Корисні властивості крем-медуНе складно сказати кілька слів з приводу того, за що цінується бджолиний мед. Навіть діти знають, що це смачне, але при цьому ще й корисне ласощі, яке використовується для лікування величезної кількості захворювань. Однак у цього продукту є одна особливість-в процесі зберігання мед кристалізується, в результаті чого стає занадто тягучим, втрачає свою структуру і багатьом не дуже подобається. Людство навчилося боротися з цією "проблемою" за допомогою однієї дуже простої технології, яка дозволяють перетворити головний продукт бджільництва в крем-мед. Після обробки продукт не втрачає своїх властивостей, склад крем-меду буде таким же-всі цілющі компоненти залишаються, але консистенція стає більш приємною.

Корисні властивості крем-меду. Термін придатності і калорійність


Що це таке?Спочатку потрібно сказати кілька слів з приводу того, що собою являє крем-мед, адже цей продукт викликав справжнісінький фурор серед бджолярів ще в 1928-му році. Основоположниками методики стали канадські бджолярі, які виявили, що певний алгоритм дій дозволяє дещо змінити структуру звичайного меду без додавання консервантів і стабілізаторів, надає йому кремову консистенцію і позбавляє від процесу кристалізації. Американці і Канадці не люблять кристалізований мед, вони вживають його тільки в рідкому стані, тому консистенція крему їм дуже швидко припала до душі. У 1935-му році технологія була запатентована, але справжню популярність вона набирає тільки зараз.

Справжній квітковий крем-мед являє собою звичайний мед, але в збитому стані. Він проходить стадію збивання, має текучу консистенцію, а зовні нагадує щось середнє між маслом або світлим кремом. Він не тече, не кристалізується, тобто не піддається стадії зацукровування, не залишає плям, і його основною перевагою є те, що якщо при правильному виготовленні він не втрачає своєї консистенції протягом дуже тривалого часу.

Важливо! Крем-мед виробляється без добавок біологічного або хімічного походження, він є чудовою альтернативою звичайному меду і найбільше підходить тим, хто любить намазувати ці ласощі на хліб, і не дуже сприймає даний продукт в кристалізованому вигляді.


Технологія приготуванняНічого складного в тому, як відбувається виготовлення крем-меду, немає. Технологія проста, і в її основі лежить механізм механічного перемішування – збивання свіжого рідкого меду. В результаті цього простого дії відбувається дроблення кристалів продукту, зменшується в'язкість і змінюється структура меду.

При цьому мед збагачується киснем, в результаті чого отриманий продукт набуває легкість, збільшується в об'ємі, світлішає, тому з вигляду нагадує масляний крем і, за деякими спостереженнями, стає не таким нудотним.

Є деякі умови:

 • для приготування крем меду підходять тільки ті сорти натурального продукту, які мають дрібнозернисту структуру, тому що в результаті цих ласощів стає дуже повітряним;
 • для приготування підходить липовий, акацієвий, ріпаковий або квітковий мед, при цьому користь меду суфле не змінюється від використання того чи іншого сорту, вона завжди залишається однаковою.
Способи приготування продуктуЄ кілька способів приготування продукту, але найбільш популярним є класичний рецепт, при якому потрібно свіжий стільниковий мед перелити в спеціальну ємність, а потім витримувати при температурі 14 °C протягом 10 – 14 днів. За цей час мед кілька загусне, після цього його потрібно перемістити в приміщення, де температура буде трохи вище – близько 28 °C і витримати суміш до розм'якшення. Після цього продукт перемішується на малих обертах до того моменту, поки він не буде нагадувати масляний крем. Методика досить витратна за часом, але саме за цією технологією отримували крем-мед канадські бджолярі, тому даний спосіб використовується найчастіше.

Є ще й інша методика, відповідно до якої можна отримати кремовий мед в тому випадку, якщо перемішати свіжий і осів продукт бджільництва в певних пропорціях – 9:1 і 8:2 відповідно. Отримана маса в результаті збивається при температурі 25°C, і протягом двох тижнів витримується в приміщенні, де не підвищується градусник для цифр вище 14°C. цього часу достатньо для того, щоб отримати суфле, при цьому користь і шкода крем-меду буде такою ж, як і в першому випадку.

Важливо! Дуже важливо пам'ятати про те, що збитий мед не терпить ніякого нагрівання. Допустимо тільки дотримання температурного режиму в умовах технології виготовлення цього продукту, при цьому нагрівання не мається на увазі, а просто підтримується необхідна температура в приміщенні, де знаходиться ємність з медом. Будь-яке нагрівання продуктів бджільництва призводить до того, що частина їх корисних речовин руйнуються, а в деяких випадках вони навіть стають токсичними.
Переваги та особливості зберігання продуктуОбговорюючи властивості крем-меду необхідно сказати про те, що у цього продукту є деякі особливості. В першу чергу акцент варто зробити на відсутності схильності до бродіння У крем-меду. Він прекрасно зберігається, не втрачає свою структуру і цілющі якості. Його не потрібно нагрівати, він вже має зручну для вживання консистенцію, привабливий вигляд і аромат, і ніяких маніпуляцій з кремом виробляти не потрібно.

Окремою перевагою є те, що крем-мед це дуже легко намазується на будь-яку основу, для дітей це може стати прекрасною альтернативою шоколаду або джему, до складу яких дуже часто входить цукор. При цьому цей продукт прекрасно змішується з іншими інгредієнтами, тому його можна використовувати при виготовленні кондитерських виробів, замінюючи цукор.

Готовий продукт зберігається в холодильнику, при цьому термін придатності меду-суфле становить 12 місяців. Однак необхідно дотримуватися деяких умов-температура зберігання не повинна перевищувати 18 °C, при такому температурному режимі можна не боятися того, що суфле зіпсується, втратить свій зовнішній вигляд або втратить смакові якості. Якщо продукт приготований правильно, то він не розшаровується, не бродить, не змінює свого кольору і не загусає.

Придбати крем-мед можна за телефонами нижче:
+380984298830
+380955638797


Чи є шкода?Ніякої шкоди у цього продукту немає, хоча деякі люди вважають, що ласощі має синтетичну основу. Однак в його складі є тільки мед і більше нічого, при цьому калорійність крем-меду буде такою ж, як і у продукту в свіжому вигляді – близько 300 ккал на 100 грам. Вживання цього продукту в необмеженій кількості може згубно вплинути на здоров'я, але якщо контролювати дозування і враховувати число калорій в денному раціоні, то переживати з цього приводу не доведеться.

Єдиним протипоказанням до застосування даного продукту бджільництва є алергія.

Користь продуктуПриродно, на окрему увагу заслуговують корисні властивості крем-меду, хоча нічого нового в цьому немає, тому що кремовий десерт володіє такими ж якостями, як і свіжий мед. Регулярне вживання цих ласощів дозволяє забезпечити нормальну життєдіяльність людського організму, тобто відбувається поліпшення роботи всіх органів і систем. При цьому відомо, що мед має протизапальну і антибактеріальну і властивостями, а також покращує роботу імунної системи, що дуже важливо в період вірусних або інфекційних епідемій.

Дуже важливо застосування медового мусу при наступних станах:

 • будь-які захворювання порожнини рота, зокрема стоматит або гінгівіт;
 • захворювання бронхолегеневої системи-регулярне вживання медового мусу полегшує кашель навіть при пневмонії;
 • інфекційні та вірусні хвороби будь-якого генезу;
 • артеріальна гіпертензія;
 • нестача вітамінів в організмі;
 • збої в роботі серця.
Що ще потрібно знати?Далеко не кожна людина може похвалитися тим, що він в змозі самостійно приготувати такий десерт. Однак це не привід для того, щоб впадати у відчай, тому що цілком можна купити готовий крем-мед. Правда, в цьому випадку дуже важливо вибирати якісного і надійного виробника, який зможе гарантувати дотримання всієї технології приготування продукту, а також використання тільки якісних інгредієнтів.

Саме таким виробником є сімейна пасіка "Веселий шершень", де можна купити якісний товар за демократичною ціною. Основні ознаки якісного продукту-це медовий аромат, а також відсутність навіть натяку на те, що крем розшаровується. Колір може варіювати від молочного до бежевого, білосніжний – це ознака підробки.

З повагою, сімейна пасіка "Веселий шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины