Протиалергічні та протизапальні очні краплі-які вони?Запаленням прийнято називати відповідну реакцію організму на подразники (рами, пил, хімічні речовини), отже, запальний процес, що виникає на слизовій оболонці очей, ніколи не розвивається самостійно, за ним завжди стоять якісь причини. Логічно припустити, що з метою успішного лікування в комплексну терапію таких хвороб обов'язково повинні входити краплі очні протизапальні, але не ті, які продаються в аптеці (діючі за типом «штучних сліз»), а ті, які приготовлені на основі продуктів бджільництва.

глазные капли снимающие воспаление


У чому користь?Про те, наскільки корисними властивостями володіє мед, прополіс, маточне молочко або пилок, знають всі, адже їх цілющі властивості і багатий склад неодноразово описувалися навіть в древніх літописах. Запалення очей за допомогою трохи підігрітого на вогні меду, змішаного з різними екстрактами лікарських рослин, почав лікувати ще основоположник сучасної медицини – Авіценна, який жив сотні років тому, а вчені за допомогою спеціального обладнання і ряду проведених досліджень просто підтвердили його здогади.

Продукти бджільництва можна вважати деякою «скарбничкою з вітамінами», адже в них можна знайти практично весь спектр відомих людству корисних речовин – вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти, флавоноїди, залишки білків, мікроелементи і багато чого іншого, не дивно, що медові краплі протизапальні для людини є просто ідеальним лікарським засобом. Чому? Відповісти на це питання досить легко: крім того, що продукти бджільництва, які входять до складу даного ліки, здатні швидко і ефективно купірувати ознаки запалення, вони ще захищають очі від інфекційних і грибкових захворювань, покращують роботу зорового аналізатора і стимулюють процес природної регенерації слизової оболонки ока.

Купити медові очні краплі можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


При цьому вартість даного препарату відрізняється своєю демократичністю (купити ефективні очні краплі в аптеці за приблизно таку ж ціну просто неможливо), в загальному, дізнатися про те, що він собою являє і як його ніжно використовувати, необхідно кожному.

Що Входить до складу ліків?Медові очні краплі, що знімають запалення, крім основного інгредієнта-акацієвого меду, які не викликає алергію, містять ще водну витяжку прополісу і евкаліпт. Прополіс має виражену бактерицидну дію, а за рахунок того, що він містить в собі велику кількість флавоноїдів, очні краплі надають інгібуючий вплив на фермент альдозоредуктазу, який бере участь в синтезі гекситолу, притягує воду в клітини. Занадто велика кількість води в клітинах ока може стати причиною їх пошкодження, так що саме завдяки прополісу краплі надають не тільки лікувальний, а ще й профілактичний вплив на очі.

Евкаліпт підсилює бактерицидні властивості прополісу і активує місцевий імунітет, що робить слизову оболонку очного яблука більш стійкою по відношенню до патогенних мікроорганізмів. Мед, в свою чергу, знімає ознаки запалення і подразнення слизової оболонки (саме тому можна використовувати очні краплі як протиалергічні та протизапальні), відновлює слизову оболонку при наявності травм і пошкоджень і надає загальний позитивний вплив на очі.

глазные капли противоаллергические и противовоспалительные


Ми виробляємо кілька видів краплею для очей на основі меду, різниця між якими полягає в концентрації активної речовини– 1:9%, 2:8%, 3:7%, 4:6%, 5:5% (крім основних інгредієнтів до складу ліки входить дистильована вода). Спочатку лікування необхідно закопувати очі "одиничкою", тобто краплями з концентрацією 1:9%, а потім поступово її збільшувати, щоб мед не викликав роздратування і не спровокував розвиток подальшого запалення слизової оболонки, а очі встигли до нього звикнути. Окремо варто сказати про те, що дані ліки можна використовувати як дитячі очні краплі від запалення, але тільки в тому випадку, якщо дитина нормально переносить евкаліпт і продукти бджільництва.

Курс і особливості застосування
Курс лікування запалення очними краплями триває 1-2 тижні, і в цей час очі потрібно закопувати кілька разів на день, але крім цього краплі дозволено застосовувати з метою лікування ще деяких очних захворювань, а у них тривалість курсу терапії буде вже інший:

 • втома очей (сьогодні вона зустрічається дуже часто, так як велика частина сучасних людей "левову частку" свого робочого і вільного часу проводять за комп'ютером) лікують протягом двох тижнів (по 2 К. в кожне око);
 • глаукому і катаракту прийнято лікувати не менше одного місяця, але слід пам'ятати про те, що повністю вилікувати дані захворювання не вийде, адже це під силу тільки хірургам, але зупинити їх прогресування можна;
 • виразки і травматичні ураження слизової оболонки заживають приблизно через два тижні, при цьому їх необхідно застосовувати двічі на день.


 • капли глазные противовоспалительные


  Крім цього варто сказати про те, що краплі очні протизапальні для дітей можна застосовувати з метою профілактики розвитку проблем із зором. Багато батьків відмовляють від таких методів профілактики через те, що діти не дуже люблять процес закапування очей і у багатьох він викликає дискомфорт, але краще профілактичного лікарського засобу, абсолютно нешкідливого для дитини, знайти просто не вийде.

  Де купити?  Придбати очні краплі, приготовані на основі продуктів бджільництва, в аптечній мережі не можна, адже вони відносяться до засобів народної медицини і ще не пройшли процес стандартизації в якості лікарських засобів. Їх виробництвом займаються пасічники, які дотримуються всіх норм приготування очних лікарських форм, отже, вони можуть гарантувати не тільки якість, а ще й безпеку своєї продукції. Однак виробники бувають різні, тому купувати дані ліки слід тільки у перевірених людей.

  Замовити медові краплі для очей можна за телефонами:
  +380984298830
  +380955638797


  Виключно позитивні відгуки збирає навколо себе сімейна Пасіка» веселий Шершень", яка виробляє якісні препарати за демократичною ціною (відразу варто сказати, що ціни на очні краплі від запалення у різних виробників можуть бути неоднаковими, але за 10 грам ліки, купленого тут, доведеться віддати всього лише 35-50 гривень). Замовлення можна робити по телефону, при цьому консультанту можна задати будь-які питання, пов'язані із застосуванням продукції. Однак зазвичай в консультації необхідності немає, тому що Пасіка «веселий шершень» продає свої ліки з інструкцією, в якій детально описані всі особливості їх застосування.

  З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

  Мы Всегда Рады Проконсультировать
  По Любому Интересующему Вас Вопросу.
  Калькулятор приема продуктов пчелы
  Возраст
  Заказ
  ×

  Отзывы

  Что о нас говорят клиенты

  Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

  Фото
  Игнатенко Владислав

  Артемовск

  Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

  Фото
  Лариса Ивановна

  Киев

  Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

  Фото
  Раиса Павловна

  Винница

  Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

  Фото
  Крючко Валентина

  Запорожье

  Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

  Фото
  Каноненко Ольга

  Винница

  Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

  Фото
  Иван Федотович

  Днепропетровск

  Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

  Фото
  Сергей и Валентина Мирошниченко

  Киев

  Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

  Фото
  Марина

  Васильевка

  Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

  Фото
  Лакута Валентина

  Донецк

  Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

  Фото
  Дашко Іван

  Львів

  Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

  Фото
  Пахомов Сергей

  Харьков

  Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

  Фото
  Игорь Марчук

  Одесса

  После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

  Фото
  Владимир

  Харьков

  Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

  Фото
  Крамаренко Ирина

  Днепрорудный

  Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

  Фото
  Жанна Игнатьевна

  Кременчуг

  Оставить комментарий
   • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent
  Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины