Купити настойку бджолиного підмору в Україні на пасіці
» » Купити настойку бджолиного підмору в Україні на пасіці

Підмор (інша назва - осип бджіл) - це тільця бджіл, що померли природною (це дуже важливо) смертю, але містять у собі залишки тих корисних речовин, які виробляли за життя. Ліки, приготовані на основі цього інгредієнту, допомагають вилікувати величезну кількість захворювань, а рецепти їх приготування передаються пасічниками з покоління в покоління.
Багатьох це може шокувати, але китайці додають мертві бджолині тільця у булочки, а на Цейлоні цілюща сила бджолиного підмору розкривається при його прожаренні на рослинній олії. На території України його застосовують більш традиційно у вигляді настоїв, відварів і мазей. Однією з найвідоміших є настойка бджолиного підмору, яку широко застосовують у народній та традиційній медицині.

Технологія збору


Бджілки довго не живуть, якихось 25-30 днів, і помирають постійно, але їх тільця пасічники збирають. Роблять це переважно навесні, оскільки зимою бджоли помирають і обпадають на дно, тому заощадливі пасічники збирають їх, очищають від сміття і використовують для виготовлення ліків. Досвідчені пасічники знають, що у вулику потрібно прибирати, тоді і підмор буде чистіший, і відповідно – якісніший. Вони встановлюють спеціальні решітки, які здатні затримувати загиблих бджілок, а потім їх лише витрушують.
придбати бджолиний підмор

Після збору сировину сушать і зберігають у спеціальних ємностях або мішечках з натуральної тканини, підвішеними до стелі у гарнопровітрюваному приміщенні. Сировину можна одразу використовувати для приготування ліків або перетерти і зберігати у морозильній камері.

Купити настоянку бджолиного підмору можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


На сімейній пасіці «Веселий Шершень» обрали найбільш зручний і зберігаючий лікувальні властивості спосіб. З бджолиного продукту одразу виготовляють ліки.

Приготування


Приготувати спиртовий настій бджолиного підмору досить просто, це можна зробити і вдома, потрібні лише певні знання і вміння, а також якісна сировина. Потрібно бути впевненим у пасічнику, у якого збираєтесь придбати бджолиний продукт для настоянки. Чим більше в ньому домішок, тим менша його ефективність.
Отже, бджолярі спочатку сушать (можна сушити в духовці, на сковорідці, на сонці, але найправильніше сушити бджіл в спеціальній термокамері не вище 40 градусів С) заготовлений продукт. Потім його подрібнюють до стану порошку. Наша пасіка цінує кожного клієнта, тому використовує чистий бджолиний підмор, настойка тоді найбільш ефективна.
Для приготування настойки потрібен 40% спирт. Багато хто використовує горілку, але це не зовсім правильне рішення. Для справжньої настойки потрібен медичний спирт, який можна придбати в аптеці. Тому не варто купувати засіб у бабусь, які настоюють підмор на домашньому самогоні сумнівної якості.
А можна просто придбати якісний надійний засіб у професійних пасічників, які змалку знають технологію виготовленяя засобу, адже ці таємниці передаються з діда-прадіда.

Властивості настойки


Головними діючими речовинами лікувального засобу вважаються хітозан і апітоксин. Хітозан має виражену ранозагоювальну дію, причому він загоює і внутрішні, і зовнішні рани організму, перешкоджаючи рубцюванню тканин. Окрім цього, учені змогли довести, що хітозан грає дуже важливу роль в регуляції обміну речовин. Апітоксин (настоянка на спирту з бджолиного підмору містить мінімальну кількість цієї речовини, так що боятися отруєння не варто) при потраплянні всередину людського організму починає діяти як:
 • Радіопротекторний засіб.
 • Гіпотензивний (такий, що знижує артеріальний тиск на 10-15 одиниць, тому спиртова настоянка з підмору бджіл показана до прийому у людей з гіпертонією).
 • Антибактеріальний.
 • Протизапальний.
 • Анальгізуючий.
 • Седативний.
 • Антиаритмічний.
 • Розсмоктуючий рубці.

замовити підмор в Україні

Отже, властивості настойки підмору бджіл дуже широкі, вона також запобіає тромбоутворенню і виводить токсини з організму.

Лікувальні властивості


Лікувальні властивості засобу неможливо переоцінити. Адже, зважаючи на те, наскільки корисні речовини входять до складу тіла бджоли можна зробити цілком логічний висновок, що бджолиний продукт, настояний на спирту допомагає в лікуванні великої кількості хвороб. Їх неможливо перечислити всі, адже кожного разу вчені отримують нові результати досліджень і цей список постійно розширюється. Деякі з найпоширеніших хвороб, які лікують настойкою підмора:
 1. Цироз печінки.
 2. Гепатит.
 3. Печінкова недостатність.
 4. Сечокам’яна хвороба.
 5. Забиття.
 6. Гіпертонія.
 7. Серцева недостатність.
 8. Зниження рівня цукру у крові.
 9. Хвороби суглобів.
 10. Простатит та аденома простати.
 11. Лямбліоз.
 12. Хвороби щитоподібної залози.
 13. Алко- та наркозалежність.

Доведено, що приймаючи настойку підмору разом з основним лікуванням при онкологічних захворюваннях, можна досягти значно кращих результатів. Клінічно доведено ефективність засобу у лікуванні міоми матки, кісти яєчників та аденоми передміхурової залози.
Купити настоянку підмору можна на сімейній пасіці «Веселий Шершень», вона виготовлена за старовинними рецептами і за допомогою новітніх технологій. Ви можете бути впевненими в якості, адже на пасіці працюють лише ті люди, які по-справжньому люблять свою роботу.

Профілактика


Що лікує настойка із бджолиного підмору розібрали вище, а чи можна запобігти появі і розвиткові більшості хвороб? Звичайно можна! Для цього теж допоможе настойка на підморі. Підмор має гарну імуностимулюючу дію. Маючи гарний імунітет можна дати відсіч багатьом хворобам.
Вченими також було виявлено ще одну унікальну властивість – здатність до очищення крові і судин, укріплення стінок судин та серцевого м’яза. Користь препарату в тому, що він діє не цятково, а комплексно. Він не лікує суто одну хворобу, а зміцнює всі органи і тканини в організмі.
купити підмор бджіл в Україні

Апітерапевти радять усім, хто досяг 40-річного віку, незалежно від того хворіє людина чи ні, проходити двічі на рік курс лікування бджолиним підмором. Таким чином уповільнюються процеси старіння, відбувається профілактика онкологічних хвороб та захворювань серцео-судинної системи.

Вживання


Як приймати настоянку бджолиного підмору порадить спеціаліст. Вичерпна інформація знаходиться також у інструкції до препарату. Але є осовні правила, яких потрібно дотримуватися. Приймати настоянку для профілактики потрібно: одна крапля препарату на кожен рік життя, так для тридцятирічної людини знадобиться 30 крапель настоянки. Приймати слід один раз в день. Протипоказань практично немає (окрім індивідуальної непереносимості компонентів) і передозування особливо не страшне. Курс складає два місяці в рік, але можна і більше, шкоди не буде. Для лікувальних цілей дозування потрібно збільшувати вдвічі, а прийом бджолиного підмору упродовж усього року, але краще порадитися з лікарем, оскільки лікуватися - це справа серйозна, а продукти бджільництва, як і усі інші ліки, можуть давати позитивні результати в одних випадках, і негативні - в інших.

Протипоказання


Цей продукт доки ще до кінця не досліджений наукою, але з клінічних досліджень і доповідей лікарів-апітерапевтів, а також бджолярів. Відомо, що протипоказання до настойки з підмору практично відсутні, за винятком індивідуальної непереносимості до продуктів бджільництва. Алергія виявляється лише у 1-1,5 % людей, тому не потрібно нервувати. Ці люди самі знають що у них алергія на продукти бджільництва і вони ніколи на стануть ризикувати і приймати будь-який продукт бджіл. Усім іншим настоянка бджолиного підмору не лише не протипоказана, а настійно рекомендована як для профілактики захворювань, так і для їх лікування.
Якщо ж є сумніви щодо вживання настойки підмору, потрібно провести простий, але інформативний тест. Для цього потрібно розтерти суху бджілку на згині ліктьового суглобу. Якщо через 5 хвилин немає яскраво вираженої реакції, то продукт на основі бджіл можна застосовувати.

Настій підмору бджіл


Настій відрізняється від настойки способом приготування та строком придатності. Спиртова настоянка виготовляється з підмору, настояного на спирту. А настій «варять» протягом дох годин на водяній бані. Вважається, що при такій термічній обробці можлива втрата невеликої кількості корисних властивостей. Настій підмору має один головний недолік – його можна зберігати лише кілька тижнів.
Водний настій, як і настоянка, має у своєму складі хітозан, яки сприяє активізації процесів регенерації. Він також здійснює знеболюючу дію і сприятливо впливає на склад мікрофлори кишківника. Виводить токсини з організму, регулює кислотність шлункового соку і здійснює противиразкову дію. Також вченим вдалося довести ефективність вживання засобу для збільшення синтезу вітамінів у кишківнику. Настій допоможе подолати анемію та захворювання щитоподібної залози.
Настій не містить спирту, а тому може застосовуватися більшою кількістю людей. Його можна дітям, вагітним, водіям, людям з алергією на спирт.
Вміст корисних речовин у спиртовій настоянці і водному настої приблизно однаковий, тому в кожному окремому випадку може підійти той чи інший засіб. Головне у вживанні бджолиних продуктів – якість і систематичне застосування. Не слід преривати курс лікування, адже тоді буде втрачено такий дорогоцінний час.
Про якість повинні дбати пасічники, адже хто, як не вони, мають знати секрети ідеального приготування бджолиних ліків. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» нема випадкових людей. Тут вся робота налагоджена, як у вулику: кожен знає що йому потрібно зробити в ту чи іншу хвилину.

Як діє настоянка?


Спиртова настоянка підмору – це не чарівне зілля, яке допомагає від першого ж ковтка. Препарат потрібно вживати щодня, лише тоді буде помічено позитивні зміни. Кров поступово очищується, покращується імунітет. Вдячний організм починає і сам допомагати в боротьбі з недугами. Тому, лікуючи одне захворювання, оновлюється весь організм.
Токсини, які з часом накопичуються, теж можуть бути причиною хвороб. Настоянка підмору успішно виводить їх з організму. Чоловіки застосовують препарат для вирішення своїх інтимних проблем. Адже постійні стреси, втома і хронічні запальні процеси негативно впливають на потенцію, викликають безпліддя, а також сприяють виникненню простатиту та аденоми простати.

Придбати настойку бджолиного підмору в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797


Жінкам теж нелегко в цей час. Їх атакує величезна кількість хвороб, якщо не лікувати їх, то вони здатні спричинити ріст новоутворень та пухлин. Систематичне вживання підмору – гра на випередження, яка не залишає хворобам шансів для атаки жіночого організму.
Що вже казати про дітей, організм яких практично не захищений. Вони часто хворіють на ГРЗ, риніти та кон’юнктивіти.
Якщо хвороба все ж здолала, то спиртова настойка допоможе пришвидшити процес одужання. Також вона допоможе мінімізувати кількість супутних хвороб та наслідків.

Рейтинг:
(голосов: 0)

Делись с друзьями:
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищённой ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код:
Популярные новости
Новость дня
Протипоказання при прийомі бджолиного пилку

Протипоказання при прийомі бджолиного пилку

Апітерапевт, зважаючи на протипоказання при прийомі бджолиного пилку, допоможе визначитися з доцільністю вживання і дозою. Займатися самолікуванням не варто, адже таким чином можна зробити ще гірше.
Користь бджолиного пилку для чоловіків та жінок

Користь бджолиного пилку для чоловіків та жінок

Бджолиний пилок для чоловіків та жінок вважається одним із найдієвіших біостимуляторів. Пилок бджіл рекомендують вживати не лише пасічники, але й досвідчені апітерапевти. В чому ж сила продукту:
Який термін зберігання бджолиного пилку. Як зберігати

Який термін зберігання бджолиного пилку. Як зберігати

Для того щоб пилок приніс лише користь, потрібно знати який термін зберігання бджолиного пилку. Будь-який продукт, який вживається людиною, має свій строк придатності
Заказать звонок