Корисні продукти, які виготовляють бджоли, відомі людям давно. Вони використовують їх у харчуванні, кулінарії, народній медицині та косметології. Одним із самих цінних продуктів бджолярства вважається маточне молочко. Це неповторний за своїм складом засіб, яким комахи годують своє потомство, а також главу сімейства – королеву. Як і ссавці вигодовують своїх дитинчат молоком, так і бджоли віддають своїм личинкам найцінніший і найкорисніший продукт.

Методи добування


Бджоли – один з яскравих прикладів працелюбності і чітке дотримання певного місця у соціальній ієрархії. Всі комахи у вулику, як частини пазла, кожний з яких знає своє місце і завдання. Маточне молочко здатні виробляти лише бджілки-годувальниці, які переробляють мед і пергу і продукують його завдяки спеціальним залозам. Вони здатні давати два типи молочка:
 • Більш рідке і бідніше за складом – для вигодовування звичайних личинок.
 • Густіше і багатше – для потреб новонародженої бджолиної матки.

бджолине маточне молочко

Бджолине маточне молочко знаходиться у стільниках і слугує повноцінним харчуванням майбутніх бджілок в перші дні їх існування. Такого харчу їм повністю вистачає для того, щоб прожити. Королева ж здатна вирости вдвічі більшою, живе близько 6 років і наділена унікальною, як для бджіл, здатністю розмножуватися. Адже у молочці другого типу вміст спеціального гормону перевищує в 10 разів, ніж у першому. Королівська порція захована у овальних колбах з воску. В них бджолина матка харчується і розвивається. Ці бджолині ємності мають назву - «маточники», саме з них і добувають молочко для лікувальних цілей. Ідеальний період для збирання продукту – літо, коли у вуликах багато нових маточників з молодим королівським потомством і свіжим раціоном для них.

Купити маточне молочко можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Бджолиний продукт білого або кремового кольору, наділений характерним різким запахом та пекучим, кисло-солодким смаком. На відкритому повітрі воно швидко псується, а тому збирати його потрібно справжнім професіоналам. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» цим займаються лише спеціалісти у цій справі. Вони добре знають як його правильно збирати і зберігати, адже продукт швидко обвітрюється і втрачає свої властивості.

Склад та властивості продукту


На цілющі властивості маточного молочка саме з точки зору ефективності застосування його в медицині, вперше звернув увагу лікар польського походження Ян Дзержон. У 19 ст світ побачив його працю, присвячену хімічному складові і користі використання бджолиного продукту. Але за відсутності практичних дослідів, широкого резонансу вона не отримала. Французький біолог Ремі Шоуен зумів довести користь продукту у лікуванні людей, представивши реальні результати, досягнуті з реальними пацієнтами. Після цього спостерігалася значна популярність маточного молочка у Старій Європі. І, хоча з часом вона трохи стихла, досі використовується в медицині та косметології.

Хімічний склад


У складі бджолиного продукту близько 400 активних компонентів, які гармонічно доповнюють і підсилюють один одного. Найбільш цінні з них – амінокислоти, містяться тут у великій кількості. Доволі складно назвати хоча б один продукт тваринного походження, який би міг похвалитися такою ж великою кількістю білків, які близькі людям за клітинною будовою.
Якщо розглядати склад маточного молочка у процентному співвідношенні, то він виглядатиме наступним чином:
 • вода – 65-70%;
 • суха речовина – 35-40% (білки, вуглеводи, жири, вітаміни, мінерали, гормони, ферменти та інші біологічно-активні речовини.

Склад продукту у великій мірі залежить від добробуту конкретної бджолиної родини. Він може значно відрізнятися під впливом кліматичних умов, погодних, а також технології заготівлі.
Регіональний фактор значно впливає на вітамінно-мінеральний склад продукту. Хімічний склад:
 1. Амінокислоти, яких нараховується не менше 20 найменувань.
 2. Мікро- та макроелементи (цинк, хром, кальцій, калій, вісмут, натрій, ртуть, марганець, фосфор – всього близько сотні найменувань).
 3. Вуглеводи.
 4. Ферменти.

Окрім цього, в бджолиному маточному молочці присутні фітонциди (які вважаються природними антибіотиками), гормони та інші активні компоненти, які здійснюють вплив на здоров’я людини. Але вчені не припиняють знаходити все нові і нові сполуки. Повністю розкрити всі секрети продукту поки що не вдалося.
Для того, щоб повністю зрозуміти на скільки це чудодійний засіб, потрібно лише вдуматися: завдяки маточному молочку личинки всього лише за декілька днів перетворюються у робочих бджіл. У порівнянні з тією користю, яку може дати продукт при систематичному його вживанні, ціна на маточне молочко – мізерна. Здається, природа сама подбала про людей, створивши таких працелюбних комах.
цілющі властивості маточнго молочка

Користь бджолиного продукту для людини


Маточне молочко впливає практично на весь організм:
 • Позитивно впливає на роботу ЦНС. Продукт покращує стійкість організму до різного роду стресів, завдяки йому глюкоза швидше засвоюється, ріст і поділ клітин спинного та головного мозку покращується, значно покращується еластичність зорових нервів, позитивно впливає на пам’ять та здатність запам’ятовувати.
 • Також сприяє нормальній роботі серцево-судинної системи. Бджолиний продукт усуває прояви вегето-судинної дистонії, допомагає нормалізувати артеріальний тиск, зміцнити судини і капіляри, покращити склад крові, а також успішно перешкоджає тромбоутворенню і появі холестеринових бляшок.
 • Органи ШКТ. Молочко матки сприяє виділення шлункового соку цим самим прискорюючи обмінні процеси в організмі і засвоєння корисних елементів з їжі. Воно покращить апетит, посприяє нарощуванню м’язів, нормалізує травлення і усуне хронічні розлади.
 • Систематичне вживання продукту покращить роботу ендокринної системи. Нормалізує кількість гормонів вироблених наднирниками та щитоподібною залозою. Покращить стан репродуктивної системи, попередить виникнення аутоімунних захворювань.
 • Позитивно впливає на опорно-руховий апарат. Бджолині ліки знімають запалення у суглобах, допомагає відновити всі функції після серйозних пошкоджень та вікових дегенерацій скелету.
 • Сечо-статева система. Маточне молочко допомагає подолати гострі та хронічні захворювання статевих органів, пом’якшує прояви клімаксу, покращує потенцію у чоловіків, полегшує стан при менструації і вагітності, рятує від безпліддя, покращує лактацію.
 • Обмінні процеси в організмі. Бджолиний продукт сприяє очищенню організму, виведенню солів тяжких металів і радіонуклідів, прискорює клітинний поділ і відновлення тканин, значно відтягує старіння, покращує стан шкіри, зміцнює нігті та волосся.
 • Органи дихання. Маточне молочко бджіл значно пришвидшує процес одужання при вірусних та грибкових захворювань носоглотки, бронхів, легень, а також горла. Засіб широко застосовують у лікуванні туберкульозу та астми.
 • Імунна система. Бджолиний продукт пробуджує захисні функції організму, пришвидшує процес реабілітації після перенесених хвороб.

Маточне молочко при депресії теж широко застосовують. Воно не лише знімає симптоми хвороби, але й благотворно впливає на нервову систему в цілому.

Збір і зберігання


Заготівлю в достатніх об’ємах продукту можна розпочинати лише в період появи королівських личинок, коли бджоли-робітниці встигли створити для них маточники. Приблизно через 4-5 діб після будівництва «королівських покоїв» концентрація молочка найвища. Якщо не зробити цього вчасно, то королева підросте і з’їсть речовину.
Головне завдання бджоляра – вчасно зібрати молочко. Заготівля молочка – повністю ручна робота, без застосування будь-яких хімічних речовин. Здобутий продукт заморожують, в такому вигляді воно збереже всі корисні речовини і не зіпсується.

Як приймати маточне молочко правильно?


Маточне молочко для дітей і дорослих допоможе не лише у лікуванні багатьох хвороб, але й для профілактики їх розвитку. Найефективніший спосіб вживання «королівського желе» – сублінгвальний - метод свіжого вживання, коли бджолиний продукт кладуть під язик і повільно розсмоктують до повного розчинення. Через слизову ротової порожнини молочко прямує прямо в кров, обійшовши агресивне середовище шлунка. Маточне молочко потрібно приймати регулярно і систематично.
Зазвичай у більшості немає можливості вживати продукт свіжим, через його здатність швидко втрачати лікувальні властивості.
Тому сімейна пасіка «Веселий Шершень» пропонує його у консервованому та сухому вигляді.
Для більшого ефекту маточне молочко вживається разом із іншими бджолиними продуктами. Вживають за 30 хвилин до прийому їжі один раз на добу. Кладуть під язик стільки продукту, як сірки на сірнику. Цієї кількості біостимулятора буде достатньо.
маточне молочко в маточнику

Маточне молочко не лише їдять, його використовують і зовнішньо, і ректально, і вагінально, застосовують у приготуванні ванночок і обгортувань.
Ціна на маточне молочко бджіл залежить від того, що видобуається його дуже мало за один раз. Тому, якщо пропонують продукт за зовсім низькою ціною, потрібно задуматися.

Застосування


Хвороб, які можна вилікувати за допомогою бджолиного продукту – безліч. Кожного разу їх список доповнюється, досліджуються нові властивості. Найбільш поширені хвороби, при яких апітерапевтами і традиційними лікарями рекомендується застосування бджолиного маточного молочка:
 1. Захворювання крові різного походження. Сюди відноситься як залізодефіцитна анемія, так і порушення згортання крові, а також ліпідно-соляного балансу.
 2. Аутоімунні захворювання, при яких імунітет направляє свої сили проти людського організму – цукровий діабет, червона вовчанка, псоріаз, екзема, розсіяний склероз.
 3. Захворювання серця та судин. Слід згадати про ішемію, стенокардію, аритмію, інфаркти міокарду, артеріальні гіпертензії, варикозне розширення вен, гіпотонію, атеросклероз, інсульти і тромбофлебіт.
 4. Жіночі проблеми – аменорея, нестабільний цикл, безпліддя, клімакс, запальні процеси, ендометріоз та доброякісні новоутворення.
 5. Захворювання верхніх та нижніх дихальних шляхів – синусити та риніти, фарингіт, грип, трахеїт, ГРЗ і більш серйозні - бронхіт, пневмонія, астма і навіть туберкульоз.
 6. Різноманітні ураження слизової рота – починаючи від гінгівіту та стоматиту до пародонтозу.
 7. Захворювання слизової ока.
 8. Хвороби, які пов’язані з органами ШКТ – виразка шлунку, гастрит, панкреатит, діарея, метеоризм, ззага, геморой, закреп, та хвороби печінки і жовчного міхура.
 9. Хвороби сечовивідної системи – ниркова недостатність, наявність піску та каменів у нирках, хронічний пієлонефрит.
 10. Захворювання нервової системи – безсоння, психічні розлади, депресії, шизофренія, алкогольна залежність, неврози, епілепсія, мігрень.
 11. Знижений імунітет.
 12. Порушення функцій опорно-рухового апарату – травмування, переломи різної складності, забої, розтягнення, артрит, артроз, остеопороз, радикуліт.
 13. Дерматологічні та проблеми з волоссям.
 14. Чоловічі хвороби – проблеми з потенцією та репродуктивною функцією.
 15. Уповільнення розвитку у дітей.
 16. Ендокринні захворювання, включаючи ожиріння.
 17. Стареча слабість.
 18. Онкологічні захворювання.

Протипоказання


Якщо мова йде про ті нечисельні протипокази, то для початку необхідно звернути увагу на наявність індивідуальної непереносимості продукту. Крім того, ні в якому разі не можна застосовувати маточне молочко людям з хворобою Аддісона (захворювання, при якому кора наднирників продукує більше кортизолу, ніж потрібно організму), а також гіпертонію, тому що маткове молочку часто прописується апітерапевтами для лікування гіпотонії (тобто воно підвищує рівень тиску в крові).

Придбати маточне молочко в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


У разі виникнення будь-яких реакцій, потрібно припинити вживання або зменшити дозу. Як тільки це буде зроблено, симптоми повинні зникнути. Отруїтися чи завдати сильної шкоди маточним молочком практично неможливо.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины