Як застосовувати бджолиний підмор у вигляді спиртової настоянки, мазі і компресів?Традиційна медицина нерідко з упередженням відноситься до засобів народної медицини, незважаючи навіть на те, що ефективність цих коштів була підтверджена століттями успішного застосування (раніше ж не було такої великої кількості фармакологічних препаратів, так що людям доводилося лікуватися тільки за допомогою народних рецептів, які їм «підкидала» природа).

отзывы о настойке пчелиного подмора


Але сьогодні багато лікарів визнають і, що найголовніше, використовують у своїй лікарській практиці лікування пацієнтів за допомогою засобів апітерапії, адже вчені вже дано з'ясували, що бджола являє собою своєрідну «скриньку» корисних речовин, яка залишається «повною» навіть після її смерті. Саме в цьому і полягає цілюща сила бджолиного підмору (підмором називають мертвих бджіл), тому що всі вчені об'єдналися в думках про те, що знайти ще одну істоту, яка могла б приносити людині користь після своєї смерті, буде дуже важко.

Що таке підмор бджіл?Ніхто не міг подумати, що трупики бджіл (по іншому їх назвати, звичайно, можна, але суть від цього не зміниться) можуть бути настільки корисними для людського організму. У доісторичні часи, коли люди зрозуміли, що «смугасті трудівниці», що живуть в лісі, можуть не тільки боляче кусатися, а й лікувати багато хвороб, вони перенесли їх «будиночки» ближче до своїх селищ. Але ліки, приготовані на основі того, що знаходилося в цих будиночках, все одно вважалося чимось на зразок знахарства або чаклунства (так, і взяти їх можна було виключно у знахарів і чаклунів). Такі кошти купувалися від безвиході, тобто вже в самий останній момент.

Купити настоянку підмору в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Сучасні ж вчені змогли довести, що настоянка підмору бджіл не володіє ніякими чарівними властивостями, зате цілющих властивостей у неї «хоч відбавляй». Був проведений ряд клінічних досліджень, які показали, що до складу настоянки (або будь-якого іншого препарату з мертвих бджіл) входить більше трьох десятків корисних мікроелементів, ось як раз вони і надають те саме «чарівне» дію на людський організм.

Що входить до складу підмору?Якщо зробити фото бджолиного підмору, то людина побачить перед собою просто «купку» коричневого сипучого неоднорідного порошку, тобто відразу і не скажеш, що він містить якісь корисні речовини. Але він насправді містить трохи бджолиної отрути, гепарин, меланін, хітозан і ще як мінімум два десятки корисних мікроелементів.

Хітозан - це лінійний полісахарид, який має потужну біологічну дію. Він бере участь у всіх процесах, що відбуваються в організмі, починаючи обмінних процесів відбуваються в дермі і закінчуючи процесами обміну ліпідів. Навіть його невелика кількість, а екстракт бджолиного підмору містить його навіть більше, ніж досить, допомагає зняти напругу з нервової системи, поліпшити роботу серцевого м'яза, купірувати больовий синдром у суглобах, який може виникати на тлі їх артриту або артрозу, очистити кишечник і запобігти розвитку захворювань ШКТ.

Крім того, хітозан якимось незвичайним чином сприяє загоєнню ранових поверхонь (навіть після найсильніших опіків), так що мазь з підмору бджіл часто прописують при важких ранах (як зовнішніх, так і внутрішніх). Примітно те, що рани заживають переважно без утворення келоїдних рубців (вчені пов'язують цей факт з тим, що до складу бджолиних тілець в незначній кількості входять лізирующие ферменти).

Апітоксин - це речовина, яка залишається в складі залози, що виробляється бджолина отрута. Раніше вважалося, що при прийомі всередину він повністю інактивується травними ферментами, але потім хіміки з'ясували, що він зовсім не перетравлюється, а у вигляді олігопептидів потрапляє в кров'яне русло, звідки розноситься по всьому організму. Таким чином, відгуки про бджолиному підморі, які свідчать про те, що він може купірувати больові ефекти, перешкоджати розвитку ракових клітин і покращувати діяльність серцево-судинної системи можна відносити саме на рахунок корисних властивостей апітоксину.

дозировка пчелиного подмора


Крім того що він не інактивується в шлунку, він ще й має підвищену термостійкість, тобто витримувати тривалу заморозку і кип'ятіння при температурі в 100 градусів. Будь-який препарат, приготований на основі мертвих бджіл (будь то настоянка, екстракт або мазь) буде ефективним, так як властивості бджолиної отрути нікуди не дінуться. Але правди заради потрібно сказати, що позитивні відгуки про настоянці бджолиного підмору зустрічаються найчастіше. Даний факт пов'язують з тим, що настоянку можна зберігати кілька років, а всі інші лікарські форми тільки кілька місяців.

Гепарин і меланін є азотовмісними ферментами, які підкріплюють ефекти апітоксину і хітозану. Гепарин є природним антидотом бджолиної отрути, який попереджає розвиток отруєння, а меланін пов'язує радіонукліди і всілякі токсичні речовини і виводить їх з організму.

Де купити настоянку бджолиного підмору?Купити бджолиний підмор можна у будь-якого пасічника, але краще купувати вже готові лікарські форми на його основі. Чому? Тому що бджолиний підмор, відео про який дуже важко знайти в мережі, це дуже сильний препарат, і ліки з нього потрібно вміти готувати. Неякісна сировина або порушення в технологічному процесі його виробництва можуть привести до того, що людина не тільки не поправить своє здоров'я, а ще й посилить його.

Відгуки покупців свідчать про те, що потрібно купувати його на сімейній пасіці «Веселий Шершень», фахівці якої чітко прописую те, якою має бути дозування бджолиного підмору (доза). До того ж до всіх ліків, купленим на цій пасіці, йде в комплекті інструкція із застосування, де чітко розписана схема їх прийому при певному захворюванні, термін зберігання і період, через який потрібно буде зробити перерву.


Фахівці пасіки "Веселий Шершень" часто радять своїм клієнтам приймати бджолиний підмор з прополісом (настоянкою прополісу), мотивуючи це тим, що два цих кошти підсилюють ефект від застосування один одного. Прополіс теж дуже цінна речовина, тому його біологічно активні речовини взаємодіють з речовинами, що містяться в тільці бджіл і надають ще більший оздоровлюючий ефект.

Ліки на основі мертвих бджолиних тілець можуть застосовуватися для лікування таких захворювань:

 • хвороби суглобів (артрит, артроз);
 • інфаркт;
 • інсульт і стан, який йому передує;
 • отруєння;
 • міома матки;
 • простатит і його ускладнення;
 • хвороби системи репродуктивно;
 • відсутність лібідо;
 • підвищений артеріальний тиск.


Для лікування суглобів втирають готову настоянку підмору бджіл або застосовують мазь з бджолиного підмору, яку готують простим змішуванням подрібнених бджолиних тілець (природно, попередньо висушених) і будь-якого масла. Таку суміш наносять на область хворого суглоба, замотують бинтом і залишають на ніч. Курс триває приблизно 30 днів, після чого рекомендується робити перерву, щоб дати організму можливість попрацювати самостійно. При необхідності курс повторюють.


Замовити настоянку підмору можна по телефонами
+380984298830
+380955638797


Іноді замість мазі застосовують компрес з бджолиного підмору, який готують з настоянки або відвару. Беруть одну столову ложку водної або спиртової лікарської форми. Змішують з водою, а потім змочують в цьому розчині шматочок чистої тканини і прикладають хворому місцю. Курс буде такий же як і у мазі.

отзывы о настойке пчелиного подмора


Сила бджіл неоціненна. Вже сьогодні вони допомагають лікувати таке захворювання, як артрит суглобів, а завтра можливо на черзі буде лікування раку. Так що не варто недооцінювати силу природи, так як на цій силі тримається весь світ.

Олександр: «Ніколи раніше не чув про такий чудовий засіб, як настоянка бджолиного підмору, поки не потрапив до лікарні у важкому передінфарктному стані. Лікарі призначили мені масу ліків, але дружина принесла флакончик з цією настоянкою і сказала пити його. Вже через три дні мені стало краще, а через місяць кардіограф показав, що серце у мене працює просто відмінно. З тих пір я приймаю ці ліки курсом і поки ніяких проблем з серцем у мене не виникало».


Марина: «Купувала мазь мамі від болю в суглобах, так як перепробувала вже буквально все, а ефекту нуль. Вирішила купити і це засіб, сподіваючись на те, що раптом допоможе. Але сталося диво, через два тижні змазування мама відчула себе значно краще. Потім купила ще й настоянку, щоб посилити лікувальний ефект. Сьогодні суглоби у неї болять тільки на погоду, а в усьому іншому вона абсолютно здорова людина».


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины