Очищення, кристалізація і зберігання медуЯкщо говорити про такий процес, як очищення меду, то важливо знати, що бджолиний продукт не піддається термічній або будь-який інший обробці. Використовують його в тому ж вигляді, в якому отримують (за невеликим винятком). Дуже важливо, щоб у нього не потрапили уламки стільників, пісок, Мертві бджоли, зола тощо. Тому очищення меду існує в двох видах: фільтрування і відстійка.

Очищення, кристалізація і зберігання меду


У першому випадку мед, що випливає з медогонки, фільтрують за допомогою сита. Воно являє собою луджену металеву сітку. У другому випадку його відстоюють при температурі +18-20°С протягом трьох днів, відразу ж після відкачування. Такий варіант очищення меду дозволяє важким домішкам осісти на дно, а легким – таким як шматочки воску – вплисти. Відкачаний бджолиний продукт-це однорідна густа сиропообразная маса, проте пройде трохи часу, і він почне кристалізуватися. Це дуже важливий і природний процес, мова про який піде нижче.

Купити мед різних сортів можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Зацукровування або кристалізація меду проходить швидше, якщо бджолопродукт витягується зі старих стільникових рамок. І все через те, що кількість зародкових кристалів глюкози в даному випадку буде більше. До того ж тепле приміщення значно впливає на швидкість їх утворення. Так кристалізація меду посилюється, завдяки підвищеній температурі. Внаслідок чого бджолопродукт перестає бути таким в'язким, відбувається осадження і зростання крупинок кристалів.

Прискорення процесу кристалізації меду найбільш ефективно проходить при температурі + 14°С. а припиняється утворення кристалів при температурі +27-+32°С. Більш того, вони починають розчинятися, якщо мед помістити в приміщення з температурою +40°С.також кристалізація меду проходить швидше, якщо в продукті підвищений вміст сахарози, тростинного цукру або глюкози.


Основними сортами, в яких швидше проходить кристалізація меду, є: соняшниковий, гірчичний, люцерновий. А основні сорти, в яких кристалізація меду проходить повільніше - це акацієвий, шавлієвий, падевий.

Що примітно на утворення кристалів істотно впливає і географічне знаходження. На півночі в'язкість бджолиного продукту зберігається довше, ніж на півдні. Важливо пам'ятати, що кристалізація меду в стільниках не є сприятливим процесом для бджіл. Чому? Вони просто-напросто не мають можливості надалі його використовувати.

Один з цукрів, що входять до складу бджолиного продукту, фруктоза, маючи більший вміст, робить його масу рідкою. До того ж вона уповільнює процес кристалізації меду. Якщо ж в складі меду більше сахарози, то він стає більш густим. Головне пам'ятати, що утворення кристалів в меді свідоцтво його високої якості.

Кристали одного зацукрованого бджолиного продукту можуть відрізнятися від кристалів іншого. Для зручності їх класифікували за такими ознаками, як:» більше 0,5 мм«,» менше 0,5 мм «і»нерозрізнені неозброєним оком". Всім трьом видам кристалізації меду дали відповідні назви: крупнозернистий, дрібнозернистий і салоподібний.

Злегка розтертий кристалізувався мед, в невеликій кількості доданий до того, що ще не встиг утворити кристали, прискорить цей процес. Його можна легко розтопити, вдавшись до водяній бані. Головне пам'ятати, що перевищивши температуру в 40°С можна позбавити бджолиний продукт багатьох лікувальних властивостей, а замерзає він при -36°с.зверніть також свою увагу на той факт, що вага бджолиного продукту дорівнює 1420 грамам при обсязі в 1 літр.

Тепер приступимо до питання зберігання меду. Ефірні масла рослин обумовлюють запах бджолиного продукту, проте аромат досить швидко йде, якщо не слідувати всім правилам зберігання меду. Щоб не відбулося випаровування ароматичних речовин і адсорбція сторонніх запахів, використовують герметично закривається посуд. Оптимальна температура для зберігання меду від 0 до + 100С.якщо вона нижче цього діапазону, то лікувальний продукт втрачає велику кількість амінокислот і вітамінів. А якщо вище, то погіршуються його лікувальні якості, йде запах, змінюється колір.

Крім того, такий процес, як зберігання меду виключає використання тари з оцинкованої жерсті і заліза. Цинк в з'єднанні з органічними кислотами утворює отруйні речовини. Залізо теж несприятливо впливає на бджолиний продукт. Найбільш гігієнічною є скляна тара і щільні кришки.

Замовити мед різних сортів в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Для зберігання меду у великих кількостях потрібні дерев'яні бочки і судини з нержавіючої сталі. Найбільше підійдуть такі породи, як: липа, вільха, тополя і осика. При цьому більше 20% вологи в тарі негативно позначиться на лікувальному продукті. Також не можна експлуатувати ємності з хвойних порід для зберігання меду. Дуб теж не придатний, тому що робить мед темним. У свою чергу стільники і секції, що містять бджолиний продукт, потрібно загортати в целофанову плівку.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины