Підмор (інша назва - осип бджіл) - це тільця бджіл, що померли природною (це дуже важливо) смертю, але містять у собі залишки тих корисних речовин, які виробляли за життя. Ліки, приготовані на основі цього інгредієнту, допомагають вилікувати величезну кількість захворювань, а рецепти їх приготування передаються пасічниками з покоління в покоління.
Багатьох це може шокувати, але китайці додають мертві бджолині тільця у булочки, а на Цейлоні цілюща сила бджолиного підмору розкривається при його прожаренні на рослинній олії. На території України його застосовують більш традиційно у вигляді настоїв, відварів і мазей. Однією з найвідоміших є настойка бджолиного підмору, яку широко застосовують у народній та традиційній медицині.

Технологія збору


Бджілки довго не живуть, якихось 25-30 днів, і помирають постійно, але їх тільця пасічники збирають. Роблять це переважно навесні, оскільки зимою бджоли помирають і обпадають на дно, тому заощадливі пасічники збирають їх, очищають від сміття і використовують для виготовлення ліків. Досвідчені пасічники знають, що у вулику потрібно прибирати, тоді і підмор буде чистіший, і відповідно – якісніший. Вони встановлюють спеціальні решітки, які здатні затримувати загиблих бджілок, а потім їх лише витрушують.
придбати бджолиний підмор

Після збору сировину сушать і зберігають у спеціальних ємностях або мішечках з натуральної тканини, підвішеними до стелі у гарнопровітрюваному приміщенні. Сировину можна одразу використовувати для приготування ліків або перетерти і зберігати у морозильній камері.

Купити настоянку бджолиного підмору можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


На сімейній пасіці «Веселий Шершень» обрали найбільш зручний і зберігаючий лікувальні властивості спосіб. З бджолиного продукту одразу виготовляють ліки.

Приготування


Приготувати спиртовий настій бджолиного підмору досить просто, це можна зробити і вдома, потрібні лише певні знання і вміння, а також якісна сировина. Потрібно бути впевненим у пасічнику, у якого збираєтесь придбати бджолиний продукт для настоянки. Чим більше в ньому домішок, тим менша його ефективність.
Отже, бджолярі спочатку сушать (можна сушити в духовці, на сковорідці, на сонці, але найправильніше сушити бджіл в спеціальній термокамері не вище 40 градусів С) заготовлений продукт. Потім його подрібнюють до стану порошку. Наша пасіка цінує кожного клієнта, тому використовує чистий бджолиний підмор, настойка тоді найбільш ефективна.
Для приготування настойки потрібен 40% спирт. Багато хто використовує горілку, але це не зовсім правильне рішення. Для справжньої настойки потрібен медичний спирт, який можна придбати в аптеці. Тому не варто купувати засіб у бабусь, які настоюють підмор на домашньому самогоні сумнівної якості.
А можна просто придбати якісний надійний засіб у професійних пасічників, які змалку знають технологію виготовленяя засобу, адже ці таємниці передаються з діда-прадіда.

Властивості настойки


Головними діючими речовинами лікувального засобу вважаються хітозан і апітоксин. Хітозан має виражену ранозагоювальну дію, причому він загоює і внутрішні, і зовнішні рани організму, перешкоджаючи рубцюванню тканин. Окрім цього, учені змогли довести, що хітозан грає дуже важливу роль в регуляції обміну речовин. Апітоксин (настоянка на спирту з бджолиного підмору містить мінімальну кількість цієї речовини, так що боятися отруєння не варто) при потраплянні всередину людського організму починає діяти як:
 • Радіопротекторний засіб.
 • Гіпотензивний (такий, що знижує артеріальний тиск на 10-15 одиниць, тому спиртова настоянка з підмору бджіл показана до прийому у людей з гіпертонією).
 • Антибактеріальний.
 • Протизапальний.
 • Анальгізуючий.
 • Седативний.
 • Антиаритмічний.
 • Розсмоктуючий рубці.

замовити підмор в Україні

Отже, властивості настойки підмору бджіл дуже широкі, вона також запобіає тромбоутворенню і виводить токсини з організму.

Лікувальні властивості


Лікувальні властивості засобу неможливо переоцінити. Адже, зважаючи на те, наскільки корисні речовини входять до складу тіла бджоли можна зробити цілком логічний висновок, що бджолиний продукт, настояний на спирту допомагає в лікуванні великої кількості хвороб. Їх неможливо перечислити всі, адже кожного разу вчені отримують нові результати досліджень і цей список постійно розширюється. Деякі з найпоширеніших хвороб, які лікують настойкою підмора:
 1. Цироз печінки.
 2. Гепатит.
 3. Печінкова недостатність.
 4. Сечокам’яна хвороба.
 5. Забиття.
 6. Гіпертонія.
 7. Серцева недостатність.
 8. Зниження рівня цукру у крові.
 9. Хвороби суглобів.
 10. Простатит та аденома простати.
 11. Лямбліоз.
 12. Хвороби щитоподібної залози.
 13. Алко- та наркозалежність.

Доведено, що приймаючи настойку підмору разом з основним лікуванням при онкологічних захворюваннях, можна досягти значно кращих результатів. Клінічно доведено ефективність засобу у лікуванні міоми матки, кісти яєчників та аденоми передміхурової залози.
Купити настоянку підмору можна на сімейній пасіці «Веселий Шершень», вона виготовлена за старовинними рецептами і за допомогою новітніх технологій. Ви можете бути впевненими в якості, адже на пасіці працюють лише ті люди, які по-справжньому люблять свою роботу.

Профілактика


Що лікує настойка із бджолиного підмору розібрали вище, а чи можна запобігти появі і розвиткові більшості хвороб? Звичайно можна! Для цього теж допоможе настойка на підморі. Підмор має гарну імуностимулюючу дію. Маючи гарний імунітет можна дати відсіч багатьом хворобам.
Вченими також було виявлено ще одну унікальну властивість – здатність до очищення крові і судин, укріплення стінок судин та серцевого м’яза. Користь препарату в тому, що він діє не цятково, а комплексно. Він не лікує суто одну хворобу, а зміцнює всі органи і тканини в організмі.
купити підмор бджіл в Україні

Апітерапевти радять усім, хто досяг 40-річного віку, незалежно від того хворіє людина чи ні, проходити двічі на рік курс лікування бджолиним підмором. Таким чином уповільнюються процеси старіння, відбувається профілактика онкологічних хвороб та захворювань серцео-судинної системи.

Вживання


Як приймати настоянку бджолиного підмору порадить спеціаліст. Вичерпна інформація знаходиться також у інструкції до препарату. Але є осовні правила, яких потрібно дотримуватися. Приймати настоянку для профілактики потрібно: одна крапля препарату на кожен рік життя, так для тридцятирічної людини знадобиться 30 крапель настоянки. Приймати слід один раз в день. Протипоказань практично немає (окрім індивідуальної непереносимості компонентів) і передозування особливо не страшне. Курс складає два місяці в рік, але можна і більше, шкоди не буде. Для лікувальних цілей дозування потрібно збільшувати вдвічі, а прийом бджолиного підмору упродовж усього року, але краще порадитися з лікарем, оскільки лікуватися - це справа серйозна, а продукти бджільництва, як і усі інші ліки, можуть давати позитивні результати в одних випадках, і негативні - в інших.

Протипоказання


Цей продукт доки ще до кінця не досліджений наукою, але з клінічних досліджень і доповідей лікарів-апітерапевтів, а також бджолярів. Відомо, що протипоказання до настойки з підмору практично відсутні, за винятком індивідуальної непереносимості до продуктів бджільництва. Алергія виявляється лише у 1-1,5 % людей, тому не потрібно нервувати. Ці люди самі знають що у них алергія на продукти бджільництва і вони ніколи на стануть ризикувати і приймати будь-який продукт бджіл. Усім іншим настоянка бджолиного підмору не лише не протипоказана, а настійно рекомендована як для профілактики захворювань, так і для їх лікування.
Якщо ж є сумніви щодо вживання настойки підмору, потрібно провести простий, але інформативний тест. Для цього потрібно розтерти суху бджілку на згині ліктьового суглобу. Якщо через 5 хвилин немає яскраво вираженої реакції, то продукт на основі бджіл можна застосовувати.

Настій підмору бджіл


Настій відрізняється від настойки способом приготування та строком придатності. Спиртова настоянка виготовляється з підмору, настояного на спирту. А настій «варять» протягом дох годин на водяній бані. Вважається, що при такій термічній обробці можлива втрата невеликої кількості корисних властивостей. Настій підмору має один головний недолік – його можна зберігати лише кілька тижнів.
Водний настій, як і настоянка, має у своєму складі хітозан, яки сприяє активізації процесів регенерації. Він також здійснює знеболюючу дію і сприятливо впливає на склад мікрофлори кишківника. Виводить токсини з організму, регулює кислотність шлункового соку і здійснює противиразкову дію. Також вченим вдалося довести ефективність вживання засобу для збільшення синтезу вітамінів у кишківнику. Настій допоможе подолати анемію та захворювання щитоподібної залози.
Настій не містить спирту, а тому може застосовуватися більшою кількістю людей. Його можна дітям, вагітним, водіям, людям з алергією на спирт.
Вміст корисних речовин у спиртовій настоянці і водному настої приблизно однаковий, тому в кожному окремому випадку може підійти той чи інший засіб. Головне у вживанні бджолиних продуктів – якість і систематичне застосування. Не слід преривати курс лікування, адже тоді буде втрачено такий дорогоцінний час.
Про якість повинні дбати пасічники, адже хто, як не вони, мають знати секрети ідеального приготування бджолиних ліків. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» нема випадкових людей. Тут вся робота налагоджена, як у вулику: кожен знає що йому потрібно зробити в ту чи іншу хвилину.

Як діє настоянка?


Спиртова настоянка підмору – це не чарівне зілля, яке допомагає від першого ж ковтка. Препарат потрібно вживати щодня, лише тоді буде помічено позитивні зміни. Кров поступово очищується, покращується імунітет. Вдячний організм починає і сам допомагати в боротьбі з недугами. Тому, лікуючи одне захворювання, оновлюється весь організм.
Токсини, які з часом накопичуються, теж можуть бути причиною хвороб. Настоянка підмору успішно виводить їх з організму. Чоловіки застосовують препарат для вирішення своїх інтимних проблем. Адже постійні стреси, втома і хронічні запальні процеси негативно впливають на потенцію, викликають безпліддя, а також сприяють виникненню простатиту та аденоми простати.

Придбати настойку бджолиного підмору в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Жінкам теж нелегко в цей час. Їх атакує величезна кількість хвороб, якщо не лікувати їх, то вони здатні спричинити ріст новоутворень та пухлин. Систематичне вживання підмору – гра на випередження, яка не залишає хворобам шансів для атаки жіночого організму.
Що вже казати про дітей, організм яких практично не захищений. Вони часто хворіють на ГРЗ, риніти та кон’юнктивіти.
Якщо хвороба все ж здолала, то спиртова настойка допоможе пришвидшити процес одужання. Також вона допоможе мінімізувати кількість супутних хвороб та наслідків.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Комментарии 6
Nikole
Nikole от 11 января 2022 10:00
Hi there would you mind letting me know which web host you're using?
I've loaded your blog in 3 different browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most.
Can you recommend a good web hosting provider at a fair price?
Kudos, I appreciate it!

Feel free to surf to my web page - Buy Hemp Leaf
CBD
Josefina
Josefina от 15 января 2022 06:20
Thanks for every other fantastic article. Where else may just anyone
get that type of information in such an ideal method
of writing? I've a presentation next week,
and I am on the look for such info.

Feel free to visit my page - BUy Power CBD Oil
Eve
Eve от 15 января 2022 22:19
I leave a comment when I especially enjoy a post on a site or I have something
to add to the discussion. It's caused by the fire displayed in the post I looked at.

And after this post Купити настойку бджолиного підмору в Україні на
пасіці. I was actually moved enough to leave a
thought :) I actually do have a couple of questions for you if you usually do not mind.
Is it simply me or does it give the impression like a few of the remarks
look as if they are coming from brain dead individuals? :-P And, if you are writing at additional social sites, I'd like to
follow anything new you have to post. Would you make a list the complete urls of all
your public sites like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?


Here is my blog - Super Slim Keto Reviews
Rodrigo
Rodrigo от 16 января 2022 10:19
Merely wanna comment that you have a very decent site, I the design and style it really stands out.


My web-site: LuminatedFresh
Stella
Stella от 23 июля 2022 21:05
I dugg some of you post as I thought they were very beneficial extremely
helpful.

Feel free to surf to my blog ... Condor
Gummies Review
Raymundo
Raymundo от 8 августа 2022 15:01
I just couldn't leave your website prior to suggesting that I extremely enjoyed the standard information a person provide for your guests?
Is going to be again frequently in order to check out new posts

my website; Flux Active
Reviews
Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины