Користь бджолиних продуктів не можливо поставити під сумнів. Багато людей вживають їх не лише як лікувальний засіб, а і як ароматний смаколик. Правда, це не стосується підмору. Адже це ніщо інше, як тільця померлих бджілок. Але й після смерті вони продовжують приносити користь людям. Зазвичай, бджолиний підмор збирають по закінченню зими. Його якість залежить від вправності й акуратності пасічника. Якщо він постійно наводив лад і прибирав вулики взимку, то продукт буде чистим, без сміття та бджолиного посліду. Якщо вулик хоч трохи пропускає вологу, то підмор може бути запліснявілим і мати неприємний затхлий запах. Звичайно ж, що такий продукт не слід застосовувати для лікування.
підмор в житті людей

Підмор можна використовувати одразу після отримання і очищення від зайвих домішок. Для того, щоб його лікувальні властивості зберегти надовше, комах потрібно підсушити і розкласти у спеціальні ємності, що пропускають повітря.

Корисні властивості


Здавна люди лікувалися підмором від багатьох хвороб. Сучасні вчені теж підтверджують корисність цього продукту. Корисні властивості підмору сховані у його неповторному складі. Адже тільце бджілки, яка вже загинула, містить у собі ті корисні речовини, які вона виробляла за життя.

Купити бджолиний підмор можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Особливу увагу слід приділити хітиновому шару, який покривав і захищав комаху за життя. У ньому і міститься величезна кількість цінних компонентів, які при систематичному вживанні, здатні принести велику користь людині.

 • Хітозан, що входить до складу, поєднується з молекулами жиру і, таким чином, не дає йому можливості засвоїтися. Жир виходить з організму без особливих змін. Окрім цього підмор виводить токсини з організму людини, які знаходяться у кишківнику, а також має протимікробну дію. Систематичне вживання підмору здатне значно покращити холестериновий обмін, при зовнішньому застосуванні скорочує час загоєння ран та виразок.
 • Підмор має у своєму складі гепарин, який використовують у виготовленні засобів, що уповільнюють згортуваність крові. Даний продукт здатен покращити коронарний кровотік, він значно знижує ризик розвитку тромбоемболічних захворювань та інфаркту міокарда.
 • Бджолиний яд, який входить до складу підмору, трохи м'якший, ніж у свіжому вигляді. Він покращує сон та загальний тонус організму, також покращує апетит, розширює судини, ефективно підвищує гемоглобін, знижує згортання крові.
 • Бджолиний жир – ще один корисний для людини компонент. Його широко застосовують для нормалізації артеріального тиску і підвищенню імунітету.

Також, як уже зазначалося вище, в ньому є ті продукти, які виробляла бджола за життя (прополіс, мед та маточне молочко). Завдяки цьому підмор має всі ті властивості, що мають бджолині продукти:
 1. противірусні;
 2. антибактеріальні;
 3. регенеруючі;
 4. імуностимулюючі;
 5. антиоксидантні;
 6. радіопротекторні;
 7. гепатопротекторні;
 8. протизапальні;
 9. регенеруючі.

Підмор у медицині


Завдяки своїм властивостям бджолиний підмор для лікування простатиту ефективно використовується вже не один рік. Він ефективно знімає основні симптоми хвороби: знеболює, знімає спазм та запалення, має антибактеріальну дію.
Також бджолиний продукт здатен пришвидшити одужання і від інших хвороб:
 • Хвороби судин – варикозне розширення вен, ендартеріїт, тромбофлебіт, тромбангіїт.
 • Захворювання підшлункової залози.
 • Хвороби щитоподібної залози.
 • Ниркові хвороби.
 • Ожиріння.
 • Онкологічні хвороби.
 • Різноманітні запальні процеси.
 • Підмор бджіл ефективно застосовують у лікуванні хвороб дихальних шляхів – туберкульоз, бронхіт пневмонія та астма.
 • Захворювання печінки.
 • Шкірні висипки та запалення.
 • Хвороби ШКТ – виразки, гастрити, коліти, панкреатити.
 • Хвороби суглобів та кісток – поліартроз, поліартрит.
 • Зниження імунітету.
 • Хвороби горла й носа – гайморит, ангіна, ларингіт, отит, риніт.
 • Захворювання очей – кон’юнктивіт, глаукома, кератит.
 • Запалення слизової рота.

Після операцій і оперативного втручання, рекомендовано вживати підмор для покращення імунітету та загального тонусу організму. Його приймають як еліксир від старіння, для покращення стану волосся, він позбавить від сексуальних порушень. Отже, властивості бджолиного підмору мають дуже широкий спектр дії. При правильному застосуванні він здатен вилікувати хворого та значно зміцнити його імунітет і покращити опірність організму до багатьох захворювань.

Підмор у гінекології


Клінічні досліди показали, що підмор має унікальні властивості і величезну кількість корисних речовин. Ще древні греки широко застосовували його у лікуванні карбункулів та спазмів у животі. Лікування бджолиним підмором і зараз широко застосовується у гінекології. Він здатен попередити розвиток багатьох жіночих хвороб.
настій підмору

Гінекологічні захворювання виникають на фоні ураження організму різними вірусами, бактеріями та грибами. Підмор зміцнює захисні сили організму і допомагає йому подолати недугу. При систематичному вживанні бджолиного продукту можна запобігти розвиткові та вилікувати такі хвороби як молочниця, хламідіоз та вагіноз. Вживаючи під час менструації, можна зменшити больові відчуття, а також нормалізувати вагінальну мікрофлору. Використовують засіб також при безплідді і появі доброякісних пухлин.
Для цього потрібен очищений і не зіпсований підмор. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» не один рік займаються збором продукту та його правильним зберіганням, тому, замовивши його тут, можна бути впевненим у його якості. Адже він впливає не лише певну хворобу, бджолиний підмор підвищує імунітет, що сприятливо впливає на весь організм в цілому.

Вживання бджолиного продукту при схудненні


Як було вже зазначено, бджолиний підмор не дає молекулам жиру шансів засвоїтися та залишитися в організмі. Але це ще не все, адже продукт складається з загиблих комах, в яких залишилася велика кількість корисних речовин. Вони здатні позитивно впливати на організм, адже сприяють:
 1. Очищенню і покращенню показників крові.
 2. Виведенню шлаків та токсинів з організму.
 3. Нормалізації обмінних процесів у організмі.
 4. Усуненню побічних дій від схуднення: целюліт та розтяжки.

Окрім того, завдяки такому схудненню організм не буде страждати від недостатньої кількості поживних речовин, вітамінів та мікроелементів. Але бджолиний підмор для схуднення потрібно вживати систематично і регулярно. Також його вживання потрібно поєднувати з вживанням інших бджолиних продуктів. Ще більш ефективною його дія буде при дотриманні помірної дієти і невеличких фізичних навантаженнях.
Окрім зниження ваги, пацієнти помічають покращення стану шкіри, краще починає працювати печінка та підшлункова, у всіх нормалізується сон і покращується настрій. Природа сама подбала про те, щоб допомогти людині.

Лікування серцево-судинної системи


Підмор впливає на формулу крові, покращуючи її, зміцнює судини і покращує роботу серця. Це означає, що при систематичному вживанні можна позбутися багатьох хвороб, які давно переслідують людину. Також він допомагає при старечих недугах і порушеннях. Широко застосовують підмор від тиску, більшість пацієнтів, які його приймали, задоволені результатом.
Речовини, які входять до складу продукту, ефективно справляються з атеросклеротичними бляшками, які засмічують судини і звужують просвіт судини. Зменшується рівень «поганого холестерину, стінки судин стають значно еластичнішими. Буквально через декілька тижнів прийому ліків можна побачити значний результат, який тримається доволі довго.

Бджолиний підмор при цукровому діабеті


Бджолиний продукт допомагає значно полегшити симптоми захворювання. Ним лікують як народні цілителі, так і традиційні представники медицини. Основна причина, через яку рекомендують вживання підмору діабетикам – здатність знижувати рівень цукру в крові. Він налагоджує і покращує обмінні процеси в організмі, що є дуже важливим у лікуванні недуги. Лікування підмором можна підсилити дією прополісу.
бджолиний підмор для людей

Перед першим застосуванням варто порадитися з лікарем, адже безконтрольне вживання ліків може спричинити шкоду. Дозування теж слід обговорити зі спеціалістом, адже при різних формах, стадіях і проявах хвороби воно може відрізнятися. Краще приймати продукт через 30 хвилин після вживання або за 30 хв до вживання їжі. Прийом потрібно проводити двічі на день, проміжки між ним мають бути однаковими. Таким чином, якщо випити ліки о 8 годині ранку, то наступну дозу потрібно вжити о 8 годині вечора. Бджолиний підмор при цукровому діабеті вживають курсом, який складає 3 місяці, під час якого потрібно робити перерви. Під час лікування бджолиним продуктом важливо спостерігати за реакцією організму. При погіршенні стану слід припинити вживання підмору.

Протипоказання і побічна дія


Як і будь-який лікарський засіб, бджолиний підмор потрібно вживати з деякою обережністю. Заздалегідь потрібно ознайомитися з дозуванням і протипоказаннями, щоб убезпечити себе від небажаних наслідків. Побічні реакції:
 • Підмор – продукт бджолярства, а значить, може викликати алергічні реакції.
 • Також може підвищуватися температура тіла.
 • Спостерігається підвищення кров’яного тиску.
 • Спазми м’язів.
 • Значне розрідження крові.
 • Може спричинити рух каменів у жовчному міхурі та нирках.
 • Може спостерігатися нервова збудливість.
 • Безсоння.
 • Реакції шкіри, подразнення та висип.

Зазвичай підмор вживають у вигляді спиртової настоянки. Така форма препарату теж може мати побічні дії, тому її не можна застосовувати при:
 1. Поганому згортанні крові.
 2. Гіпертонії.
 3. Цирозі печінки.
 4. Психічних розладах.
 5. Туберкульозі.
 6. Некрозі внутрішніх органів.
 7. Аневризмі.
 8. Інфаркті.
 9. Інфекційних хворобах.
 10. Гарячці.
 11. Легеневій недостатності.
 12. Тиреотоксикозі.
 13. Порушенні кровообігу головного мозку.

Протипоказання до бджолиного підмору незначні, адже це цілком натуральний продукт. Він не містить ніяких хімічних домішок, а тому, зазвичай, переноситься добре. Варто пам’ятати, що хворобу легше попередити, ніж потім зупинити. Підмор потрібно вживати у цілях профілактики людям, що знаходяться у зонах ризику. Тим, у кого знижений імунітет, в кого є генетична схильність до різного роду серйозних хвороб, людям з надлишковою вагою тіла.

Придбати настоянку бджолиного підмору в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797


Обережно потрібно підійти до вживання препарату тим людям, які мають в анамнезі операції на серці, з трансплантації внутрішніх органів, вагітним жінкам та дітям до двох років.

Рецепти з бджолиного продукту

banner

Рекомендації щодо застосування завжди можна знайти на інструкції з використання, а також проконсультуватися у наших спеціалістів. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» немає чужих, тому всі, хто тут працює, ознайомлені з усіма процесами від початку і до зберігання.
Бджолиний підмор є у декількох лікувальних формах. Але найпопулярнішою є спиртова настоянка. Чому? Тому що вона не містить домішок (лише спирт та бджолині тільця) і зберігається довгий час без втрати своїх властивостей.
Рецепти з бджолиного підмору можуть бути різні, слід лише дотримуватися загальних правил:
 • Лікар повинен точно встановити діагноз, який потрібно лікувати.
 • Слід проконсультуватися зі спеціалістом про дозування.
 • Уважно дотримуючись інструкції і порад лікаря, можна розпочинати лікування.
 • Курс не можна припиняти. Лікування має бути регулярним і систематичним, тільки доті вдасться досягти тривалого позитивного ефекту.
 • Вживання підмору можна підсилити дією інших бджолиних продуктів: віск, прополіс, мед, перга та інші.

Але слід пам’ятати: де б ви не купували бджолині ліки, вони повинні бути відповідної якості, адже таким чином можна лише нашкодити своєму здоров’ю. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» створені всі умови для того, щоб виготовити якісний продукт-основу для майбутніх ліків. Наші працівники у виготовленні препаратів використовують знання предків і доповнюють їх новітніми технологіями.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины