Свічки з прополісу – засіб, який рекомендують вживати для лікування різноманітних захворювань. Вони ефективно лікують як геморой і простатит, так і гінекологічні захворювання. Що ж це за чудо-засіб і з чого складається?

Свічки з прополісу


Всі прополісові свічки, які виготовляють на даний момент, містять в собі саме цей продукт, як головну складову. Свічки з прополісу мають приємний жовтуватий колір і медовий аромат. До їх складу входить лише прополіс і масло какао. Цей унікальний бджолиний продукт являє собою суміш неймовірно корисних речовин, які тісно зв’язані між собою. Для того, щоб вони розщепилися і почали діяти, при виготовленні свічок і додають масло какао.
прополісні свічки

Під час змішування складових, активні речовини втрачають зв’язок і рівномірно розміщуються по жировій фракції. Тепер всі корисні речовини готові до всмоктування. По мірі того, як буде танути масло какао, так і лікувальні складові будуть розчинятися і вивільняти свій терапевтичний ефект.

Лікувальні властивості


Користь від свічок відмічена не лише на місцевому рівні. Вони впливають на увесь організм, адже активні речовини всмоктуються у кров т лімфу. На місцевому рівні спостерігається позитивна дія на тканини, які знаходяться у безпосередній близькості дії свічки.
Свічки мають:
 • Антисептичну дію;
 • Знеболювальну;
 • Протизапальну;
 • Ранозагоюючу дію;
 • Протисверблячу;
 • Стимулюючу загоєння і регенерацію пошкоджених тканин дію.


Купити свічки з прополісу можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Що ж відбувається в організмі людини, коли вона застосовує свічку? Складові позитивно впливають на слизову товстого кишківника та анальний отвір.
 1. Вони допомагають позбутися патогенної мікрофлори. Прополіс – природній антибіотик, який здатен не лише зупинити мікроби і бактерії, але й ліквідувати їх.
 2. Така свічка має гарну противірусну дію. Свічки на основі прополісу здатні подолати віруси гепатиту і герпесу. Можна використовувати не тільки для лікування, але й для профілактики хвороб.
 3. Свічки – дієвий засіб для виведення токсинів.
 4. За допомогою ректальних свічок можна значно зменшити больові відчуття. Свічки, коли потрапляють у пряму кишку, блокують діяльність шкідливих бактерій, тим самим лікуючи від дисбактеріозу.
 5. Свічки з прополісом широко використовують як допоміжний засіб у лікуванні злоякісних пухлин. Вони не лише виводять патогенні клітини з організму, але й запускають захисні функції в організмі.
 6. Свічки також виступають у ролі антигістамінного засобу, стабілізує кліткові мембрани.
 7. Інструкція до прополісових свічок сповіщає про те, що вони покращують роботу кишківника, здатні попередити розвиток запору, поносу, а також спазмів кишківника.

свічки з прополісом

Придбати прополісні свічки можна у будь-якій аптеці, у пасічників або виготовити власноруч. Запорука ефективності – чистий та якісний прополіс. На пасіці «Веселий Шершень» особливу увагу приділяють якості продукту, адже збирають його вручну, а працюють на сімейній пасіці лише перевірені люди. Тому в ефективності препарату нема потреби сумніватися.

Покази до застосування


Прополісні свічки рекомендовано використовувати в якості допоміжного засобу для комплексного лікування різноманітних захворювань у чоловіків та жінок:
 • Цистит;
 • Уретрит;
 • Хронічний та гострий простатит;
 • Аденома передміхурової залози;
 • Зниження потенції;
 • Спайкова хвороба у малому тазу;
 • Геморой;
 • Парапроктит;
 • Проктит;
 • Проктосигмоїдит;
 • Запори;
 • Андексит;
 • Коліт;
 • Анальні тріщини;
 • Цервіцит;
 • Сальпінгіт;
 • Кольпіт;
 • Ерозія шийки матки запального характеру;
 • Ендометрит;
 • Бактеріальний вагіноз;
 • Параметрит;
 • Ендометрит;
 • Міома матки.

Окрім вищеперерахованих хвороб свічки з прополісом використовують у лікуванні простуди, грипу, ГРВІ, а також ЛОР-органів і дихальних шляхів. В цих випадках свічки вводяться ректально, полегшують протікання інфекційних захворювань, пришвидшують одужання і профілактують ускладнення.

Правила застосування


Купити свічки з прополісу не складає проблеми. Вони є різноманітні, мають додаткові складові, які певною мірою розширюють спектр дії. Кожен може для себе обрати ті, які йому підходять найкраще. Варто лише пам’ятати, що прополіс – природний антибіотик, який без допомоги інших засобі здатен блокувати і лікувати запальні процеси, знеболювати і загоювати рани, тріщини та виразки.
інструкція до прополісних свічок

Але, навіть найефективніші ліки не допоможуть, якщо їх неправильно використовувати. Що для цього потрібно пам’ятати?
Свічки, залежно від того, яке захворювання повинні лікувати, вводяться ректально або вагінально. Перед процедурою обов’язково потрібно провести туалет статевих органів чи області ануса. Ця процедура заключається в обмиванні потрібної ділянки милом і теплою водою. Перед використанням ректальних свічок потрібно зробити очисну клізму.
Під час менструації свічки потрібно вводити у пряму кишку, а після завершення продовжити вагінальний курс.
Після обмивання слід промокнути статеві органи та анус м’яким полотенцем чи паперовою серветкою. Далі потрібно зручно лягти і вказівним пальцем проштовхнути свічку в пряму кишку чи у вагіну.
Найкраще потрібно робити це перед сном, для кращого всмоктування і ефективнішої дії свічки. Якщо приходиться використовувати свічки вдень чи зранку, то після процедури потрібно полежати 30-40 хвилин для того, щоб свічка розчинилася.
Свічки з прополісом практично повністю всмоктуються, а тому майже не витікають. Для практичності можна використовувати гігієнічну прокладку, щоб не замастити спідньої білизни.

Особливості застосування


У період вагітності та годування свічки застосовуються лише з дозволу лікаря. Дослідів про те чи шкодять свічки жінкам у такому стані ніхто, зрозуміло, не робив, але багато років жінки використовують продукти бджіл для лікування своїх проблем.

Придбати свічки з прополісу в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797


Відомо, що під час вагітності, загострюються хронічні хвороби, часто виникає геморой та з’являються анальні тріщини. Більшість аптечних ліків їм заборонено використовувати. Прополісні свічки – повністю натуральний продукт, тому в більшості випадків саме їх і використовують для лікування вагітних і годуючих жінок.

Відгуки

banner

Більшість відгуків про використання прополісних свічок позитивні. Відмічається їх ефективність у лікуванні геморою, анальних тріщин, адже препарат зменшує вузли, зупиняє кровотечу, знімає біль і свербіння. Задоволені і ті, хто лікував свічками цистит, уретрит, простатит і захворювання жіночих статевих органів. Позитивні відгуки про прополісові свічки є їх найкращою рекламою.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины