Лікувальні властивості пилку бджіл для людей


Все, що дають нам бджоли - це унікальні і корисні продукти, що було доведено не один раз. Продукти бджільництва, починаючи з маткового молочка, закінчуючи прополісом, дивовижні по складу і властивостям, що діють на організм людини(як конкретним впливом на певний орган, так і на увесь організм в цілому).
властивості бджолиного пилку

Бджолиний пилок є одним з найцікавіших продуктів бджільництва, користь якого для людського організму неоцінима. Проте є такі випадки, коли пилок може завдати і шкоди. Щоб краще зрозуміти які лікувальні властивості бджолиного пилку для людей, потрібно більше дізнатися про цей незвичайний продукт життєдіяльності маленьких комах з жалом, його склад і властивості, щоб точно бути упевненими в тих моментах, коли пилок може бути корисним, а коли – ні.

Користь бджолиного продукту


Експерти зазначають, що квітковому бджолиному пилкові є велика кількість протеїну: всього 20 г цього продукту можуть замінити 1 кілограм м'яса. Цей продукт вважається природним біостимулятором, який позитивно впливає на увесь організм, його склад не вдасться відтворити ні в одній, навіть найсучаснішій, лабораторії.

Купити бджолиний пилок можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Саме тому пилок так поважають спортсмени, адже їм, як нікому іншому, потрібно відновлення після важких тренувань. Важливим цей дивовижний продукт вважається і для вегетаріанців.
Слід доповнити, що окрім білка, у бджолиному обніжжі міститься велика кількість таких біологічно значимих мікроелементів:
 1. Калію;
 2. Магнію;
 3. Кальцію;
 4. Міді;
 5. Сірки;
 6. Заліза;
 7. Цинку;
 8. Кобальту.

Бджолиний пилок вважається рекордсменом за змістом провітаміну А (каротину) : в ній його в 20 разів більше, ніж у моркві.
Цей дивовижний продукт має у своєму складі фітогормони, вітаміни С, Е, D, P, РР, К, а також групи В.

Вирішення чоловічих проблем


Корисним буде бджолиний пилок для потенції. Порушення статевої активності у мужчин називають еректильною дисфункцією. Ця проблема дошкуляє представникам сильної статі не одну сотню років. Від неї страждають чоловіки різного віку та соціального статусу. Винайти дієвий метод боротьби з цією проблемою намагаються і лікарі, і народні цілителі.
Причини виникнення «чоловічих проблем» можуть бути різні.
бджолиний пилок для потенції

Пилок впливає практично на всі системи і органи людини, тому й користь від нього помітна. Бджолиний пилок для потенції допомагає підвищити рівень чоловічих гормонів і відновити нормальну роботу сечостатевої системи. Крім того, нарівні з початком проблем з ерекцією, деякі представники чоловічої статі, втрачають інтерес до протилежної статі(відбувається зниження лібідо), а активний склад обніжжя усуває і цей неприємний симптом.
Щодо користі продукту для потенції, то в першу необхідно зауважити, що антиоксиданти, які містяться в обніжжі, захищають клітини Лейдига, а саме вони стимулюють синтез чоловічих статевих гормонів і зміцнюють кровоносні судини, які проходять в області статевого члена. Крім того, учені довели, що ерекція і її порушення, передусім, пов'язані з роботою мозку, він дає організму сигнал і стимулює роботу статевих чоловічих органів. Якщо цього не відбувається, то і ерекції нема.
У бджолиному пилку міститься велика кількість каротиноїдів, які захищають клітини від переродження в ракові, тобто регулярний прийом цього продукту запобігає розвитку раку передміхурової залози або простатиту. Слід зазначити, що бджолиним обніжжям можна не лише запобігти розвитку запалення передміхурової залози, але й вилікувати її. Чоловікам корисно вживати бджолиний пилок, лікувальні властивості якого дозволяють позбутися великої кількості проблем, а про деякі з них ніколи і не дізнатися.

Як схуднути?


Якщо сильну стать дошкуляють проблеми ерекції, то прекрасна стать постійно думає як бути привабливою. Жінки уважно слідкують за змінами у вазі і, якщо бачать, що ваги починають показувати не надто привабливі цифри, вони намагаються віднайти спосіб скинути зайве.
Головним для людини, яка хоче схуднути, - не втратити важливі для організму вітаміни та поживні речовини. Адже, обмежуючи себе в деяких продуктах, саме це і трапляється. Але натуральний бджолиний пилок для схуднення не дозволить цьому статися. Потрібно пам’ятати, що лише справжній продукт містить потрібну кількість усіх потрібних речовин, тому при виборі пасіки, потрібно проявити пильність. «Веселий Шершень» - це сімейна пасіка, де нема сторонніх. Тут усі працюють з любов’ю до бджіл і усіх продуктів, що вони виробляють.
Багато людей скептично ставляться до схуднення за допомогою цукровмісних засобів. Але незважаючи на це, бджолиний пилок з успіхом рекомендується багатьма відомими дієтологами. Найголовнішою причиною користі пилку є її склад. У цьому унікальному продукті містяться практично усі життєво важливі мікроелементи.
лікувальні властивості бджолиного пилку для людей

Також пилок багатий на речовини, які при попаданні в травну систему, починають ефективно налагоджувати її і налаштовувати на позитивну роботу.
Корисні властивості бджолиного пилку дозволяють правильно налаштувати роботу усього організму, а заодно і збагатити його. Спожита їжа не затримується, а вчасно виводиться з організму. Людина, перебуваючи на дієті може втрачати енергію та мати поганий настрій. Цього ніколи не станеться, якщо вживати пилок.
Для схуднення пилок приймають двічі на добу по 1 чайній ложці за прийом. Не слід плутати надлишкову вагу і захворювання, які спричинили такий стан. Тому, якщо є якісь хронічні захворювання, обов’язково потрібно проконсультуватися зі своїм лікарем.

Бджолиний пилок для вагітних: користь чи шкода?


Як тільки жінка вирішує завагітніти, вона йде до лікаря, а той у свою чергу назначає їй «купу» різних вітамінних комплексів. Чи такі вони корисні, адже разом із користю можуть наносити шкоду організму жінки. Чи не можна замінити їх на натуральні продукти? Звичайно можна. Одним із таких продуктів і є бджолине обніжжя.
Пилок при вагітності приносить виключно одну користь і мамі, і майбутній дитині. Крім того, що ця речовина не заборонена тим жінкам, які виношують дітей, вона ще і рекомендована тим, хто тільки планує створювати сім'ю, тому що вітамін Е, який входить до складу бджолиного обніжжя в досить великій кількості, покращує функції репродуктивної системи, у декілька разів підвищуючи вірогідність успішного зачаття. Виходячи з цього, бджолиний пилок для вагітних дуже корисний, навіть необхідний.
Завдяки прийому обніжжя майбутня мама може не переживати про своє здоров’я у період, коли лютують віруси. Її організм буде зміцненим, а тому захищеним.
Багато жінок переживають з приводу алергії, адже обніжжя містить у собі квітковий пилок. Та природа і над цим попрацювала. Після того, як бджоли переробили його, він, як не дивно, не викликає алергічних реакцій.
Під час вагітності жінка може приймати 14-20 мг продукту на добу. Слід зазначити, що в кінці терміну цю дозу потрібно зменшити, адже пилок спричиняє тонус матки. Добову дозу краще розділити на 2 прийоми. Один курс зазвичай складає 1 місяць.

Придбати бджолиний пилок в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


При прийомі будь-яких засобів слід уважно прислухатися до свого організму і, в разі якихось незвичних реакцій, завжди потрібно звертатися до лікаря. Переоцінити користь продукту на людський організм складно, але не варто перевищувати дози. За детальною інформацією і додатковою консультацією завжди можна звернутися до наших експертів.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины