Лікування катаракти медомДобрий день шановні любителі меду і продуктів бджільництва. Сьогодні на сторінках нашого сімейного блогу Med-na-dom.com ми хотіли б розповісти про таке захворювання очей як катаракта і про лікування катаракти медом. Статистика свідчить, що до 60 років на кожні 100 000 населення країни у 5% спостерігається розвиток цього захворювання, а до 70 вже більше 10% страждають на цю недугу. Ми вам скажемо більш-але неофіційними даними катаракта починає прогресувати вже до 40 років.

Лікування катаракти медом


Купити мед різних сортів можна на нашій пасіці, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Ці дані поки замовчуються, але всьому свій час. Якщо раніше люди відчували прояв катаракти до 60-70 років і вона називалася старечою, то зараз вже нікого не здивуєш прояв її в 40-50. Це страшні цифри, але є одна радісна звістка – катаракта лікується на ранніх стадіях розвитку. І ось сьогодні про це ми і будемо говорити.

Для початку потрібно дізнатися ознаки розвитку катаракти, щоб можна було визначити хворобу на ранніх стадіях її розвитку.

Ознаки розвитку катаракти:

 • у темний час доби починає погіршуватися зір;
 • іноді відбувається роздвоєння в очах;
 • предмети попереду себе видно туманно, не чітко;
 • сприйняття кольорів ослаблене;
 • перед очима літають мушки, з'являються плями і смуги;
 • при виборі очок з'являється складність;
 • сильна чутливість до яскравого світла.Якщо у вас збігаються 1 і більше ознак, наш Вам рада – йдіть до професійного окуліста на консультацію та обстеження, щоб ви змогли виявити дане захворювання на його ранній стадії розвитку. Це дуже важливо. Так як лікування катаракти медом і іншими народними засобами можливо тільки на ранній стадії!!! І якщо все ж вам підтвердили діагноз «Катаракта» - не впадайте у відчай і не впадайте в паніку. Потрібно взяти себе в руки і почати щось робити щоб побороти цю недугу.


Ми хочемо вам запропонувати ефективний метод лікування катаракти медом-універсальним бджолиним засобом, яким зцілюються багато хвороб.

Рецепти лікування катаракти медомДля лікування катаракти медом потрібно брати мед світлих сортів і бажано – акаційний або травневий.
1. Беремо 1 чайну ложку меду цього року і змішуємо з 1 чайною ложкою соку трирічного Алое (Алое 3 дні не поливати перед зрізанням). Зроблену суміш розбавити 1 столовою ложкою кип'яченої води. Капати суміш в газа по 2-3 краплі 3 рази на день. Суміш готувати кожен день нову. Курс лікування - не більше 1 місяця.
2. Перші пів місяця краплі з медом потрібно готувати в пропорції 1:4, тобто беремо 1 частина меду і 4 частини води. У такій пропорції краплі зберігаються не більше 3 днів в холодильнику. Застосовувати краплі потрібно від 3 до 5 разів на день. Якщо медові краплі палять сильно очі, то потрібно зробити пропорцію води і меду більше: 1/5, 1/6. У період лікування концентрацію меду доводимо до 1: 1 до кінця місяця. Курс лікування - 1 місяць.
3. І на останок хочеться розповісти про одне ефективне лікування катаракти медом. Для приготування ліків беремо чисту скляну банку об'ємом 200-500 мл з кришкою, що закручується. Наповнюємо її травневим або акаційним медом до половини і занурюємо в чавунний посуд, яка заповнена житнім тестом до рівня меду і все це кладемо в холодну духовку. Краще все це зробити з вечора, кришку на банку трохи відверніть, інакше скло може лопнути при нагріванні.

Вранці о 6 ранку включаємо духовку і встановлюємо мінімум горіння, щоб вміст нудилося. Ми залишаємо все на 18 годин. Після закінчення 18 годин газ вимикаємо і йдемо спати нічого не чіпаючи. На ранок наступного дня мед готовий. Банку виймаємо з тіста, якщо вона присохла, додаємо трохи води.

Лікування катаракти медом робиться 1 раз на добу, для кращого ефекту – на ніч. Беремо трохи меду і закладаємо за повіки. Якщо не виходить, то купуємо в аптеці скляну паличку і виробляємо дію нею. Мед буде щипати очі, можливо що йтимуть сльози - не переживайте - так і повинно бути.
Курс лікування: лікування катаракти медом проводити до повного відновлення зору. Якщо є бажання - можна продовжувати закладати для профілактики.

Зберігати мед потрібно при кімнатній температурі в темному місці.

Замовити мед різних сортів в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Важливо: Мед протипоказаний при цукровому діабеті і алергії на мед.

Лікування катаракти медом буде давати ефект тільки на ранніх стадіях захворювання!!!.
Лікуйтеся і будьте здорові.


З повагою, сімейна пасіка "Веселий Шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины