Застосування підмору бджіл - запорука здоров'я і довголіттяПродукти життєдіяльності бджіл вже давно вважаються кращими в лікуванні багатьох захворювань, адже люди поступово відмовляються від використання фармацевтичних препаратів, які не стільки лікують організм, скільки додають нових проблем зі здоров'ям. Саме тому апітерапія (яка сьогодні відноситься до методів, нехай і нетрадиційної, але все ж медицини) в сучасний час привертає увагу багатьох людей. Причому особливу увагу з усіх цілющих продуктів, які людству може запропонувати апітерапія, привертає до себе застосування підмору бджіл.

приготовление пчелиного подмора для применения


Про те, наскільки корисно дана речовина, людство дізналося ще за часів життя древніх єгиптян, адже саме вони першими додумалися використовувати відвар з мертвих бджіл (а саме їх і називають бджолиним підмором) для лікування запалення ясен у новонароджених дітей. Згодом про це засіб трохи забули, але в 15-18 століттях вже нашого часу лікування мертвими бджолами почало знову набувати свою популярність.

Придбати настоянку підмору в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Правда, в ті часи його можна було отримати тільки у місцевих «знахарів» або «чаклунів», тому особливої довіри такий метод не заслуговував, але ті, у кого не було іншого вибору і їм довелося використовувати це «сумнівне» ліки, залишалися задоволені його результатом. Те, що застосування настоянки з підмору бджіл засноване цілком на реальних, а не на «чарівних» властивості люди дізналися тільки після того, як вчені провели хімічний аналіз цієї сировини, детально розповівши людству про те, чим обумовлена його ефективність.

Головною "фішкою" ліків на основі мертвих бджолиних тілець є те, що до їх складу входить хітозан, меланін, гепарин і бджолина отрута (апітоксин). Хітозан має виражену ранозагоювальну дію, знеболює і має протизапальні властивості. У складі настоянки підмору хітозан зустрічається не у вільному стані, а в комплексі з меланіном.

У чому ефективність застосування настоянки з підмору бджіл?
Комплекс з цих двох речовин надає наступну дію:

 • знижує рівень глюкози в крові, саме тому лікарі-апітерапевти часто прописують бджолиний підмор дітям ,які страждають на цукровий діабет другого типу (інсулінезалежний), до речі, смак цих ліків не можна назвати приємний, так що діткам його часто дають упереміш з медом (в склянці розведеної води або просто в ложці);
 • знижує активність патогенної мікрофлори в шлунку і кишечнику;
 • нормалізує вироблення шлункових ферментів;
 • знижує артеріальний тиск у гіпертоніків;
 • нормалізує серцевий ритм;
 • очищає організм від отрут і радіонуклідів.Крім хітозанового комплексу, виражену активність проявляє також бджолина отрута, яка в незначній кількості залишається в тілі кожної бджілки навіть після її смерті. Він надає регенеративний ефект щодо всіх тканин в людському організмі, тобто є хорошим омолоджуючим засобом. Багато людей використовує його саме для омолодження свого організму, а сприяє цьому низька ціна бджолиного підмору, застосування будь-якого іншого «аптечного» препарату обходиться в кілька разів дорожче.

применение настойки из подмора пчел


Крім цього, апітоксин робить благотворний вплив на центральну нервову систему і мозкову активність, тому ліки, в яких міститься ця речовина, рекомендують приймати для поліпшення пам'яті і лікування недоумства. Примітним є також той факт, що до складу підмору входь гепарин (природний антидот бджолиної отрути), так що отруєння цією речовиною боятися не варто.

Замовити настоянку підмору можна по телефонами:
+380984298830
+380955638797


Слід приділити увагу тому, що приготування бджолиного підмору для застосування в терапії багатьох хвороб, має бути виконано відповідно до всіх правил, тому що при неправильному приготуванні таких препаратів, активної речовини в їх складі може виявитися так багато, що вони зможуть викликати запаморочення, нудоту або блювоту. Щоб такого не сталося потрібно купувати лікарські засоби у перевірених часом виробників, наприклад, таких, як сімейна Пасіка «веселий шершень», на якій до процесу виробництва лікарських препаратів відносяться максимально відповідально.

Підмор бджіл - це універсальна сировина, яку можна використовувати для лікування неймовірно великої кількості захворювань. Він допомагає і дорослим, і дітям, а відсутність побічних ефектів при його застосуванні говорить про те, що препарати з нього повинні лежати в домашній аптечці кожної людини (шкоди від цього точно нікого не буде). banner


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»!

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины