Корисні властивості квіткового пилку


Бджолиний пилок – неймовірно корисний продукт бджільництва. Дотепер про її користь зазвичай знали лише пасічники та їх близькі, але з розвитком знань людей у цій галузі, а також такого напрямку в нетрадиційній терапії, як апітерапія, все більше і більше людей розуміють, що кращих ліків за природні, ще не винайшов ніхто. Багато людей губляться й інколи не розуміють що вибрати: квітковий пилок чи бджолиний і яка між ними різниця.
цілющі властивості квіткового пилка

Головні відмінності двох продуктів


Для того, щоб розрізняти ці два продукти бджіл, слід хоча б раз у житті потримати обидва у руці, а також розібратися у тому, звідки кожен із них узявся. Розпочинається їх шлях однаково. Обидва цих пилка походять з квітів і мають неймовірно корисні властивості для людини. Але бджолиний пилок все ж таки трохи корисніший, бо утворюється із квіткового після того, як бджоли оброблять його особливим ферментом, який виділяється у слинних залозах цих комах.
Тому бджолиний пилок дозволяється вживати навіть тим людям, які мають алергію на квітковий пилок.

Купити бджолиний пилок можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Пасічники запевняють, що вживаючи бджолине обніжжя (саме так називається оброблений пилок, який бджоли несуть до вулика на своїх лапках), можна навіть позбутися алергії на квітковий пилок.

Склад бджолиного пилку


Точно визначити його склад неможливо, адже кількість тих чи інших складових залежить від виду рослин, з яких він збирався. Але загальна картина виглядає приблизно так:
 • амінокислоти та білки, які відіграють величезну роль практично у всіх процесах в організмі людини. Бджолиний пилок рекомендують вживати регулярно, адже недостатня кількість цих речовин негативно впливає на роботу усього організму або окремих систем чи органів;
 • вітаміни, без яких не може нормально і повноцінно жити жодна людина, вживаючи обніжжя бджіл регулярно, можна цілком обійтися без аптечних вітамінних комплексів;
 • мікроелементи, які покращують настрій, стан крові, а також функції чоловічих статевих органів.

Яка користь квіткового пилку


Квітковий пилок – це величезна кількість корисних речовин, зібраних із різноманітних квітів. Кожна з них щось своє додала до квіткового пилку, а тому й користь від цього продукту складно переоцінити.
як приймати квітковий пилок

Які ж корисні властивості квіткового пилку виділяють:
 1. збагачує організм усіма потрібними речовинами, які потрібні для якісного та здорового життя;
 2. при регулярному вживанні значно знижується ризик розвитку багатьох хронічних захворювань, а також анемії у жінок при надії;
 3. покращує роботу серця та судин, а значить, значно зменшує розвиток виникнення інфаркту та інсульту;
 4. допомагає подолати безпліддя, а також покращує функції статевих органів чоловіків, покращує життєздатність та швидкість сперматозоїдів;
 5. цей продукт являється гарним енергетиком, він також здатен підвищити тиск;
 6. квітковий пилок, при систематичному використанні покращує стан стінок судин.

Слід зазначити, що жінки, які регулярно вживають продукт, не мають проблем зі шкірою, кишківником та настроєм.

Спосіб застосування та дози


Квітковий пилок – природні ліки, тому й використовувати варто за призначенням та не перевищувати вказані дози. Його з обережністю дають дітям, адже він може викликати алергічні реакції. Як приймати квітковий пилок, щоб він приніс лише користь? Краще починати з невеликих доз, а у разі виникнення будь-яких алергічних реакцій слід припинити використання продукту. Щоб поживні та корисні речовини скоріше потрапили у кров, пилок розсмоктують у роті, поки той повністю не розчиниться.

Корисний пилок


Цілющі властивості квіткового пилку унікальні. До його складу входить величезна кількість вітамінів, гормонів та поживних речовин. Окремо слід відзначити каротиноїди, які допомагають покращити стан волосся та нігтів. Ця інформація була підтверджена проведеними дослідженнями, коли група жінок протягом 2 місяців приймала продукт. Стан їхнього волосся та нігтів суттєво покращився. Волосся стало міцнішим та блискучим навіть у тих представниць, у яких з ним завжди були проблеми. Відмічений також їх прискорений ріст.
Достатня кількість цієї речовини в організмі дозволяє уникнути появу онкологічних захворювань. Але тоді, коли онкологію діагностовано, вживання продукту заборонене, адже він здатен стимулювати його скоріший ріст.
корисні властивості квіткового пилку

Також квіткові гранули є джерелом вітаміну А. Він покращує роботу мозку та збільшує витривалість організму. Тому бджолиний продукт і рекомендують вживати дітям та старим людям. Він здатен замінити для них досить дорогі аптечні вітаміни.
Ціни на природні ліки зазвичай менші, а користі значно більше. Квітковий пилок допомагає оздоровити і зміцнити увесь організм і при цьому не несе негативного впливу на печінку та кишківник, як це робить більшість ліків. Головне – це придбати якісний продукт. Тільки такий і пропонують співробітники сімейної пасіки «Веселий Шершень».

Вживають цей бджолиний продукт і спортсмени. Він допомагає не тільки тримати організм у нормі, але й допомагає у накопиченні м’язової маси.
Знайшов своє застосування пилок і в косметології. Зараз існує велика кількість масок та кремів з тонізуючим чи омолоджуючим ефектом на основі квіткового пилку
Допоможе пилок і в схудненні, лише варто пам’ятати, що він покращує метаболізм, а значить покращиться і апетит. Тому людям, які не можуть відмовитися від смачненького, коли організм вимагає, такий метод не підходить.

Придбати бджолиний пилок в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797


Найкращий спосіб застосування – це розсмоктування продукту у роті до повного розчинення. Не варто його розчиняти у воді чи запивати. Найкраще робити це у першій половині дня, щоб не порушити свій режим сну, адже пилок гарно бадьорить.

Протипоказання

banner

Існують і протипоказання при прийомі квиткового пилку. Головний з них – це алергія. Але тут на допомогу приходить бджолиний пилок, на який практично ні в кого нема алергічних реакцій. Тому людям, які схильні до алергічних проявів рекомендовано вживати саме бджолине обніжжя.
Не слід перевищувати і зазначених доз. Тоді лікування з продуктами, які виробляють бджоли буде корисним, дієвим, доступним і без небажаних наслідків.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины