Цілющі властивості бджолиного підмору. Купити в Україні
» » Цілющі властивості бджолиного підмору. Купити в Україні

Користь бджолиних продуктів не можливо поставити під сумнів. Багато людей вживають їх не лише як лікувальний засіб, а і як ароматний смаколик. Правда, це не стосується підмору. Адже це ніщо інше, як тільця померлих бджілок. Але й після смерті вони продовжують приносити користь людям. Зазвичай, бджолиний підмор збирають по закінченню зими. Його якість залежить від вправності й акуратності пасічника. Якщо він постійно наводив лад і прибирав вулики взимку, то продукт буде чистим, без сміття та бджолиного посліду. Якщо вулик хоч трохи пропускає вологу, то підмор може бути запліснявілим і мати неприємний затхлий запах. Звичайно ж, що такий продукт не слід застосовувати для лікування.

підмор в житті людей

Підмор можна використовувати одразу після отримання і очищення від зайвих домішок. Для того, щоб його лікувальні властивості зберегти надовше, комах потрібно підсушити і розкласти у спеціальні ємності, що пропускають повітря.

Корисні властивості


Здавна люди лікувалися підмором від багатьох хвороб. Сучасні вчені теж підтверджують корисність цього продукту. Корисні властивості підмору сховані у його неповторному складі. Адже тільце бджілки, яка вже загинула, містить у собі ті корисні речовини, які вона виробляла за життя.

Купити бджолиний підмор можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Особливу увагу слід приділити хітиновому шару, який покривав і захищав комаху за життя. У ньому і міститься величезна кількість цінних компонентів, які при систематичному вживанні, здатні принести велику користь людині.

 • Хітозан, що входить до складу, поєднується з молекулами жиру і, таким чином, не дає йому можливості засвоїтися. Жир виходить з організму без особливих змін. Окрім цього підмор виводить токсини з організму людини, які знаходяться у кишківнику, а також має протимікробну дію. Систематичне вживання підмору здатне значно покращити холестериновий обмін, при зовнішньому застосуванні скорочує час загоєння ран та виразок.
 • Підмор має у своєму складі гепарин, який використовують у виготовленні засобів, що уповільнюють згортуваність крові. Даний продукт здатен покращити коронарний кровотік, він значно знижує ризик розвитку тромбоемболічних захворювань та інфаркту міокарда.
 • Бджолиний яд, який входить до складу підмору, трохи м'якший, ніж у свіжому вигляді. Він покращує сон та загальний тонус організму, також покращує апетит, розширює судини, ефективно підвищує гемоглобін, знижує згортання крові.
 • Бджолиний жир – ще один корисний для людини компонент. Його широко застосовують для нормалізації артеріального тиску і підвищенню імунітету.

Також, як уже зазначалося вище, в ньому є ті продукти, які виробляла бджола за життя (прополіс, мед та маточне молочко). Завдяки цьому підмор має всі ті властивості, що мають бджолині продукти:
 1. противірусні;
 2. антибактеріальні;
 3. регенеруючі;
 4. імуностимулюючі;
 5. антиоксидантні;
 6. радіопротекторні;
 7. гепатопротекторні;
 8. протизапальні;
 9. регенеруючі.

Підмор у медицині


Завдяки своїм властивостям бджолиний підмор для лікування простатиту ефективно використовується вже не один рік. Він ефективно знімає основні симптоми хвороби: знеболює, знімає спазм та запалення, має антибактеріальну дію.
Також бджолиний продукт здатен пришвидшити одужання і від інших хвороб:
 • Хвороби судин – варикозне розширення вен, ендартеріїт, тромбофлебіт, тромбангіїт.
 • Захворювання підшлункової залози.
 • Хвороби щитоподібної залози.
 • Ниркові хвороби.
 • Ожиріння.
 • Онкологічні хвороби.
 • Різноманітні запальні процеси.
 • Підмор бджіл ефективно застосовують у лікуванні хвороб дихальних шляхів – туберкульоз, бронхіт пневмонія та астма.
 • Захворювання печінки.
 • Шкірні висипки та запалення.
 • Хвороби ШКТ – виразки, гастрити, коліти, панкреатити.
 • Хвороби суглобів та кісток – поліартроз, поліартрит.
 • Зниження імунітету.
 • Хвороби горла й носа – гайморит, ангіна, ларингіт, отит, риніт.
 • Захворювання очей – кон’юнктивіт, глаукома, кератит.
 • Запалення слизової рота.

Після операцій і оперативного втручання, рекомендовано вживати підмор для покращення імунітету та загального тонусу організму. Його приймають як еліксир від старіння, для покращення стану волосся, він позбавить від сексуальних порушень. Отже, властивості бджолиного підмору мають дуже широкий спектр дії. При правильному застосуванні він здатен вилікувати хворого та значно зміцнити його імунітет і покращити опірність організму до багатьох захворювань.

Підмор у гінекології


Клінічні досліди показали, що підмор має унікальні властивості і величезну кількість корисних речовин. Ще древні греки широко застосовували його у лікуванні карбункулів та спазмів у животі. Лікування бджолиним підмором і зараз широко застосовується у гінекології. Він здатен попередити розвиток багатьох жіночих хвороб.
настій підмору

Гінекологічні захворювання виникають на фоні ураження організму різними вірусами, бактеріями та грибами. Підмор зміцнює захисні сили організму і допомагає йому подолати недугу. При систематичному вживанні бджолиного продукту можна запобігти розвиткові та вилікувати такі хвороби як молочниця, хламідіоз та вагіноз. Вживаючи під час менструації, можна зменшити больові відчуття, а також нормалізувати вагінальну мікрофлору. Використовують засіб також при безплідді і появі доброякісних пухлин.
Для цього потрібен очищений і не зіпсований підмор. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» не один рік займаються збором продукту та його правильним зберіганням, тому, замовивши його тут, можна бути впевненим у його якості. Адже він впливає не лише певну хворобу, бджолиний підмор підвищує імунітет, що сприятливо впливає на весь організм в цілому.

Вживання бджолиного продукту при схудненні


Як було вже зазначено, бджолиний підмор не дає молекулам жиру шансів засвоїтися та залишитися в організмі. Але це ще не все, адже продукт складається з загиблих комах, в яких залишилася велика кількість корисних речовин. Вони здатні позитивно впливати на організм, адже сприяють:
 1. Очищенню і покращенню показників крові.
 2. Виведенню шлаків та токсинів з організму.
 3. Нормалізації обмінних процесів у організмі.
 4. Усуненню побічних дій від схуднення: целюліт та розтяжки.

Окрім того, завдяки такому схудненню організм не буде страждати від недостатньої кількості поживних речовин, вітамінів та мікроелементів. Але бджолиний підмор для схуднення потрібно вживати систематично і регулярно. Також його вживання потрібно поєднувати з вживанням інших бджолиних продуктів. Ще більш ефективною його дія буде при дотриманні помірної дієти і невеличких фізичних навантаженнях.
Окрім зниження ваги, пацієнти помічають покращення стану шкіри, краще починає працювати печінка та підшлункова, у всіх нормалізується сон і покращується настрій. Природа сама подбала про те, щоб допомогти людині.

Лікування серцево-судинної системи


Підмор впливає на формулу крові, покращуючи її, зміцнює судини і покращує роботу серця. Це означає, що при систематичному вживанні можна позбутися багатьох хвороб, які давно переслідують людину. Також він допомагає при старечих недугах і порушеннях. Широко застосовують підмор від тиску, більшість пацієнтів, які його приймали, задоволені результатом.
Речовини, які входять до складу продукту, ефективно справляються з атеросклеротичними бляшками, які засмічують судини і звужують просвіт судини. Зменшується рівень «поганого холестерину, стінки судин стають значно еластичнішими. Буквально через декілька тижнів прийому ліків можна побачити значний результат, який тримається доволі довго.

Бджолиний підмор при цукровому діабеті


Бджолиний продукт допомагає значно полегшити симптоми захворювання. Ним лікують як народні цілителі, так і традиційні представники медицини. Основна причина, через яку рекомендують вживання підмору діабетикам – здатність знижувати рівень цукру в крові. Він налагоджує і покращує обмінні процеси в організмі, що є дуже важливим у лікуванні недуги. Лікування підмором можна підсилити дією прополісу.
бджолиний підмор для людей

Перед першим застосуванням варто порадитися з лікарем, адже безконтрольне вживання ліків може спричинити шкоду. Дозування теж слід обговорити зі спеціалістом, адже при різних формах, стадіях і проявах хвороби воно може відрізнятися. Краще приймати продукт через 30 хвилин після вживання або за 30 хв до вживання їжі. Прийом потрібно проводити двічі на день, проміжки між ним мають бути однаковими. Таким чином, якщо випити ліки о 8 годині ранку, то наступну дозу потрібно вжити о 8 годині вечора. Бджолиний підмор при цукровому діабеті вживають курсом, який складає 3 місяці, під час якого потрібно робити перерви. Під час лікування бджолиним продуктом важливо спостерігати за реакцією організму. При погіршенні стану слід припинити вживання підмору.

Протипоказання і побічна дія


Як і будь-який лікарський засіб, бджолиний підмор потрібно вживати з деякою обережністю. Заздалегідь потрібно ознайомитися з дозуванням і протипоказаннями, щоб убезпечити себе від небажаних наслідків. Побічні реакції:
 • Підмор – продукт бджолярства, а значить, може викликати алергічні реакції.
 • Також може підвищуватися температура тіла.
 • Спостерігається підвищення кров’яного тиску.
 • Спазми м’язів.
 • Значне розрідження крові.
 • Може спричинити рух каменів у жовчному міхурі та нирках.
 • Може спостерігатися нервова збудливість.
 • Безсоння.
 • Реакції шкіри, подразнення та висип.

Зазвичай підмор вживають у вигляді спиртової настоянки. Така форма препарату теж може мати побічні дії, тому її не можна застосовувати при:
 1. Поганому згортанні крові.
 2. Гіпертонії.
 3. Цирозі печінки.
 4. Психічних розладах.
 5. Туберкульозі.
 6. Некрозі внутрішніх органів.
 7. Аневризмі.
 8. Інфаркті.
 9. Інфекційних хворобах.
 10. Гарячці.
 11. Легеневій недостатності.
 12. Тиреотоксикозі.
 13. Порушенні кровообігу головного мозку.

Протипоказання до бджолиного підмору незначні, адже це цілком натуральний продукт. Він не містить ніяких хімічних домішок, а тому, зазвичай, переноситься добре. Варто пам’ятати, що хворобу легше попередити, ніж потім зупинити. Підмор потрібно вживати у цілях профілактики людям, що знаходяться у зонах ризику. Тим, у кого знижений імунітет, в кого є генетична схильність до різного роду серйозних хвороб, людям з надлишковою вагою тіла.

Придбати настоянку бджолиного підмору в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797


Обережно потрібно підійти до вживання препарату тим людям, які мають в анамнезі операції на серці, з трансплантації внутрішніх органів, вагітним жінкам та дітям до двох років.

Рецепти з бджолиного продукту


Рекомендації щодо застосування завжди можна знайти на інструкції з використання, а також проконсультуватися у наших спеціалістів. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» немає чужих, тому всі, хто тут працює, ознайомлені з усіма процесами від початку і до зберігання.
Бджолиний підмор є у декількох лікувальних формах. Але найпопулярнішою є спиртова настоянка. Чому? Тому що вона не містить домішок (лише спирт та бджолині тільця) і зберігається довгий час без втрати своїх властивостей.
Рецепти з бджолиного підмору можуть бути різні, слід лише дотримуватися загальних правил:
 • Лікар повинен точно встановити діагноз, який потрібно лікувати.
 • Слід проконсультуватися зі спеціалістом про дозування.
 • Уважно дотримуючись інструкції і порад лікаря, можна розпочинати лікування.
 • Курс не можна припиняти. Лікування має бути регулярним і систематичним, тільки доті вдасться досягти тривалого позитивного ефекту.
 • Вживання підмору можна підсилити дією інших бджолиних продуктів: віск, прополіс, мед, перга та інші.

Але слід пам’ятати: де б ви не купували бджолині ліки, вони повинні бути відповідної якості, адже таким чином можна лише нашкодити своєму здоров’ю. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» створені всі умови для того, щоб виготовити якісний продукт-основу для майбутніх ліків. Наші працівники у виготовленні препаратів використовують знання предків і доповнюють їх новітніми технологіями.

Рейтинг:
(голосов: 0)

Делись с друзьями:
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищённой ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код:
Новость дня
Протипоказання при прийомі бджолиного пилку

Протипоказання при прийомі бджолиного пилку

Апітерапевт, зважаючи на протипоказання при прийомі бджолиного пилку, допоможе визначитися з доцільністю вживання і дозою. Займатися самолікуванням не варто, адже таким чином можна зробити ще гірше.
Користь бджолиного пилку для чоловіків та жінок

Користь бджолиного пилку для чоловіків та жінок

Бджолиний пилок для чоловіків та жінок вважається одним із найдієвіших біостимуляторів. Пилок бджіл рекомендують вживати не лише пасічники, але й досвідчені апітерапевти. В чому ж сила продукту:
Який термін зберігання бджолиного пилку. Як зберігати

Який термін зберігання бджолиного пилку. Як зберігати

Для того щоб пилок приніс лише користь, потрібно знати який термін зберігання бджолиного пилку. Будь-який продукт, який вживається людиною, має свій строк придатності
Заказать звонок