Як збирають бджолиний пилок бджоли?Пилком називають скупчення пилкових зерен, розташованих в пильовику, яке містить в собі генетичний код рослин. У період цвітіння бджоли облітають всі квіти і збирають пилок на свої лапки (через це вона називається обніжжям), а для того, щоб дізнатися, як виглядає пилок досить лише просто подивитися на фото, де її збирають бджілки, на яких видно, що вона має вигляд невеликих жовтих кульок (спочатку), але після того, її збирають бджілки, вони поливають її своїм секретом з глоткових залоз, і вона набуває вигляду грудки жовто-оранжевого або коричневого кольору. Ось якраз такі "грудки" і прийнято називати тієї самої бджолиної обніжжям.

фото пчелиной пыльцы


Як і коли відбувається збір продукту?Малок то зі звичайних людей знає, що весняний очисний обліт бджіл – це одне з найбільш радісних щорічних подій в житті кожного бджоляра, тому що в цей час він дізнається про те, що вся його бджолина сім'я (так, для бджолярів бджоли це сім'я) успішно пережила зиму і приступила до своєї роботи. Щоб побачити, як збирають бджолиний пилок бджоли, потрібно приходити на пасіку в середині весни, тому що збір цього продукту вони починають відразу ж після свого першого обльоту. Цей час бджоли повністю використовують для того, щоб зібрати необхідну кількість корму для своєї сім'ї, вони приносять пилкові зерна у вулик, складають їх в стільники і запечатують воском (такий продукт називається пергою).

Купити бджолиний пилок в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Завдання бджоляра полягає в тому, щоб «відібрати» частину пилкових зерен у бджіл до того, як вони занесуть їх у вулик, і якщо подивитися відео збору пилку, то можна побачити, що з цією метою придумані пилкеуловлювачі. Причому придумали ці пристрої ті бджолярі, які помітили, що при зіткненні з яким-небудь перешкодою, наприклад, з деревом, бджола втрачає частину свого вантажу і летить далі з тим, то у неї залишилося. Відразу потрібно сказати, що в сезон кожна сім'я збирає до 55 кг пилкових зерен, які їй все не потрібні (для приготування перги знадобиться кілограм 20), так що від втрати невеликої частини цієї сировини жодна смугаста трудівниця не постраждає.

Яким пристроєм "ловлять" пилок?Пилковловлювач має вигляд ящика, який з кошика у вигляді піддону і двох, прикріплених до неї решіток. Він може бути виготовлений з будь-якого матеріалу (від цього збір пилку бджолами в принципі ніяк не залежить), також він може бути внутрішній і зовнішній (пасічники неоднозначно відповідають на питання про те, який варіант краще, а який гірше, швидше за все, кожен з них використовує те пристосування, яке зручно саме для нього).

Перша решітка створює перешкоду бджілці і затримує пилкові зерна. Друга решітка відокремлює піддон від корпусу і виконує функцію фільтра, запобігаючи появі в сировині всякого сміття, ос або мертвих комах. У сезон один піддон набирається за 3-4 дні, ось такий швидкий збір пилку бджолами, відео цього процесу, а також того, як виглядає пилок і куди він встановлюється, можна знайти в мережі. Очищати пристрій для збору сировини найкраще вночі, щоб не сильно турбувати мешканок вулика, та й до грат бджілки звикають не відразу. Спочатку досвідчені бджолярі встановлюють тільки піддони, а тільки через кілька днів, що мешканки доказів не лякалися і поступово звикали до змін.

Як виглядає готовий продукт?Зовнішній вигляд продукту можна подивитися на фото бджолиного пилку, де видно, що він являє собою досить сипучу гранульовану масу. Гранули повинні бути цілими (згідно зі стандартами якості кількість розпалися зерняток не повинно перевищувати показник в 1,5%). Гранули легко розминаються пальцями, тому збір бджолиного пилку потрібно проводити гранично акуратно, їх колір може бути неоднаковим – від світло жовтого до коричневого і темно-фіолетового. Запах досить специфічний, який важко з чимось сплутати (містить в собі нотки меду і аромат квітів).

как выглядит пыльца


Смак може бути різним, від кисло-солодкого до відверто гіркого (причому останній варіант зустрічається найчастіше), можливо саме тому обніжжя пилку так часто зберігається і вживається тільки з медом. Слід пам'ятати про те, що в ній не повинно бути ніякої цвілі, яка з'являється через велику гігроскопічності гранул (вони буквально притягують до себе вологу). Для запобігання псування продукту і його захисту від атмосферних опадів до пилку приєднують невеликий дерев'яний або скляний козирок. Хоча за вологістю все одно необхідно стежити, тому що через неї в обніжжі починає розмножуватися дріжджові гриби, через що вона злежується і закисає. Такий продукт приймати всередину не можна!

Замовити пилок з медом можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797Знаючи про те, як виглядає бджолиний пилок можна легко визначити якість продукту і запобігти потраплянню в незручну ситуацію, адже багато недобросовісні виробники користуються невіданням покупців і продають їм неякісний продукт. Так що це інформація відноситься до рубрики «до роздумів» і над нею варто задуматися.

З повагою, сімейна пасіка "Веселий Шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины