У чому полягає обережність в прийомі підмору бджіл?
Препарати з бджолиного підмору в народній медицині використовують дуже давно, але мало хто з сучасних людей достовірно знає, що це таке. Підмором називають загиблих після зимівлі в доказі медоносних бджіл. На основі цих бджіл виготовляють різні препарати: настоянки (спиртові), лініменти, мазі, екстракти і так далі, за допомогою яких можна лікувати кілька захворювань відразу. Не дивно, що багатьох зацікавить питання про те, а є протипоказання до бджолиного підмору, але перш ніж про них розповідати слід поговорити про речовини, завдяки яким ці лікарськими форми проявляють свої лікувальні властивості.

противопоказания к подмору


Головними діючими речовинами в складі бджолиного підмору є хітозан і апітоксин. Хітозан має високу ранозагоювальну активність, а також проявляється властивості лізуючих ферментів, тобто він не просто загоює рани (причому як зсередини, так і зовні організму), а й перешкоджає їх рубцюванню. А бджолина отрута (або апітоксин) очищає кров від токсичних речовин, сприяє зниженню артеріального тиску і нормалізує серцевий ритм. Виходячи з цього, можна припустити, що протипоказання до застосування підмору бджіл будуть засновані на тому, чи є у людини алергія на ці речовини.

Придбати настоянку підмору в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" по телефонам:
+380984298830
+380955638797Хітозан є похідним хітину, з якого, як відомо, складаються панцири ракоподібних істот (раки, краби і так далі), тому якщо людина страждає алергією на ракоподібних, то існує велика ймовірність, що у нього буде Алергія і на препарати з підмору. Що стосується другого компонента, то тут можна сказати, що він протипоказаний тим людям, у яких алергію викликають будь-які продукти бджільництва (будь то мед, перга або пилок).

Чи існують протипоказання до бджолиного підмору?Такий алергією страждають приблизно 3% людей, але вони знають про неї, так що ризикувати своїм здоров'ям, приймаючи даний продукт, точно не будуть. Щоб убезпечити себе можна провести невеликий тест: потрібно взяти мертву бджолу і розтерти її в області ліктя (на згині). Якщо через 5 хвилин шкіра почервоніє, напухне або покриється пухирями, то вживати підмор не варто, якщо почервоніння не виникне – то ніякої алергії немає.

Крім перерахованих вище пунктів дані препарати не рекомендується приймати людям, яким з якихось причин не можна вживати спиртовмісні продукти, а адже саме зі спирту і складається настоянка бджолиного підмору, протипоказання до неї будуть наступними.

Протипоказання до настоянки підмору бджілПротипоказання до настоянки підмору:

 • вагітність, період лактації-спирт може викликати порушення в розвитку плода, хоча в деяких випадках, після консультації з лікарями, його прийом дозволяється і вагітним жінкам, і такі випадки можуть мати сприятливий результат, про що свідчать відгуки людей, які купують препарати з бджолиного підмору на сімейній пасіці «Веселий Шершень";
 • схильність до судом епілепсія-спирт погано впливає на нервову систему, тому він може спровокувати епілептичний напад і викликати судому; схильність до алкоголізму;
 • спиртовмісними препаратами заборонено лікувати дітей до трьох років;
 • захворювання печінки-спирт в складі препарату є токсичною речовиною для людського організму, а токсини виводяться через печінку, відповідно, хвора печінка не зможе його вивести;


Всі вищеописані протипоказання мають відношення тільки до спирту, до підмору вони не відносяться, тому люди, яким спирт протипоказаний, можуть використовувати не спиртову настоянку даного препарату, а водний настій. Настій проявляється такі ж лікувальні властивості, як і настоянка (хітозан і апітоксин є термостійкими речовинами, тому вони проявляють свою активність навіть після термічної обробки).

Чи існують протипоказання до бджолиного підмору


Єдиним нюансом в даній ситуації є те, що водний розчин можна зберігати всього лише кілька тижнів (точніше його не потрібно зберігати, їм потрібно лікуватися), а розчини на основі спирту можуть лежати в домашній «аптечці» близько двох років.

Замовити настоянку підмору можна по тел:
+380984298830
+380955638797Таким чином, протипоказання при лікуванні бджолиним підмором можна вважати зовсім нечисленними (особливо якщо порівнювати їх зі списком протипоказань до застосування антибіотиків), так що препарати на його основі не тільки не протипоказані, а й рекомендовані до прийому при лікуванні і профілактиці різного роду захворювань.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины