Застосування настоянки прополісу всередину
Добрий день наші дорогі читачі і покупці нашої продукції. Сьогодні ми хочемо приділити час такій важливій темі як застосування всередину настоянки прополісу. Але перед тим як розповісти про її властивості, хотілося б приділити час самому бджолопродукту – прополісу.

Ефективне застосування настоянки прополісу всередину


Ефективне застосування настоянки прополісу всерединуПро бджолиному продукті прополісі людство знало ще дуже і дуже давно. За старих часів не було хімічних ліків, антибіотиків і найкращим із засобів був «бджолиний клей», який був кращим з природних антибіотиків. До його складу входять більше 300 корисних компонентів, а деякі з них отримати крім як в прополісі більше ніде не можливо.

Завдяки своїм фармакологічним властивостям він володіє знеболюючим, антибактеріальним, протисвербіжну а так само противірусну діями. У його антиоксидантних властивостях закладено гальмування процесу старіння завдяки тому що він протидіє окисленню внутрішньоклітинних жирів.

Купити екстракт прополісу 20% ви можете у нас, зателефонувавши за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Недарма даного продукту приписують ще й ефективну боротьбу з раковими клітинами і в лікуванні онкологічних захворювань. Так само лікарями апітерапевтами було помічено що прополіс дуже добре допомагає в зниженні згортання крові, добре прибирає судинні спазми. Прикладаючи мазі з прополісом до забитих місць відбувається ефективне відновлення тканин.

І звичайно ж бджолиний клей - це відмінний імуностимулятор, що підтримує організм і живить його багатьма необхідними ферментами і вітамінами.Єдине можливе протипоказання до застосування прополісу для людини – це висока аллергичность. Справа в тому що до складу даного бджолиного продукту входять і перга, віск, різні ефіри саліцилової кислоти, а так само ефір кавової кислоти. Але боятися цього не потрібно, так як під категорію ризику потрапляють всього 1-2% людей, які приймають всередину спиртову настоянку прополісу.

Так само у нас ви можете знайти і придбати ще такі продукти на основі прополісу:

- Прополісний мед
- прополісні мазі різної консистенції: 10%, 15, 20, 30 і 40%.
- прополісне крем-мило ручної роботи.


Але все таки найпоширенішим продуктом після нативного прополісу є настоянка прополісу. Цей бджолопродукт зарекомендував себе за сотні, тисячі років завдяки свої унікальним властивостям і широкому застосуванню. Існує аптечна настоянка прополісу, приймати всередину яку потрібно згідно з інструкцією, прикладеної в ній. Вона робиться 1: 10 і вважається 10%.

Ми пропонуємо в свою чергу 20% настоянку прополісу і все що буде стосуватися застосування буде ставитися тільки до цієї концентрації. Так як в ідеалі до кожної процентності продукту повинна йти своя інструкція. Будьте уважні і обережні. Це дуже важливо.


Рідина має колір жовтого, іноді темно-коричневого кольору. Змішуючи з водою утворює вид молока у вигляді реакції. А в роті відбувається невелике оніміння, так як ми вже говорили раніше вона має анастезіріующім властивістю.

Схема застосування всередину настоянки прополісу
Всередину спиртовий екстракт застосовується внтур при лікуванні:
- туберкульозу легенів зазвичай в поєднанні з настоянкою воскової молі. Читайте статтю-лікування воскової міллю.
– дуже хороший ефект досягає при полосканні горла настоянкою при тонзиліті-для цього 30 крапель настоянки прополісу розводять в склянці теплої води і виробляють полоскання через кожен 2-3 години)
- під час простудних захворювань і грипі. Прополіс є як природний антибіотик, вбиваючи бактерії на своєму шляху і піднімає імунітет. Тобто відбувається подвійне лікувальну дію .
- у лікуванні гострих і хронічних бронхітах;
- при гіпертонії;
- хворобах шлунка і дванадцятипалої кишки – виразкових хворобах шлунка, хронічному і гострому коліті. Вже на 5-7 днів прийому настає полегшення стану і людина починає жити новим життям – життям без болю.

Приймати настоянку прополісу всередину потрібно по 15-40 крапель. 15 крапель пропивається профілактично, при лікуванні ж захворювань слід довести до 40 крапель. Розлучається прополіс в 50-100 грамах води і випивається за 30 хвилин до їди. Під час змішування утворюється молочна емульсія – це нормальна реакція прополісу. Пропивати потрібно від 2 до 3 тижнів. Потім слід зробити перерву на 2 тижні і можна знову починати приймати дані ліки.


Замовити настоянку прополісу 20% можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів (інструкція додається):
+380984298830+380955638797
+380984298830
+380955638797
Застосування настоянки прополісу всередину дітямСхема застосування відрізняється від дорослого.

 • 1 рік дитини - 1/20 дозування дорослої людини. Як приклад якщо дитині 10 років і більше, то сміливо можна давати половину дози дорослої людини.
 • Тепер ви сміливо можете застосовувати спиртову настоянку прополісу всередину і не боятися що зробите щось не так.


З повагою, сімейна пасіка «веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины