Здорове серце з бджолиним підморомАпітерапевти вважають бджолиний підмор (Осип бджіл) справжнім подарунком природи. Адже всі знають, наскільки корисними бджоли бувають при своєму житті, але про те, що після смерті їх користь збільшується, знають лише одиниці. Тільця померлих бджіл являють собою "шкатулку", де зберігаються всі корисні елементи, які вони встигли накопичити за все життя. Не дивно, що у багатьох людей, які дізнаються про їх корисні властивості, виникає питання про те, як лікуватися бджолиним підмором і, найголовніше, які захворювання він допомагає вилікувати.

лечение инсульта пчелиным подмором


Препарати з бджолиного підмору здатні надавати такі ефекти:

 • антибактеріальний;
 • знеболюючий;
 • антитоксичний;
 • протипухлинний;
 • сечогінний;
 • регенераційний;
 • антиагрегантний – тромболітичний) - далеко не всі продукти апітерапії здатний розріджувати кров і перешкоджати утворенню тромбів, тому лікування інсульту бджолиним підмором вважається найефективнішим серед інших засобів народної медицини;
 • антисклеротичний;
 • сечогінний;
 • кардіопротекторний;
 • протисудорожний.


Крім усього перерахованого вище, препарати з бджіл покращують реологічні властивості крові (нормалізують її в'язкість, а також якісний і кількісний склад еритроцитів, тромбоцитів і лейкоцитів), зміцнюють стінки кровоносних судин, нормалізують артеріальний тиск і покращують роботу шлунка і кишечника (надають противиразковий ефект і нормалізують функції кишкової мікрофлори).


Придбати настоянку підмору в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" по телефонам:
+380984298830
+380955638797Такий широкий спектр лікувальної дії обумовлений тим, що до складу бджолиних тілець входять наступні речовини:

 • хітозан-лінійний полісахарид, який є похідним хітину, має виражену гіпохолестеринемічну і гіполіпідемічну дію, власне кажучи, цим і обумовлено застосування бджолиного підмору при інсульті (доведено, що підвищення холестерину в крові може привести до виникнення атеросклерозу, а це "перший крок" до інсульту);
 • бджолиний жир - до складу даного компонента входять тільки рослинні жири, так що він швидко засвоюється, але при цьому не викликає стрибків глюкози в крові;
 • бджолиний підмор від тиску;
 • бджолина отрута-після смерті жало бджоли висихає, але в ньому залишається трохи апітоксину, ця речовина не руйнується шлунковими ферментами, а у вигляді олігопептидів потрапляє в кров, де надає на організм людини ті ефекти, які властиві малим дозам отрут, тобто отрута здатна розширювати судини, знижувати артеріальний тиск (що дозволяє приймати бджолиний підмор від тиску), а також збільшувати обсяг циркулюючої крові;
 • харчові волокна-покращують секреторну функцію шлунка, виконують роль сорбентів (пов'язують токсини) і покращують моторику кишечника; крім цього, до складу бджолиного тіла входять білки і амінокислоти, які беруть участь в омолодженні всіх клітин людського організму, і цілих 27 елементів з таблиці Менделєєва (а це багато про що говорить).


Як приймати?Є кілька лікарських форм, які готують на основі померлих бджіл, але для лікування захворювань серця і судин рекомендують приймати настоянку бджолиного підмору на спирту. Коштує вона зовсім недорого, а користь приносить відчутну. Для профілактики і лікування інсульту, атеросклерозу або тромбозу рекомендують приймати по 30 крапель два рази на день протягом місяця (ця інформація відноситься до настоянки, яку виробляє наша Пасіка, так як схем виробництва і прийому існує безліч. І можна як допомогти собі, так і нашкодити)

Окремо слід сказати про бджолиний підмор при гіпертонії, тому що для лікування цього захворювання потрібно приймати препарат по краплях (одна крапля дорівнює одному році життя хворого, тобто 50 років – це 50 крапель настоянки), ділимо на 2 рази на день(25 крапель вранці і 25 крапель ввечері), і робити це потрібно буде досить довго. Спочатку препарат приймають протягом 30-ти днів, потім роблять перерву на 2-3 тижні і повторюють курс. Так потрібно робити до тих пір, поки тиск не приходить в норму, потім настоянка буде виконувати роль профілактичного засобу, так що в аптечці вона повинна бути завжди.


пчелиный подмор при гипертонии


Крім того, підмор бджіл при варикозі можна застосовувати не тільки всередину, хороший ефект дають примочки з нього, які накладаються на уражену область. Щоб зробити примочку потрібно розбавити столову ложку настоянки водою, опустити туди шматочок марлевої тканини, потім віджати її і прикласти до ураженого місця. Зверху марлю слід обмотати шматочком поліетиленової плівки і залишити на ніч. Примочки рекомендують робити протягом 20 днів, паралельно приймаючи препарат всередину. Можна також просто нанести трохи настоянки на те місце, де сильно видно вени, добре її розтерти і тепло укутати (даний спосіб більше підходить для профілактики варикозу, а для лікування апітерапевти і пасічники рекомендують використовувати примочки).

Замовити настоянку підмору можна по телефонами:
+380984298830
+380955638797


Дані рецепти застосування препаратів на основі бджолиних тілець підходять тільки до тих засобів, які випускає сімейна пасіка «Веселий Шершень», до кожного препарату прикріплена інструкція, де детально розписана доза і курс прийому, а про те, як використовувати бджолиний підмор інших виробників, не відомо.

Можна лише сказати, що купувати дані препарати без інструкції і у неперевірених людей не варто, так як їх прийом може принести людині не користь, а шкоду. Для приготування лікарських засобів підходить лише сухий, чистий підмор, але є виробники, які не дуже уважно стежать за якістю лікарської сировини (використовують навіть тих бджіл, тіло яких покриває цвіль), такі ліки можуть згубно впливати на здоров'я і навіть загрожувати життю.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины