Де купити бджолину пергу в Україні?Напевно, під час хвороби будь-яка людина мріє про те, щоб їжа була ліками, а ліки були їжею, адже тоді б люди не тільки змогли вилікувати всі захворювання, які тільки зустрічаються на цій планеті, вони взагалі б перестали хворіти. Причому ця мрія може втілитися в життя, правда потрібно правильно підходити до її здійснення. У журналах (особливо жіночих) часто з'являються фрази про те, що люди складаються з того, що вони їдять.

срок годности пчелиной перг


Не дивно, що ті люди, які харчуються фаст-фудом, не відрізняються особливим здоров'ям, чого не можна сказати про людей, які знають про те, що існує продукція бджільництва перга, адже споживаючи продукти, що виробляються бджолами, людина значно зміцнює своє здоров'я, захищає організм від проникнення в нього всіляких вірусів і бактерій і виліковує різні захворювання.

Що це таке?Пергою апітерапевти називають біологічно активну, що пройшла процес природного бродіння, стерильну квітковий пилок, яку виготовляють самі бджоли. Вони приносять її в докази, утрамбовують (в буквальному сенсі цього слова) головою, потім поливають її ферментами з глоткових залоз (саме вони викликають процес бродіння і роблять її стерильною) і закривають кришечкою з воску (це, до речі, теж дуже корисний продукт).

Купити бджолину пергу в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Після закінчення процесу бродіння бджоли можуть використовувати кінцевий продукт на свій розсуд (вони вигодовують їм своє підростаюче потомство), а людина його застосовує для поліпшення роботи всіх систем свого організму. Причому сьогодні цей продукт стає все популярнішим і популярнішим, не дивно, що багато людей шукають місця, де можна було б купити бджолину пергу в Україні, а це ще раз підтверджує те, що за своїм корисної дії вона в кілька разів перевищує будь-фармакотерапевтичний препарат.

Склад та дія продуктуДо складу перги (або» бджолиного хліба") входить більше двох сотень корисних для людського організму речовин. Особливої уваги заслуговують, звичайно, вітаміни, яких ній міститься більше 10% (вітаміни групи В, РР, похідні ретинолу або токоферолу, аскорбінова кислота і багато чого іншого). Як відомо, будь-який полівітамінний препарат, який продається в звичайній аптеці, коштує досить дорого, а ціна на пергу відрізняється своєю демократичністю, але ж крім вітамінів в неї входить велика кількість мікроелементів, фітогормонів і білків.

З мікроелементів особливої уваги заслуговує калій, який ходить до складу «бджолиного хліба» в переважній кількості (його в ній міститься майже 40%). Завдяки високому вмісту калію цей продукт здатний покращувати роботу серцевого м'яза і нормалізувати артеріальний тиск (так як він є регулятором рівня рідини в людському організмі, його недолік призводить до підвищення тиску, а нормальна кількість сприяє його стабілізації). Тобто достатньо всього лише купити бджолиний хліб-пергу і можна викинути з скриньки, в якому вдома лежать аптечні ліки для «екстреного застосування», приблизно десяток фармакологічних засобів, які спрямовані на стабілізацію серцевої діяльності.

Як правильно вибрати пергу?Крім калію, потрібно розповісти трохи і про цинк, який надзвичайно корисний, звичайно, для всіх, але особливу цінність представляє для чоловіків. Адже що цинк покращує роботу одного дуже важливого клапана, який блокує приплив і відтік крові з статевого члена (тобто саме цей клапан відповідає за наявність або відсутність потенції). Збої в його роботі призводять до розвитку еректильної дисфункції, таблетки для лікування якої коштують дуже дорого, але ж можна просто купити пергу в аптеці (домашньої), вживати її буквально місяць (надалі курс доведеться повторювати кілька разів у рік) і все робота одного з найважливіших для чоловіків органів прийде в норму. Бонусом стане те, що» бджолиний хліб " поліпшить активність сперматозоїдів, тим самим підвищивши ймовірність того, що чоловік зможе мати дітей, так що тим, хто планує завести дитину, слід звернути Не нього особливу увагу (про те, де можна купити пергу, буде написано трохи нижче).

Крім усього іншого, до складу бджолиного хліба» входить багато білкових мікроелементів, які стають відмінними джерелами енергії для всіх клітин людського організму, активізують роботу клітин імунної системи і сприяють поліпшенню фізичного стану людського організму (покращують нарощування м'язової маси і підвищують фізичну витривалість, чим вміло користуються спортсмени).

Варто також розповісти про специфічні фактори росту-фітогормони, що виробляються тими рослинами, з яких бджілки збирають пилок. Визначити їх точний склад не можна, так як бджоли збирають пилок кожен раз з різних рослин, але можна точно сказати, що саме вони підвищують здатність організму до регенерації і захищають його від зовнішніх руйнівних факторів. До речі кажучи, смак перги теж трохи залежить від них (вчені довели, що вони дають їй трохи гіркий присмак).

стоимость перги


Де її можна купити?
Після прочитання всієї вищеописаної інформації, багато хто задумається про те, де купити пергу? У домашній аптеці її можна купити за допомогою інтернету (так називають сайти, де продають народні лікарські засоби, тобто ті, які не пройшли клінічні випробування, реєстрацію і не потрапили до реєстру медичних засобів). Чи варто лякатися того, що «бджолиний хліб» не продають в звичайній аптеці? Звичайно, ні. Мед адже теж там не продають, але навіть діти знають про те, що з його допомогою можна захистити організм від всіляких інфекцій.

Тим більше, для того, щоб купити пергу в домашній аптеці достатньо всього лише зайти на сайт, натиснути на кнопочку і все (можна сказати, що ліки знайде дорогу додому самостійно). Говорячи про те, як вибрати найбільш якісного виробника, то потрібно сказати, що це потрібно робити, переглядаючи відгуки на всіляких форумах про продукти апітерапії. Багато людей радять купувати бджолиний хліб, спираючись на рекомендації друзів або поради апітерапевтів. Велике число відгуків рекомендують людям, які поставили собі за мету придбати ферментативно оброблений квітковий пилок, звернути свою увагу в бік сімейної Пасіки «веселий Шершень», продукція якої вважається однією з найякісніших на всій території України.

Фахівці цієї Пасіки дуже ретельно стежать за тим, щоб висушена перга правильно зберігалася і відповідала вимоги якості. Недобросовісні виробники часто обробляють бджолині докази якимись хімікатами, щоб запобігти появі захворювань або вилікувати їх. А фахівці Пасіки» веселий Шершень " ретельно стежать за тим, щоб стільники, які хоч чимось оброблялися, не продавалися (їх або утилізують, або залишають в якості корму бджілкам), тобто ліки, куплене тут, буде максимально якісним (це підтверджують мільйони позитивних відгуків). Так, і ціна на бджолину пергу в Україні саме на цій пасіці вважається найбільш низькою. Навіщо шукати щось ще?

Що враховувати при виборі продукту?
Сьогодні люди вважають за краще купувати виключно якісні продукти, тому перед тим, як щось купити, вони шукають інформацію про цей продукт в мережі, щоб знати, як виключити ймовірність здійснення неякісної покупки і уникнути зустрічі з шахраями. Говорячи про те, як правильно вибрати пергу, потрібно сконцентруватися на тому, що вона повинна мати вигляд гранул (тобто речовина зберігає форму сот) або яскраво-помаранчевої суміші з часточками темного кольору (такий вид має перемелений «бджолиний хліб»), запах у неї квітково-медовий, смак трохи гіркуватий.

Якщо на смак вона буде солодка, то можна припустити, що виробник підмішав в неї трохи меду (можливо, це було зроблено для того, щоб приховати її дуже гіркий смак, який може бути обумовлений тим, що вулик з бджолами оброблявся отрутохімікатами), що стосується кольору, то тут, на жаль, нічого сказати не можна, тому що гранули можуть мати як темно-коричневий відтінок, так і світло-жовтий (це залежить від складу бджолиного пилку).

Замовити пергу з медом можна по телефонами:
+380984298830
+380955638797


В Україні поки немає документа, під назвою ГОСТ перги, хоча над його створенням вже працюють, так що купувати цей продукт рекомендується виключно у перевірених пасічників, яким можна на сто відсотків довіриться, тоді лікування за допомогою Продуктів апітерапії ніколи не завдасть організму шкоди.

Костянтин: "Це насправді дивовижна речовина, яку природа дарує людству, сподіваючись на те, що зможуть використовувати його собі на благо. Я вже давно про нього знаю і раджу всім купувати його в перевірених місцях. Колись хотів заощадити і замовив його не там, де завжди, а на популярному в той час інтернет-порталі. Коли мені через два тижні прийшла баночка з ліками, я був здивований, так як ніякої наклейки на ній не було, а зсередини вона виглядала як звичайний мед. Головне, що повернути товар і довести те, що мені прийшов зовсім інший продукт, я не зміг. Тому довелося замовляти "бджолиний хліб" там же де і раніше»тільки заплатив два рази)". banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины