У чому ефективність спиртової настоянки бджолиного підмору?
До недавнього часу ліки, приготовані на основі бджолиного підмору, вважалися чимось на зразок «шаманства» або «знахарства». Але цей час минув, і сучасні вчені змогли реабілітувати цей засіб і предметно довели те, наскільки ефективним може бути спиртовий екстракт бджолиного підмору. Але перш ніж пояснювати те, чим обумовлена висока ефективність цього лікарського засобу, потрібно розповісти про те, з чого його, власне кажучи, готують.

подмор пчелиный настоянный на водке


Бджолиним підмором називають тільця загиблих природним чином бджіл (іноді ця речовина називають Осипом бджіл). Середня тривалість життя однієї бджоли не перевищує 2-3 місяців, тому вони гинуть і взимку і влітку (влітку їх можна знайти в ємностях з водою або поблизу фруктових дерев, а взимку вони падають на дно доказу). Апітерапевти вважають, що тільця бджіл, які померли взимку, більш корисні для людського організму, тому що за літо вони встигають накопичити в собі велику кількість вітамінів і мікроелементів (спиртова настоянка бджолиного підмору готується якраз з тих бджілок, які загинули взимку).

"Цілющий" складКорисні властивості лікарських препаратів, які готують на основі бджіл, обумовлені тим, з яких корисних елементів складаються їх тільця. Здавалося-б, бджілки настільки маленькі за розміром, що ніхто і думки не допускає про те, що до складу їх тільця може входити велика кількість корисних вітамінів, білків, полісахаридів та інших хімічних елементів. Тіло однієї невеликої бджілки включає в себе практично всі ті речовини, які вона видобуває за все своє життя: трохи меду, прополісу, пилку, бджолиної отрути, воску і маточного молочка. Саме ці компоненти роблять ефективним лікування спиртовою настоянкою бджолиного підмору.

Придбати настоянку підмору в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" по телефону:
+380984298830
+380955638797


Головними діючими речовинами ліки вважаються хітозан (який деякі апітерапевти називають пчелозан) і апітоксин. Хітозан має виражену ранозагоювальну активність, причому він загоює і внутрішні, і зовнішні рани організму, перешкоджаючи утворенню рубцевої тканини. Крім цього, вчені змогли довести, що хітозан грає дуже важливу роль в регуляції обміну речовин, має виражену адаптогенну і тонізуючу.

Апітоксин (настоянка на спирту з бджолиного підмору містить мінімальну кількість цієї речовини, так що боятися отруєння не варто) при попаданні всередину людського організму надає наступні ефекти:

 • радіопротекторний;
 • гіпотензивний (знижує артеріальний тиск на 10-15 одиниць, тому спиртова настоянка з підмору бджіл показана до прийому у людей з підвищеним артеріальним тиском, дані про лікування з її допомогою гіпертонічної хвороби точно невідомі);
 • антибактеріальний;
 • протизапальний;
 • анальгетичний;
 • помірний седативний;
 • антиаритмічний (може вилікувати серцеву недостатність);
 • ензимний (сприяє розсмоктуванню рубців).


Крім цього, спиртовий настій бджолиного підмору містить такий компонент, як гепарин (природний антидот антитоксину), який не тільки запобігає отруєння організму отрутою бджоли (при бджолоужалении це зустрічається дуже часто), а ще й покращує реологічні властивості крові (приводить в норму її в'язкість, тим самим перешкоджаючи утворенню тромбів).

спиртовой настой пчелиного подмора


Як приготувати?Приготувати спиртовий настій бджолиного підмору досить просто (але це при певних знаннях), головне – це знайти якісну сировину. Сировина, тобто мертві бджоли, продаються вже в "готовому", до приготування ліків, вигляді. Бджолярі їх спочатку сушать (можна сушити в духовці, на сковорідці, на сонці, але правильніше за все сушити бджіл в спеціальній термокамері, в якій підтримується правильна температура , при якій залишаються всі корисні речовини в бджолі (саме таким способом сушить наша Пасіка), але у кожного бджоляра є свої секрети), а потім подрібнюють до стану порошку (за допомогою кавомолки або в ступці), тобто треба зрозуміти те, що визначити, то що це колись були бджоли, «на око» просто неможливо.

Ось тут якраз і виникають перші проблеми: не всі виробники відбирають для приготування підмору тільки сухих і не пошкоджених цвіллю бджіл (а це робити потрібно), в результаті чого ліки можуть втратити частину своїх корисних властивостей (а іноді воно навіть стає токсичним). Так що якщо і купувати сировину в сухому вигляді, то до вибору виробника потрібно ставитися відповідально.

Деякі люди вважають, що настоянка підмору бджіл на горілці надає більш виражені властивості, ніж настоянка з бджіл на спирту. Це, швидше за все неправда, так як жоден вчений не підтвердив таку інформацію. Є думка, що цей «міф» придумав та людина, яка вирішила приготувати ліки з подрібнених бджіл, а спирту вдома не виявилося. Зате йому в руки попалася горілка, яку він і вирішив використовувати замість спирту. У даній ситуації насторожує лише той факт, що настоянка бджолиного підмору на горілці не завжди корисна, так як дуже часто ми не знаємо якої якості була проведена горілка.

Краще купувати якісний медичний спирт в аптеці або звертатися до нас, на сімейну пасіку "Веселий Шершень" за вже готовим лікарським продуктом. Тобто ліки на горілці може бути ефективним (при 100% впевненості у виробника горілки), але навіщо ризикувати? Готова настоянка з мертвих бджіл коштує досить дешево, тому дозволити собі її купити може навіть бабуся, яка отримує мінімальну пенсію.

Замовити настоянку підмору можна по телефонами:
+380984298830
+380955638797


З приводу того, що підмор бджолиний настояний на горілці більш ефективний в лікуванні захворювань, можна сказати тільки те, що це неправда. Ліки з мертвих бджіл мають однакову ефективність незалежно від способу свого приготування (їх можна готувати як на горілці, так на воді або спирті). Єдиним нюансом є те, що спиртову настоянку зберігають 2-3 роки, а ліки на воді і горілці можна зберігати протягом всього лише декількох місяців.

Застосування спиртової настоянки підморуВиходячи з того, наскільки корисні речовини входять до складу тіла бджоли (і, найголовніше, які ефекти ці речовини здатні проявляти) можна зробити висновок про те, що бджолиний підмор на спирту допомагає лікувати широкий спектр захворювань. Ось лише деякі з них:

 • сечокам'яна хвороба;
 • цироз печінки, гепатит;
 • печінкова недостатність;
 • серцева недостатність;
 • удар;
 • знижені рівень цукру в крові;
 • гіпертонія;
 • хвороби суглобів;
 • лямбліоз (точний механізм дії цих ліків при лікуванні даної хвороби невідомий, але його ефективність доведена клінічно);
 • простатит (аденома);
 • хвороби ендокринної системи;
 • наркоманія, алкоголізм.


Це не всі захворювання, які може вилікувати бджолиний підмор на спирту, лікування раку за допомогою цього засобу не менш ефективно, ніж лікування суглобового болю – це вже доведений факт. Поки, правда, вчені змогли точно довести тільки те, що він може лікувати міому матки, кісту яєчників і аденому передміхурової залози (але ж всі ці захворювання пов'язані з розвитком пухлинного процесу в організмі). Вважається, що протиракові властивості настоянки обумовлені тим, що в її склад входить апітоксин. Він проявляє сильні антиоксидантні властивості, нейтралізує дію вільних радикалів (є теорія, що саме вони і викликають зростання атипових клітин в людському організмі) і тим самим попереджає розвиток пухлинного процесу.

спиртовый настой пчелиного подмора


До речі, ще однією унікальною здатністю цих ліків є те, що його необхідно приймати при терапії за допомогою укусів бджіл (сьогодні таким методом часто лікують варикоз або хвороби суглобів). У його складі міститься гепарин, а він знижує токсичну дію токсину на організм і робить лікування за допомогою укусів бджіл ще ефективніше.

Загалом, настоянка з бджолиного підмору повинна бути в "домашній аптечці" кожної людини, незалежно від його здоров'я і віку, так як її постійний прийом може не тільки вилікувати вже наявні захворювання, а й запобігти розвитку нових.


З повагою, сімейна пасіка "Веселий Шершень". banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины