Застосування квіткового пилку в народній медициніДобрий день шановні читачі сайту сімейної Пасіки» веселий Шершень", на сторінці якого ми сьогодні будемо говорити про застосування квіткового пилку. Найціннішу інформацію ми розкриємо в кінці статті, так що радимо дочитати до кінця. Більшість з тих, хто читає цю статтю знає, що квітковий пилок дуже корисна для організму людини, благотворно впливає на кожен орган, піднімає імунітет і надає сили.

Ефективне застосування квіткового пилку: властивості, передозування і протипоказання


Ефективне застосування квіткового пилку: властивості, передозування і протипоказанняУ ній багато вітамінів і життєво необхідних мікроелементів, таких як жири, білки, амінокислоти, мінеральні солі і органічні кислоти, ферменти і фітонциди. Застосування квіткового пилку запобігає старінню організму, профілактиці захворювань, особливо в дитячому та літньому віці і для відновлення після хронічних захворювань і операцій. Часто можна зустріти в складі косметичного препарату даний цілющий продукт.

Купити бджолиний пилок можна на нашій пасіці, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Нещодавно вчені помітили один цікавий факт і зафіксували те, що люди стали набагато частіше цікавитися корисними продуктами народної медицини, при чому найбільшу увагу до себе привернула апітерапія – терапія продуктами життєдіяльності бджіл. Про те, наскільки корисний мед і віск знають всі, але от користь і застосування квіткового пилку згадується набагато рідше, хоча цілюща сила цього продукту заслуговує окремої уваги, адже, по суті, це сировина для виробництва меду і бджіл (словосполучення «виробництво бджіл», звичайно, звучить грубо, але воно засноване на тому, що бджілки використовують пилкові зерна для вигодовування свого потомства і саме завдяки цьому компоненту маса однієї личинки може в 190 разів збільшитися лише за троє діб).


Хімічний склад продукту
Найціннішим речовиною в складі цього продукту вважаються білкові компоненти і вітаміни. Судячи з кількості і якості білка, а також амінокислот, які є його складовими, користь квіткового пилку у багато разів перевищує користь козячого молока, який дуже багатий на казеїн (молочний білок).

Але крім них в складі цього продукту знаходиться велика кількість фосфоліпідів і лецитинподобних речовин, які проникають через клітинні мембрани і регулюють іонний обмін. Варто також згадати один цікавий факт про те, що вперше важливу роль білків в людському організмі люди усвідомили в дев'ятнадцятому столітті, тоді ж їм дали і хімічна назва – протеїни, яке сьогодні більше використовується в спортивній медицині.

Адже всі знають, яку цінність для спортсменів представляють протеїнові комплекси, одним з яких є пилок. Так, в основному всі спортсмени вже давно зрозуміли, що їм немає сенсу переплачувати за більш дорогий протеїновий комплекс, якщо їм все це можуть дати пилкові зерна (правда спортсменам найчастіше рекомендується квітковий бджолиний пилок, яку ще називають бджолиним обніжжям, тому що вона легше засвоюється і рідко викликає алергію).

Особливе місце в складі пилкових зерен відводять каротиноїдів-речовин, які, по-перше, є сировиною для синтезу вітаміну А, по-друге, забарвлюють пилкові зерна в жовтий колір, а, по-третє, захищають всі клітини людського організму від злоякісного переродження. Постійне вживання продуктів, які багаті на ці речовини, захищає організм від можливої онкології, яка, як відомо, передається спадковим шляхом (це властивості стосується практично всіх продуктів бджільництва, так що нехтувати їх вживанням не варто).

срок годности цветочной пыльцы


На фото квіткового пилку, звичайно, не можна розглянути її багатий склад, тому що всі корисні елементи, які складають її основу, мають мікроскопічний розмір, так що розглянути їх можна тільки на предметному склі мікроскопа. Взяти, наприклад, фолієву кислоту, яка, не дивлячись на свій маленький розмір, може відновлювати гемоглобін, покращувати реологічні властивості крові і регулювати функції тканинного дихання. Або, вітаміни групи в, які організм не накопичує, а тільки отримує із зовнішнього середовища, але ж їх недолік може привести до розладів нервової системи і частих головних болів.

Про те як приймати квітковий пилок ми розповімо в наступних статтях, так як для кожного окремого захворювання існує своя дозування і її потрібно дотримуватися. А ось для чого слід приймати це лікарське зілля ми і розповімо далі.

Застосовувати квітковий пилок потрібно для:

 • підвищенню опірності організму до інфекція;
 • для лікування гіпертонічної хвороби (1 до 1 з медом протягом 20 днів, потім робимо перерву 2 тижні. Потім знову курс - і виконати таких курсів 3-4);
 • при схудненні допомагає поліпшити загальний стан;
 • ефективна при лікуванні імпотенції і простатиті;
 • при лікуванні алкоголізму пилок необхідна як підтримка;
 • відновлює сили при хронічних захворюваннях;
 • прибирає депресію, допомагає вилікуватися від вегетосудинної дистонії;
 • покращує загальний стан організму, дає сили і бадьорість духу;
 • надає відмінне антибактеріальну дію;
 • підвищує гемоглобін в крові.Властивості продукту
Насправді перераховувати лікувальні властивості квіткового пилку можна дуже довго, тому слід описати тільки найголовніші:
 • найголовнішим властивістю даного продукту, є те, що її багатий склад підтримує в організмі позитивний баланс корисних речовин, які потрібні для нормального функціонування всіх органів;
 • знижує ймовірність розвитку анемії при вагітності або якомусь хронічному захворюванні;
 • знижує ймовірність появи атеросклерозу і, як наслідок, інсульту або емболії судин головного мозку (інсульти часто виникають після того, як в якомусь посудині відривається тромб і рухається по судинах у напрямку струму крові);
 • відзначено позитивний вплив цього продукту на чоловічу потенцію, так що застосування квіткового пилку обніжжя допоможе позбутися від розладів роботи статевої системи, підвищить лібідо і тривалість потенції, а також поліпшить якість сперми, зробивши сперматозоїди дуже активними;
 • також вона підвищує тиск і лікує судинні порушення, правда є інформація, що для нормалізації тиску її необхідно приймати тільки вранці і до прийому їжі (так вона дає більш виражений ефект);
 • в одній ложці цієї речовини міститься добова доза рутина-громоподібного речовини, яке зміцнює стінки судин, запобігає їх розрив і робить більш еластичними.пчелы цветочная пыльца


Це основні властивості даного продукту, але продукт, який добувають бджоли – квітковий пилок настільки корисний, що крім того, що описано вище він ще може покращувати склад і функції кишкової мікрофлори, покращувати регенерацію тканин (це стосується як шкіри, так тканин внутрішніх органів). Геронтологи вважають, що це еліксир безсмертя, який природа дарує людині для того, щоб він продовжив собі життя, саме тому пилкові зерна часто прописують людям після 50-ти років.

Передозування при застосуванні квітковий пилкуПри застосуванні квіткового пилку понад встановлену норму може виникнути, вірніше навіть виникає порушення вітамінної рівноваги організму, відбувається збій. А всі ми знаємо що збій-початок розвитку захворювання. Так що ставитеся до використання дуже серйозно, так як квітковий пилок – це перш за все ліки.

Протипоказання до застосування квіткового пилкуКвітковий пилок має протипоказання-це алергенність. Люди, у яких алергія на пилок не зможуть її вживати для оздоровлення. І таких не мало.
Але є хороша новина, про яку ми писали на початку статті. Бджолиний пилок, зібрана бджолами не має алергенів, так як бджоли, збираючи її, обробляють своїми слинними залозами і вбивають всю алергенність. Так що не бійтеся її вживати. Ми пропонуємо саме бджолиний пилок і вважаємо що вона має більше корисних властивостей в порівнянні із застосуванням квіткового пилку.

Зберігання квіткового пилкуНайбільший ефект дає пилок свіжозібрана, так як компоненти в ній ще не встигли випаруватися. Хочемо вам сказати що є величезна різниця між вживання свіжозібраної пилку і вже висушеної. Ось якщо ви вживаєте висушену-помножте результат на 3 і уявіть собі ефект. Бджолина перга, до речі, в свою чергу дає ефект раз в 5 сильніше ніж пилок, та й корисних властивостей в ній більше.

Єдина проблема, не можна отримувати свіжозібрану пилок круглий рік і подавати її на прилавки магазину, з цього доводиться її підсушувати для збереження лікувальних властивостей.


Ми в основному зберігаємо пилок, консервовану в меді, так як вважаємо що вона зберігає на 30-40% краще свої властивості ніж суха.
Зберігати радимо не більше 9 місяців - 1 року, так як вже через пів року квітковий пилок втрачає 30% корисних властивостей, через 9 місяців – 70%, а через рік стає просто білковим висококалорійним продуктом.

Бджолина або квіткова?Це питання хвилює багатьох, так як бджолине обніжжя коштує дорожче свого аналога, але вона рідше викликає алергію, тому її можна давати навіть дітям (природно, за дозуванням необхідно дуже ретельно стежити). Треба сказати, що відгуки про квітковий пилок обніжжя часто підтверджують те, що даний продукт викликає свербіж, поява нежиті або висип, крім того, ефект від її застосування настає не відразу, а приблизно через два тижні. У випадку з бджолиним обніжжям такого не трапляється, тому що продукти, які міститися в слинних залозах бджіл, геть нейтралізують всі алергени, перетворюючи цю вітамінну суміш в виключно корисний для організму продукт, з яким по силі не зможе зрівнятися навіть наймодніший медичний препарат.

Замовити бджолиний пилок в Україні можна за телефонвми:
+380984298830
+380955638797


Природа дарує людству чудовий шанс на те, щоб завжди бути здоровим, але використовують його не всі. Продукти апітерапії-це кращі ліки від усіх хвороб, головне-це дотримуватися певного режиму прийому, тому що передозування вітаміновмісними речовинами загрожує розвитком гіпервітамінозу, вилікувати який буде дуже складно.

На цьому все. Заходьте до нас, купуйте якісні продукти бджільництва за приємними цінами та будьте здорові!!!

Георгій: "Дано хотів спробувати щось з народної медицини (заради інтересу), а вчора друг дав баночку пилку. Пошукав інформацію і не повірив, що на моєму столі стоїть такий скарб. Буду приймати по ложечці".


Валентина: "Працюю в лабораторії, і як то мені стало цікаво перевірити склад бджолиного обніжжя. Я купила трохи у знайомого бджоляра, принесла на роботу (благо реактиви у мене були) і провела хімічний аналіз (кількість Я не визначала, так як реактиви сильно дорогі). Я була вражена тим, адже в кожному зернятку цього продукту таїться неймовірна сила природи, такої великої кількості корисних речовин на одному предметному скельці я ще не бачила. Тепер приймаю її кожен день, так як впевнена в тому, що вона зможе врятувати мене від будь-якої хвороби". banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины