Чим корисний мед в сотах?Добрий день шановні любителі продуктів бджільництва. Сьогодні ми Вам хочемо розповісти про незаперечну користь меду в стільниках або стільниковому меді.

Більшість з нас звикли купувати центрофужірованний мед, а ось стільниковий вважають як ласощі або делікатес. Але мало хто замислюється що мед в сотах корисніше відкачаного з рамок. Ось про це ми і хочемо сьогодні розповісти.
Купуючи стільниковий мед, Ви отримуєте в руки еліксир, який діє сприятливо на весь організм.

как есть мед в сотах


Цілющі властивості меду відомі здавна, адже він не просто захищає організм від всіляких інфекцій, а ще й допомагає лікувати якісь захворювання. Даний продукт можна кидати в чай, готувати на його основі пироги або приймати в натуральному вигляді, але чомусь сьогодні деякі забувають про існування меду в стільниках, який цінується бджолярами найбільше. По-справжньому користь і шкода меду в стільниках, почали вивчатися порівняно недавно, тому що до цього вони займалися аналізовані інших сортів даного продукту, проте прийшов час поговорити і про це.

Особливістю даного продукту можна вважати те, що він залишається стерильним, вед, по суті, бджолярі тільки дістають стільники з рамок, більш того, підробити або помітити дану речовину не можна, так що побічних ефектів від домішок, якими недобросовісні постачальники іноді його розбавляють, боятися не варто.

Бджолині стільники і їх унікальністьКористь даного продукту відома людству ще з часів життя древніх єгиптян, більш того, він вважався настільки цінним, що він часто використовувався в якості данини за якісь послуги або подарунка. Про користь головного продукту бджільництва написано величезну кількість книг, але про меду в стільниках чомусь в них згадується не часто, але ж користь людському здоров'ю він приносить відчутну.

Купити стільники з медом можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Стільники, по суті, являють собою унікальне сховище для меду, яке бджоли придумали самостійно, тому інформацію про те, чим корисний мед в стільниках, варто розглядати більш пильно. Стільники складаються з шестикутних осередків, причому обрана така форма, як довели, вчені, абсолютно неспроста, адже саме шестикутна осередок здатна вмістити в себе найбільшу кількість бджолопродукту, і при цьому не займати «зайве» місце, саме з цієї причини вони читаються найбільш досконалою спорудою серед тих, які здатні будувати комахи. Більш того, при їх створенні бджоли використовують ферменти своїх слинних залоз, що робить рамку повністю стерильною і запобігає в ній розвиток і розмноження патогенних мікроорганізмів, а це дуже важливо, адже знайти в природі сховище з подібними властивостями просто неможливо.

Вік стільникової рамки можна визначити за її кольором, найбільш корисними, природно, можна вважати ті рамки, які були створені недавно, зазвичай вони мають білий або рожевий колір, якщо колір коричневий або навіть чорний, то цілющі властивості такого продукту можна поставити під сумнів, тому що його вік може обчислюватися декількома роками. Насправді користь меду в стільниках очевидна, адже дана речовина є комплексним ліками, яке складається з такої великої кількості лікувальних інгредієнтів, що показанням до його застосування є лікування і профілактики всіх відомих людству захворювань, отже, застосовувати його повинен кожен.

как есть мед в сотах


Що входить до складу продукту?
Обговорюючи мед в сотах, користь і шкода якого вже давно відомі вченим усього світу, варто перш за все поговорити про те, який склад має даний продукт, і треба сказати, що говорити тут є про що, адже він складається з декількох десятків корисних інгредієнтів:

 • жирні кислоти-в цілому, вони здатні позитивно впливати на весь організм, але найбільшу користь цей інгредієнт доставляє волоссю (покращує їх зростання) і мозку (стимулює мозкову активність);
 • вуглеводи-виконують структурну функцію, є джерелом енергії і входять до складу великої кількості складних молекул людського організму, без яких його нормальне функціонування неможливо;
 • спирти і бджолині ферменти-надають бактерицидний ефект, є стимуляторами для всіх видів обміну;
 • віск і прополіс (з цих речовин складаються власне стільники і осередки) – мають виражені протизапальні властивості, зупиняють ріст і розмноження патогенних мікроорганізмів, сприяють активації процесів внутрішньої регенерації в організмі;
 • каротиноїди-похідні вітаміну А, які здатні стимулювати процес оновлення шкірних покривів, нормалізувати роботу сальних залоз і покращувати ріст волосся.


Крім усього перерахованого вище, в складі цієї речовини виявлено величезну кількість вітамінів (різних груп, але в переважній кількості в ньому виявлені вітаміни В), корисних цукрів і навіть фолієва кислота, тому людям, які роздумують над тим, чи можна їсти стільники з медом, варто уважно вивчити всю вищевикладену інформацію і відкинути всі, наявні сумніви.

Користь і шкода бджолиних сот з медом
По-перше, потрібно сказати, що даний продукт, завдяки своєму унікальному складу, здатний покращувати роботу імунної системи, отже, тим людям, які страждають буквально від будь-якої інфекції, рекомендується жувати стільники практично щодня. Однак крім цього стільниковий бджолопродукт робить позитивний вплив на ротову порожнину – знімає наліт на зубах, зміцнює ясна і лікує їх кровоточивість, таким чином, за допомогою його регулярного вживання можна замінити професійну чистку зубів, яку рекомендує кілька разів на рік робити в стоматологічних кабінетах.

При закладеності носа жування медових стільників протягом 10 хвилин допомагає очистити пазухи і прибрати слиз. А мед в свою чергу вже всмоктується в кров і лікувально впливає на весь організм.

На відміну від відкачаного до складу меду в сотах входить так само прополіс і перга, що підсилює його цілющі можливості.

Далі рухаючи по стравоходу вниз мед із залишками воску» закладає " в стравоході, шлунку і кишечнику тріщини, виразки і ранки, тим самим відновлює проблемні місця і приводить їх в норму.

Всім молодим і вагітним мамам відомо що в період вагітності сильно слабшає організм, так як частина імунітету йде на дитинку. І тут користь меду в стільниках просто неоціненна. Так само мед з горіхами добре збільшує лактацію, тільки потрібно знати норму.


Більш того, він допомагає нормалізувати функціонування нервової системи (інгредієнти, які містяться в меду, нормалізують передачу нервових імпульсів і надають антидепресивну дію), наситити організм великою кількістю вітамінів (вони накопичуються в тканинах організму).

Бджолярі радять звертати увагу на той факт, що стільниковий бджолопродукт довше зберігає свої корисні властивості (через стерильності стільникових осередків), але щоб він приніс організму користь, знати про те, як їдять стільники з медом, повинен кожен. Регулярність вживання цих ліків і спосіб його прийому мають велике значення, адже ефект від його застосування можна оцінювати вже через пару хвилин після розсмоктування – процес всмоктування корисних інгредієнтів починається в роті, так що жувати стільники необхідно дуже повільно. Корисні речовини поступово потрапляють в кров, звідки розносяться по всіх внутрішніх органах, викликаючи:

 • поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • зміцнення стінок кровоносних судин;
 • стимуляцію кровообігу;
 • підвищення синтезу імунних антитіл по відношенню до різного роду інфекцій;
 • нормалізацію роботи сечостатевої системи (статистика показує, що регулярний прийом даного продукту в комплексі з іншими лікарськими засобами, дозволяє вилікувати навіть безпліддя).


Крім усього цього медові стільники володіють потогінними властивостями (покращують виведення з організму токсинів), уповільнюють процес старіння організму, і значно покращують настрій, купируя симптоми стресу і депресії. З огляду на те, що в даній речовині міститися тільки корисні для організму цукру (фруктоза і сахароза), і він має досить низьку калорійність, його можуть вживати діабетики і люди, які сидять на дієтах (однак з метою виключення розвитку побічних ефектів діабетикам варто все-таки спочатку поговорити зі своїм лікарем).

Шкода?
Тих, кого цікавить інформація з приводу того, чи існує шкода меду в стільниках, варто відразу заспокоїти – ніякої шкоди в ньому немає, адже, якщо вірити легенді, бджоли були створені, щоб лікувати людей від всіляких недуг, отже, Бджолопродукти можуть приносити людині виключно користь. Однак необхідно враховувати те, що купувати його слід виключно у перевірених виробників, тому що серед деяких з них зустрічаються і такі, які можуть зберігати його неправильно (при високій температурі в меду з'являється оксиметилфурфурол, а він вважається потенційним канцерогеном), наприклад, або продавати старі стільники. Вживання неякісного продукту, природно, може згубно відбитися на людському здоров'ї. Більш того, надзвичайно важливою є інформація про те, як їдять стільники, адже порушення режимів прийому даної речовини, теж може надати негативний ефект на всю проведену терапію.

Як приймати стільниковий мед?
Інформація про те, як є мед в сотах, досить проста, але пасічники звертають увагу своїх покупців на те, що є ряд рекомендацій до його вживання, яких повинен дотримуватися кожен. Медові стільники необхідно жувати кілька разів на добу (тричі на день стільники жують з метою лікування хвороб, а для профілактики достатньо всього лише одного).

Замовити стільниковий мед можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Близько 30 хвилин після вживання продукту не рекомендується пити воду (корисні речовини ще деякий час перебувають в ротовій порожнині і повільно всмоктуються в кров), останній прийом меду рекомендується робити ввечері (перед сном). З огляду на те, що нагрівати даний продукт не можна, намагатися розчиняти його в молоці або гарячому чаї, не варто, таким чином, єдиний оптимальний варіант вживання стільникового меду – це жування і розсмоктування його в роті.

мед в сотах, польза и вред


Про те, наскільки корисний стільниковий мед можна розповідати до нескінченності довго, але краще один раз замовити цей продукт у добре перевіреного пасічника, і відчути його користь на собі, тим більше шкоди в ньому ніякого немає.

Під час продажу стільникового меду дуже приємно бачити людей, що дивляться в майбутнє, так як купуючи мед в сотах для себе або своїх дітей і відмовляючись від солодкої гидоти на прилавках магазинів, що вбивають нас зсередини, ми продовжуємо собі життєвий вік і піклуємося про завтрашній день.

Так що дорогі покупці, проходячи повз бджоляра, виділіть частину фінансів на покупку меду в сотах – це воістину найкраща покупка солодощі до сімейного столу і запорука довгого і здорового життя.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины