Як зберігати підмор бджіл правильно?
Бджоли-це унікальні істоти, які здатні приносити людству користь навіть після своєї смерті. Так, як би сумно це не звучало, але тривалість життя однієї бджілки зазвичай не перевищує і трьох місяців, але бджолярі навчилися отримувати від цього процесу користь.

срок хранения пчелиного подмора


Вони збирають загиблих бджіл, які називаються підмором, сушать їх і готують лікарські препарати, які по спектру своєї лікувальної активності можуть позмагатися навіть з сучасними антибіотиками. Правда, для приготування дійсно якісних ліків вони повинні знати про те, як зберігати бджолиний підмор, адже від якості лікарської сировини безпосередньо залежить його ефективність.

Придбати настоянку підмору в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Бджоли вмирають кожен день, тільки влітку їх збирати важко тому що, бджілки охоронці забирають своїх померлих родичів подалі від доказу, так що для приготування ліків найчастіше використовується все-таки саме ті бджілки, які померли взимку (їх бджолярі збирають під час весняного прибирання). Збирається підмор повинен відповідати наступним вимогам:

 • він повинен бути сухим;
 • не містити домішок;
 • мати солодкувато-пряний запах;
 • і в ньому не повинно бути отрутохімікатів (до речі кажучи, зберігання бджолиного підмору зовсім не залежить від того є вони в ньому чи ні, присутність отрутохімікатів впливає на властивості даного засобу, роблячи його токсичним при прийомі всередину).


З приводу отрутохімікатів можна сказати те, що дізнатися про їх наявність в складі бджолиних тілець можна тільки запитавши про це пасічника. Деякі пасічники обробляють докази хімічними отрутами, а деякі-рослинними. Так ось тільця, які оброблені хімічними отрутами, можна використовувати тільки для ліків, які застосовуються зовнішньо (примочки, компреси і так далі).

Починати розповідь про те, як зберігати підмор бджіл, потрібно починати з того, як його збирати. Всі бджілки збираються вручну (причому не групами, а по одній), складаються в спеціальний мішечок і висушуються. Є кілька спосіб сушіння:
 • у прочиненій духовці (температура 50 градусів);
 • на сонці (тільки влітку);
 • у прочиненій духовці (температура 50 градусів);
 • на сонці (тільки влітку);
 • на горищі (горище повинен бути сухим і добре провітрюваним).
 • у спеціальній сушильній камері.


Найбільш часто використовують перший метод сушіння, так як він займає найменше часу (приблизно годину і сировину сухе), на горищі ж бджілки можуть сохнути цілий місяць. Але правильніше за все сушити саме в сушильній камері, де зберігаються всі корисні властивості бджілок. Крім того, сировину можна сушити просто під батареєю і за допомогою обігрівача, від цього термін зберігання бджолиного підмору не змінюється. В принципі, суху сировину можна зберігати кілька років (4-5).

Як зберігати бджолиний підмор


Які ліки краще готувати: відвар або настоянку?Серед споживачів підвищеним попитом користується саме спиртова настоянка з бджолиних тілець, тому що в технології її приготування не використовується теплова обробка, в той час як відвар потрібно саме варити. Як відомо, користь підмору полягає в тому, що в ньому міститься апітоксин, а при тепловій обробці частина цієї речовини (тільки частина, не всі) випаровується, тому ліки можуть стати не таким ефективним.

Вчені, звичайно, довели, що отрута витримує температуру в 90 градусів (якщо кип'ятити його дві години) і не випаровується, але людство все одно вважає за краще купувати настоянку (щоб напевно). Крім того, термін придатності бджолиного підмору у вигляді спиртової настоянки – 2 роки, а придатність відвару обчислюється лише декількома місяцями, так що різниця очевидна.

Користь речовиниЗавдяки регулярному прийому ліків на основі бджолиного підмору можна досягти наступних ефектів:

 • нормалізувати обмінні процеси організмі;
 • знизити тиск;
 • збільшити захист організму від отрут і хімікатів (поліпшити функції печінки);
 • вилікувати захворювання опорно-рухового апарату;
 • нормалізувати зір (відгуків про лікування саме зору налічується мало, але вони вже є, і всі позитивні);
 • вилікувати хвороби щитовидної залози;
 • привести в порядок волосся і шкіру (ліки містять в своєму складі антиоксиданти, тому вони здатні омолодити організму);
 • поліпшити стан хворих на цукровий діабет;
 • вилікувати виразку.


Замовити настоянку підмору можна по телефонами:
+380984298830
+380955638797


Загалом, користь від застосування бджолиного підмору більш ніж відчутна. Справа за малим потрібно просто його купити. Правда, фахівці рекомендують купувати вже готові ліки, тому що рецептами приготування лікарських засобів пасічники діляться дуже неохоче.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины