Очні краплі для зниження внутрішньоочного тискуВнутрішньоочний тиск – ВГД) - показник, які показує силу тиску рідини всередині ока. ВГД забезпечує сферичну (найбільш оптимальну) форму ока, нормалізують циркуляцію крові і покращують трофіку слизової оболонки (рогівки). Нормальне значення даного показника коливається в межах від 10-20 мм рт.ст, а якщо він перевищує допустиму межу в оці починають відбуватися трофічні зміни, які можуть привести до розвитку великої кількості очних хвороб, тому знати про те, які існують дешеві краплі від очного тиску, повинен кожен.

купить капли понижающие глазное давление в Украине


Підвищений ВГД і основні принципи його лікуванняДля початку необхідно обговорить те, що внутрішньоочний тиск не вважається постійним показником, адже його значення може змінюватися в залежності від біологічних ритмів (вдень більше, а вночі – менше), вживання деяких лікарських засобів, зловживання алкоголем, куріння марихуани, а також кофеїну (він діє на тиск всередині очей приблизно так само, як і на кров'яний).

Незважаючи на те, що спочатку здається, ніби нічого страшного в зміні даного показника ні, це хибна думка, бо збільшення рівня ВГД може свідчити про розвиток глаукоми, яка в свою чергу часто призводить до сліпоти, саме з цієї причини краплі, які знижують очний тиск повинні бути у кожного, правда варто дуже уважно ставитися до їх складу, тому що деякі ліки можуть тільки прискорити розвиток проблем із зором, і виправити це буде надзвичайно складно.

Вчені розрізняють три види підвищеного ВГД:

 • транзиторне-виникає періодами і досить швидко проходить, часто не вимагаючи ніякого лікування;
 • лабільне-непостійне підвищення, але якщо тиск підвищується, то тримається воно в такому стані досить довго;
 • стабільне (тут розшифровувати нічого не потрібно, але потрібно зробити акцент на тому, що його необхідно терміново лікувати, інакше проблем зі здоров'ям не уникнути).Купити медові очні краплі можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Насправді купити краплі для зниження очного тиску необхідно навіть в тому випадку, якщо воно ця проблема турбує людину лише зрідка і швидко проходить, тому що будь-яку хворобу легше попередити, ніж вилікувати. Дуже важливо, щоб їх до складу входили компоненти, які змогли-б живити очі і надавати позитивний вплив на судини, покращуючи відтік рідини. В даному випадку препаратами "вибору" можуть стати ліки, приготовані на основі меду і прополісу.

Користь і склад медових крапель для очейМедові очні краплі для зниження внутрішньоочного тиску складаються з трьох компонентів (в якості основного середовища в ліки входить звичайна дистильована вода):

 • меду (обов'язково акацієвого, який не викликає розвитку алергії і дозволений до застосування навіть у маленьких дітей);
 • прополісу (водної витяжки, яка робить благотворний вплив на слизову оболонку ока, але при цьому він надає надзвичайно "м'яку" дію);
 • евкаліпту.


пробрести глазные капли от внутриглазного давления в Украине


Мед є основним компонентом ліки, адже саме він живить слизову оболонку ока, насичуючи її всіма необхідними вітамінами і мікроелементами, нормалізує мікроциркуляцію крові по судинах і активізує відновлення рогівки. Однак очні краплі, що знижують внутрішньоочний тиск, цінуються не тільки через те, що в їх складі міститься мед. Останні дослідження показали, що флавоноїди, якими багатий прополіс, здатні чинять гнітючу дію на синтез альдозоредуктази – ферменту, який бере участь в утворенні гекситолу.

Гекситол здатний притягувати воду в клітини, що, відповідно, підвищує внутрішньоочний тиск, тому якщо порушити його синтез, то даний показник можна дуже швидко нормалізувати. Завдяки активному складу прополісу за допомогою очних крапель, проявлених на основі продуктів бджільництва, можна істотно пригальмувати розвиток глаукоми і катаракти (помутніння кришталика ока). Повністю вилікувати ці захворювання, на жаль, за допомогою крапель не вийде, тому що вони вимагають хірургічного втручання, але уповільнити їх прогресування можна.

Евкаліпт в складі ліки виконує допоміжні функції - він підсилює дію основних компонентів, а також (за рахунок вираженого бактерицидної дії) дозволяє використовувати краплі для зниження очного тиску з метою боротьби з грибами та інфекційними мікроорганізмами.

Виробник випускає медові краплі в декількох концентраціях:

 • 1:9%;
 • 2:8%;
 • 3:7%;
 • 4:6%;
 • 5:5%.


купить капли для снижения глазного давления


Найкраще лікування починати з ліки з найменшою концентрацією, тому що мед і прополіс, незважаючи на свій природний склад, не є «рідними» для слизової оболонки речовинами, тому вона повинна до них звикнути. Поступово концентрацію ліки необхідно збільшувати, тому на курс необхідно брати відразу кілька флаконів крапель. Згодом краплі можна буде зберігати в холодильнику, правда, як і у всіх стерильних лікарських форм, термін придатності цих ліків обмежений одним місяцем.


Де купити медові очні краплі в Україні?
Інформація про те, де можна пробрести очні краплі від внутрішньоочного тиску в Україні дуже важлива, тому що в аптеці, де всі звикли купувати лікарські засоби, вони не продаються. З огляду на те, що краплі готують на основі продуктів бджільництва, логічно припустити, що вони продаються на пасіках, а їх виробництвом бджолярі займаються самостійно. Однак купувати краплі на першій-ліпшій пасіці не варто, тому що не всі пасічники відповідально ставляться до процесу їх приготування. Деякі виробники не дотримуються правил технологічного процесу приготування медових очних лікарських форм (перегрівають мед або додають до їх складу хімічні стабілізатори), в результаті чого препарат виходить неякісним, тому перед покупкою рекомендується ретельно вивчити відгуки про виробника.

Замовити медові краплі для очей в Україні можна за тел:
+380984298830
+380955638797


Можна купити краплі знижують очний тиск в Україні на пасіці "веселий Шершень", відгуки про яку зустрічаються тільки позитивні. Фахівці Пасіки, що займаються виробництвом ліків, дуже уважно стежать за якістю даного процесу і сировини, тому вони можуть принести людині виключно користь. Більш того, за флакон ліки в 10 грам, купленого саме тут, доведеться заплатити всього лише 20 гривень, і знайти більш низьку вартість не вийде.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины