Комплексний курс лікування простатиту і аденоми простати
Добрий день, дорогі чоловіки і жінки, які люблять своїх чоловіків і піклуються про їх здоров'я. Сьогодні ми хочемо поділитися з Вами ефективним рецептом лікування такого чоловічого захворювання як простатит або аденома від лікарів апітерапевтів.

лечение хронического простатита комплексно


Якщо вірити статистиці, то можна сказати, що кожен третій 30-річний чоловік на планеті, страждає від простатиту або аденоми передміхурової залози. Простатит - це захворювання, яке характеризується запаленням передміхурової залози, розвитком еректильної дисфункції і зниженням сексуального потягу. Симптоми даного захворювання, звичайно, не можна назвати смертельними, але вони значно погіршують якість чоловічого (а іноді, зі зрозумілих причин, і жіночого) життя. Отже, його потрібно лікувати, а кращий результат у вирішенні даного завдання дає комплексний курс лікування продуктами бджільництва.

До складу даного курсу входить:

 • настоянка бджолиного підмору;
 • настоянка прополісу 20%;
 • свічки з прополісом.У чому унікальність комплексного курсу лікування аденоми і простатиту?
Наша пасіка дуже довгий час користувалася напрацюваннями лікарів в області лікування чоловічих захворювань окремо настоянкою бджолиного підмору і окремо свічками з прополісом. Причина була в тому, що не вистачало медичних підтверджень, що можна поєднувати кілька продуктів бджоли в комплексі для ще якнайшвидшого одужання.

І ось коли ми почали впроваджувати новий курс, який складався з декількох бджолопродуктів, зазначених вище-ефективність лікування зросла дуже і дуже навіть помітно.

Придбати курс лікування простатиту та аденоми в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці 'веселий Шершень' за тел:
+380984298830
+380955638797


Щоб зрозуміти чим такий цікавий даний курс для Вас, давайте докладніше ознайомимося з властивостями кожного бджолопродукту окремо. І ознайомившись вже зможемо зробити висновок наскільки він ефективний.

З чого складається комплексний курс?Настоянка бджолиного бідморуПро даний продукт відомо дуже давно, так як даної настоянкою виліковують безліч захворювань. Користь і широкий спектр біологічної активності даного продукту обумовлена його складом:

 • по-перше, до складу підмору входять амінокислоти, вітаміни, ферменти і гормоноподібні речовини, які надають оздоровлюючі дію на всі органи людського організму;
 • по-друге, він містить хітин, який виводить з організму токсини і покращує імунітет;
 • по-третє, він "багатий" на бджолину отруту.


До речі, саме наявність останнього компонента робить застосування бджолиного підмору при простатиті і аденомі настільки ефективним. Апітоксин (бджолина отрута) має підвищену термостійкість (витримує сильну заморозку або нагрівання до температури більше 100 градусів), тому він зберігається в бджолиному підморі і після того, як його піддадуть термічній обробці.

лечение аденомы простаты


Екстракт прополісу 20%
Настоянка прополісу 20% відома багатьом людям своїми цілющими властивостями. Це справжнісінький природний антибіотик, який застосовується при лікуванні більшості захворювань.

ЕКСТРАКТ ПРОПОЛІСУ ВОЛОДІЄ ТАКИМИ ЦІЛЮЩИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ:

 • знеболюючий;
 • протизапальний;
 • ранозагоювальні;
 • протигрибкові;
 • антимікробний;
 • регенеруючий;
 • імуностимулюючі;
 • захисний.


Доведено, що при поєднанні з іншими лікарськими продуктами, прополіс збільшує дію своїх властивостей в рази.

Свічки з прополісомПрополісні свічки при аденомі і простатиті корисні перш за все завдяки цілющим властивостям прополісу. Завдяки своїм складом, в який входять і різні амінокислоти, Галанін, і різні смоли, безліч різних мікроелементів, цей «природний антибіотик» так широко і ефективно застосовується при лікуванні сечостатевої системи.

Так само до складу свічок входить як основа масла какао, яка допомагає ефективному всмоктуванню корисних властивостей прополісу.

Вже через кілька днів настає полегшення і поліпшення загального стану організму чоловіка, так як у властивостях прополісу лежить знеболюючий, протизапальний, антибактеріальний ефекти, а так само допомагає відновити імунітет і чоловічу силу в цілому.

Так само важливим достоїнством прополісних свічок є ще й те, що вони практично не мають протипоказань, за винятком індивідуальної непереносимості до прополісу як продукту бджільництва.

Так в чому ж ефективність природного комплексу?Тепер, коли ви дізналися про корисні властивості кожного бджолопродукту окремо, ми хотіли б розкрити секрет неймовірної переваги комбінування їх перед прийомом кожного окремо.

Настоянка бджолиного підмору приймається в краплинному режимі паралельно з настоянкою прополісу 20% за інструкцією, яку ми докладаємо разом з продуктами бджільництва. Дані продукти Лікувально впливають через кров на простату чоловіки і завдяки їх поєднанню діють набагато ефективніше ніж окремо настоянка підмору.

Свічки з прополісом впливають на простатит або аденому локально, знімаючи запалення і допомагаючи якнайшвидшому одужанню.

Унікальність і ефективність даного курсу незрівнянно велика в порівнянні з тією сумою, яку він коштує. Більш того, принцип дії продуктів бджільництва такий, що навіть після закінчення курсу лікування ще йде кілька днів, так як Бджолопродукти працюють за принципом поступового накопичення.

Комплексний курс при лікуванні простатиту, хронічного простатиту і аденоми простати відрізняється за складом і тривалості лікування. З цього при замовленні прохання уточнювати яка стадія захворювання.

Ефективний комплексний курс лікування простатиту, хронічного простатиту і аденоми передміхурової залози


Можливі протипоказання:

 • алергія на укус бджоли;
 • алергія до прополісу.


На цьому всі протипоказання закінчуються, так як це природний продукт, та й то що було описано вище відноситься до 1,5 -2% людей на всій земній кулі. З цього можете сміливо вживати даний комплекс.

Що в підсумку ви отримуєте:

 • безопераційне ефективне лікування простатиту або аденоми;
 • природне лікування;
 • мінімум протипоказань у порівнянні з антибіотиками, які прописує офіційна медицина;
 • підняття імунітету (при сильному імунітеті перемогти будь-яку недугу можна набагато швидше);
 • профілактика геморою (завдяки свічок з прополісом);
 • очищення крові, судин і органів завдяки настоянці бджолиного підмору.


Замовити комплексний курс можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Так що сміливо телефонуйте і замовляйте даний комплекс у нас. Гірше не зробите, а ось поліпшити своє життя і зробити її здоровіше вже точно зможете. Якщо у Вас залишилися ще питання, можете дзвонити в будь - який час для консультації.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины