Лікування пилком і пергоюНа початковій стадії гіпертонії лікування пергою або пилком виробляє максимально позитивний ефект. При цьому в середньому даний квітковий продукт слід приймати в кількості 1/2 ч.ложки тричі на день. Суміш меду з пергою, в співвідношенні один до одного, з'їдається по 1 ч.ложці 3 рази на день. У свою чергу такий тритижневий курс лікування обов'язково повторюється після перерви в 2-3 тижні.

пыльца для лечения


Гіпертонікам корисний прийом пилку натщесерце. Адже так Тиск ще більше знижується. Цей продукт, прийнятий на повний шлунок, не так ефективно знижує тиск при гіпертонії і збільшує його при гіпотонії. Як показує практика, лікування пергою або пилком – ефективний засіб при гіпотонічному стані. При регулярному його використанні у хворого можуть швидко пройти запаморочення, головні болі і слабкість, які викликає низький артеріальний тиск.

Також лікування пилком, сумішшю пилку і меду допомагає людині в боротьбі з ішемією серця. Природний цілющий засіб благотворно впливає на стан хворого, нормалізує ритм серця, підвищує працездатність у фізичному плані. Скорочувальна сила міокарда при лікуванні пергою або пилком підвищується, а його функція нормалізується. Були також помічені непогані успіхи цих медикаментів в боротьбі з міокардитом, міокардіодистрофією, вадами серця і ревматизмом.

Позитивний ефект з'являється, коли йде лікування пергою або пилком таких хвороб, як: кардіоневроз, депресивний стан, неврастенія, істерія. Даний бджолопродукт є прекрасним транквілізатором. Беручи разом з ним специфічні хіміотерапевтичні медикаменти, хворий отримує чудовий результат. Тому лікування пилком перерахованих вище недуг має максимально сильний вплив в комбінації з іншими засобами терапії. Крім того, побічні ефекти при хіміотерапії менше проявляються, якщо людина приймає препарати з цього квіткового продукту.

Купити бджолиний пилок і пергу можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Абстинентний синдром і депресивний стан при алкоголізмі швидше і легше проходять при лікуванні пергою або пилком. А все тому, що вони дозволяють не приймати антидепресанти зовсім або значно знизити їх дозу. Ці цілющі продукти швидко відновлюють психічне здоров'я.

Також лікування пергою і пилком допомагає людині впоратися з виснаженням нервової системи, астенічним станом, вегетосудинною дистонією. Якщо додати до даних природних компонентів відповідні медикаменти, то хворий, який має одну з вище зазначених хвороб, швидше піде на поправку. При цьому хіміотерапевтичні засоби будуть прийматися в менших дозах.


Сучасні умови життя сповнені стресових ситуацій, які часто призводять до виснаження нервової системи і депресій. Але всього один тиждень лікування пергою або пилком і у людини піднімається життєвий тонус. Це по-справжньому дієвий антистресовий засіб.

Цінна особливість-якою володіє лікування пилком-наявність високого цілющого ефекту при недугах, пов'язаних з діяльністю шлунково-кишкового тракту. І пилок, і перга цілком успішно лікують виразкову хворобу. Квітковий продукт приймають по 1 ч.ложці тричі на день. Але при цьому, як і в більшості випадків, його суміш з медом у співвідношенні 1:1 більш ефективна. Така речовина потрібно приймати по 1 десертній ложці 3 рази за добу.

здоровые дети


Якщо при виразковій хворобі спостерігається підвищена кислотність, то це також можна легко виправити за допомогою ще одного рецепта. Суміш, розведену в теплій воді, приймають за півтори-дві години до їжі (можна і на третій годині після). Зі зниженою кислотністю впорається суміш, яку розчинили в кип'яченій, але холодній воді. Її п'ють перед початком прийому їжі. Це допомагає організму виробляти шлунковий сік і підвищує кислотність.

Подібне лікування пилком досить швидко загоює виразку і діє, як загальнозміцнюючий засіб. За допомогою нього нормалізується функція нервової системи, поліпшується склад крові. Цей цінний природний препарат-суміш пилку і меду – надає такий позитивний вплив, не супроводжуючи його побічними ефектами.

При хворобах печінки лікування пергою і пилком також позитивно впливає на організм. По закінченню 3-4 тижнів курсу багато хворих спостерігали те, як поліпшуються функція того чи іншого органу. Маючи запальне захворювання печінки, людина може отримати стійкий ефект, проходячи лікування пилком. При цьому її приймають протягом 3-4 місяців.

Важливо знати, що, якщо ви безперервно використовуєте даний природний медикамент протягом 4-6 тижнів, то після цього потрібно зробити перерву в 2-3 тижні. Благотворність впливу лікування пилком з медом дає можливість рекомендувати суміш при таких хворобах, як: гепатит і холецистит. Ці компоненти також допомагають людині пройти підготовку до операційного втручання і відновлюють організм після будь-якої операції.


Крім того, якою б причиною не були викликані захворювання, пов'язані з печінкою, лікування пергою або пилком знижує болі в області правого підребер'я, а то і зовсім позбавляє від них, покращує апетит, зменшує жовтушність, знижує білірубін в крові. Курс триває до двох або трьох місяців. Якщо змішати пилок з медом (1:1), то спочатку слід приймати одну десертну ложку, а після однієї-двох тижнів одну столову ложку тричі на день. Суміш висипають в теплу кип'ячену воду, розчиняють і випивають перед прийомом їжі.

Добре проходить лікування пилком при таких хворобах, як: гастрит, ентерит і коліт. Даним бджолопродуктом зцілюється хронічний запор і пронос. Рецепт зазвичай полягає в прийомі від однієї третини до двох третин 1 ч.ложки 3 рази на добу. Курс триває зазвичай до 1-1, 5 місяця. Було помічено, що лікування пилком перерахованих вище хвороб ефективніше, ніж загальноприйнята терапія за допомогою хіміотерапевтичних засобів.

Для шлунково-кишкового тракту добре підходить лікування пергою за допомогою наступного рецепта:
Мед (180 г) розчиняється в кип'яченій воді кімнатної температури (800 мл) за допомогою постійного перемішування. Потім в розчин додають 50 г перги. Суміш залишають в умовах кімнатної температури до появи перших ознак бродіння. Після її п'ють за 15-20 хвилин до їди по '/2-2/з склянки. Курс триває від 4 до 6 тижнів.

Хоча травні соки і непогано справляються з оболонкою квіткового продукту, його розбухання у воді все ж дещо покращує перетравлення речовини у багато разів. Тому настоювання суміші сухого пилку з медом у воді ефективніше, ніж без нього.

Лікування пилком і пергоюВарто відзначити, що лікування пергою або пилком не тільки призводить до поступового зникнення симптомів хвороб травної системи. Воно також покращує самопочуття, підвищує працездатність, всебічно лікує організм. Це добре допомагає виснаженим і слабким людям. До того ж природний медикамент приймають, дотримуючись відповідну дієту.

Багатьом відомо, що для хворих органів травлення важливо лікування лікарськими рослинами. Але ефект від нього часом буває недостатньо хороший. А в поєднанні з лікуванням пилком фітотерапія збільшує свої шанси на отримання необхідного результату. І такому методу є одне підтвердження з життя.

Чоловік, 56 років, діагноз-хронічний гепатит. Лікувався, приймаючи відвар зі складного збору лікарських трав півтора місяці. Самопочуття, звичайно ж, покращився, але тільки злегка. Після цього йому дали призначення приймати трав'яний відвар в поєднанні з пилком і медом. На десятий день їм було помічено, що зникло відчуття тяжкості і тупі болі в області правого підребер'я, гіркота в роті, нудоту і відрижка. Відбулося різке зменшення жовтяниці, нормалізація апетиту, припинення диспепсичних явищ, зникнення слабкості. Таким чином, лікування пилком дало свої позитивні результати.

Пилок має величезну кількість поживних речовин необхідних при зростанні і розвитку клітини. Саме тому вона допомагає регенерувати тканини. Якщо до неї додають мед або Апілак (препарат, в основі якого бджолине маточне молочко), то процес відновлення посилюється. Печінкова тканина після хірургічного втручання швидко регенерувалася, функція печінки поліпшувалася, якщо відбувалося лікування пергою або пилком.

Останнім часом люди все частіше звертаються до лікування голодуванням. Початок цього процесу характерно тим, що пластичні та енергетичні речовини перерозподіляються між органами. Після цього найбільш лабільні біохімічні структури розпадаються. Через тривале голодування відбуваються патологічні зміни в організмі. В такому випадку теж можна звернутися до лікування пергою або пилком.

Безліч небажаних деструктивних процесів припиняються, якщо ввести необхідні амінокислоти, мінеральні речовини і вітаміни. У цьому з більшою ймовірністю допоможе людині лікування пилком. Супроводжуючи голодування прийомом даного природного медикаменту, людина домагається нормалізації біохімічних показників організму, антитоксичної функції і вмісту вітамінів. При цьому власні білкові структури організму припиняють розпадатися, і відбувається істотне зниження жирових запасів.

пыльца для лечения


Тим, хто зіткнувся з бронхоектатичною хворобою, хронічною пневмонією, абсцесами легенів або емпіємою плеври, відомо про те, як важко впоратися з хронічними легеневими захворюваннями. При тривалій гнійної інтоксикації відбувається різке зниження опірності організму, його виснаження.

Такі хвороби супроводжуються анемією, поганим сном і самопочуттям, затяжним кашлем з мокротою, слабкістю. Якщо додати до загальноприйнятої терапії лікування пилком, можна домогтися того, що незабаром в легенях зменшуватися запальні явища, покращиться склад крові, знизиться ШОЕ і лейкоцитоз. Але найбільш ефективним буде лікування пилком в комплексі з іншими продуктами бджільництва.

Замовити бджолиний пилок і пергу в Україні можна за тел:
+380984298830
+380955638797


Відомо, що лікування пилком допомагає впоратися з такими хворобами, як: хронічний везикуліт (захворювання насіннєвих бульбашок), простатит, аденома простати, гіпертрофія. Природний медикамент швидко позбавляє хворого від больових відчуттів, допомагає нормалізації загального стану організму. Доза в терапії приблизно дорівнює 3-6 грамам.

Ефективним є лікування пилком, до якої додають прополіс і маточне молочко. Румунія випускає ліки "Міпропол", створене з пилку, меду, прополісу, маточного молочка і воску. Шанс одужати виросте на 90%, якщо одночасно проходити і хіміотерапію, і лікування пергою. Лікувальний ефект посилюється і при застосуванні фізіотерапії. Важливо знати, що лікування пилком збільшує відсоток одужань хворих на рак.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины