднього.
Інколи любителів цього продукту цікавить як зберігати мед у стільниках. Це теж можливо, але потрібно обирати добре запечатані стільники, щоб із них ні в якому разі не виллявся мед. Їх складають у чистий скляний або алюмінієвий посуд і зберігають так, як і звичайний мед.
Також продукт зберігають у дерев’яних бочках. Варто остерігатися залізних посудин, адже окрім зіпсованого від окислення смаку, можна отримати ще й отруєння.
Якщо для зберігання меду використовують пластикову тару, то потрібно бути впевненим, що вона харчова. Це досить зручно і для транспортування.
зберігання меду в домашніх умовах

Здавна люди зберігали бджолиний продукт у глиняних глечиках і це, мабуть, до цього часу найкращий матеріал. Він захищає від сонця, від надмірної вологи та не впливає на склад і смак продукту.

Зберігання меду


Більшість споживачів вважає, що рідкий мед – свіжий мед, а це не завжди правда. Мед викачують рідким, але проходить час і він починає кристалізуватися. Це звична справа для такого продукту. Тому, якщо придбаний мед взимку лишається рідким, варто добре подумати перед тим, як його вживати. Це може бути прояв фальсифікації. Фальсифікат ніколи не загусає. А от кристалізований мед дуже легко можна розтопити на водяній бані.

Придбати мед різних сортів в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


При цьому його властивості не постраждають.
Мед – дуже корисний і смачний продукт. Його потрібно мати у кожному домі як ліки і як засіб підсолодити життя. Тоді й хвороб буде менше, і гарний настрій частіше. Тому як краще зберігати мед і в яких умовах потрібно знати кожній справжній господині та гарному господареві.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины