Корисні властивості перги в сотахПерга - це пилок, яку бджілки збирають з квітів, приносять в стільники і «консервують». Так-так, саме консервують, тому що процес, при якому вони спочатку складають її в осередки, потім втоптують лапками, «присмачують» ферментами зі своїх глоткових залоз і вкривають медом (який одночасно виконує роль каталізатора і «кришки», що перекриває доступ для повітря), дуже схожий на процес консервування огірків або помідорів.

полезные свойства перги в сотах


Раніше про існування цього продукту багато хто навіть і не здогадувалися, але сьогодні всі знають, що перга в стільниках – це дуже корисна речовина, яке можна використовувати в терапії будь-яких захворювань.

Хімічний складДо складу «бджолиного хліба» (саме так пасічники називають пергу) входить велика кількість мікроелементів: калій (регулює водно-сольовий обмін, покращує роботу серця), магній (бере участь у синтезі білка, розширює судини, покращує настрій), токоферол (покращує зір, позитивно впливає на стан шкіри), залізо (підвищує гемоглобін, знижує ризик розвитку алергії). Крім цього, в ньому міститься багато амінокислот, які запобігають старінню організму і нормалізують роботу його внутрішніх органів.

Купити бджолину пергу в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телеофонами:
+380984298830
+380955638797


Якщо подивитися фото перги в сотах, то можна помітити, що вони має жовтий колір. Це пов'язано з тим, як на пилок впливають ферменти глоткових залоз бджіл, і високою концентрацією в її складі вітаміну А (який якраз і забарвлений в жовтий). Він здатний знешкоджувати вільні радикали, тобто проявляти антиоксидантну дію, покращувати зір і регулювати білково-вуглеводний обмін. Варто зауважити, що «бджолиний хліб» в сотах (тобто в первозданному вигляді), більш корисний, ніж в обробленій (гранульної) формі. Але приймати її досить таки складно, так як жувати пергу з воском дуже складно і не отримуєш до кінця правильну форму вживання. Приймати то її потрібно під язиком до повного розчинення.

Властивості та показання
 • Покращує роботу серця. Цей ефект пов'язаний з тим, що перга насичує його калієм, недолік якого негативно позначається на роботі серцевих клапанів і часто призводить до розвитку стенокардії або серцевої недостатності.
 • Стимулює вироблення ферментів підшлункової залози, тому рекомендується до застосування при панкреатиті. Правда перед тим, як приймати пергу в сотах для лікування цього захворювання, потрібно порадитися з лікарем, а то в деяких випадках воно супроводжується доброякісним пухлинним процесом, а «бджолиний хліб» може спровокувати зростання атипових (пухлинних) клітин.
 • Підвищує гемоглобін. До складу цієї речовини входить органічний гемоглобін, головною властивістю якого є повна біодоступність для людського організму. Його рекомендують приймати після операцій, пов'язаних з великими крововтратами.
 • Покращує регенеративну здатність клітин і тканин – після її застосування швидше заживають рани, причому абсолютно неважливо те, якого вони будуть Походження (виразка всередині організму або садно – зовні).
 • Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту. За рахунок високого вмісту вітамінів і корисних мікроелементів вона нормалізує кислотність шлункового соку, нормалізує склад кишкової мікрофлори і сприяє загоєнню виразок.
 • Тонізує організм-корисні властивості перги в стільниках полягають не тільки в тому, що вона може лікувати хворих людей, вона ще й покращує самопочуття здорових. При її постійному застосування люди відчувають прилив сил і бажання працювати, у них підвищується настрій, фізична активність і імунітет (до речі, у чоловіків після її прийому поліпшується потенція, а у жінок – лібідо).
 • Покращує роботу мозку, тонізує судини і знижує ризик розвитку інсульту, а все це допомагає позбутися від головних болів, поліпшити пам'ять і відновити розумові сили організму.


как употреблять пергу в сотах


ДозуванняПро те, як вживати пергу в сотах повинен знати кожен, тому що передозування цією речовиною може загрожувати розвитком найсильнішого гіпервітамінозу. У чистому вигляді її можна приймати по 20-30 грам за добу, але в сотах доза розраховується по-іншому (так як в цьому випадку вона змішується з медом). Апітерапевти радять приймати цю речовину, виходячи з розрахунку: один грам ліки на кілограм ваги.

Ця кількість найкраще розділити на два або три прийоми. Приймати її рекомендують після їжі, так як це підвищує всмоктуваність продукту. Через місяць постійного вживання потрібно зробити перерву, щоб дати організму можливість виробляти вітаміни самостійно, а не тільки отримувати ззовні.

Протипоказання
Як і будь-який інший продукт» бджолиний хліб " має ряд протипоказань. Вони, звичайно, нечисленні, але знати їх потрібно:

 • міома матки (як вже було сказано, велика кількість вітамінів може викликати зростання атипових клітин);
 • онкологія 3-4 стадії;
 • індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва;
 • цироз печінки;
 • аутоімунні захворювання (при цих захворюваннях ліки діє так само, як і при розвитку пухлин, тобто викликає їх прогресування).фото перги в сотах


Замовити пергу можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Розповідати про те наскільки корисна "консервована" бджолиний пилок і скільком людям змогла допомогти можна до нескінченності довго, тому найкраще купити пергу в стільниках і переконається в її ефективності на особистому досвіді. Можна точно сказати, що гроші на її цю покупку будуть витрачені не дарма.


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины