У чому відмінність пилку від перги?
Такий важливий продукт життєдіяльності бджіл як перга, по суті, являє собою ферментативно оброблену квітковий пилок. Не дивно, що багато людей не розуміють, чим відрізняється перга від пилку, а ще більше їх заплутує те, що бджолярі і відомі апітерапевти в лікуванні багатьох захворювань використовують відразу два цих продукту.

пыльца


Так, ці речовини ніяк не можна назвати однаковими і їх відмінності починаються зі способу отримання. Пилок бджілки просто збирають зі всіляких рослин, складають її в відерця на задніх лапках (через це її ще називають обніжжям), приносять у вулик, але на цьому етапі бджоляр за допомогою пилку відбирає її. Перга-це кінцевий продукт, який має вигляд маленьких гранул, легко розминаються подушечками пальців.

Після того, як комахи заносять пилок у вулик, присмачують її своїми слинними залозами, утрамбовують своїми маленькими головками в бджолині стільники, заливають зверху медом і починається процес утворення перги. В їх слинних залозах знаходяться ферменти, які працюють в умовах відсутності повітря. Для того щоб припинити доступ повітря, стільники з усім їх вмістом, запечатуються медом. Після закінчення процесу бродіння (приблизно 21 день) в них утворюється «бджолиний хліб», такий важливий для бджіл (вони вигодовують їм своїх підростаючих особин) і людини продукт. Це вже вважається закінчені продукт.

Чим відрізняється перга від пилку. Що краще


Купити бджолину пергу в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:

+380984298830
+380955638797


Не можна з упевненістю говорити про те, що краще пилок або перга, тому що обидва ці речовини по-своєму хороші. До складу першого продукту входить велика кількість калію, магнію і, найголовніше, багато вітамінів групи К і В, а другий продукт багатий активними амінокислотними і білковими сполуками, фолієвою кислотою і фітогормонами. До речі кажучи, квітковий пилок може зберігатися цілих сімнадцять років (при забезпеченні спеціальних умов, звичайно), а перга тільки рік.


Бджолярі стверджують, що між двома цими речовинами не можна ставити знак рівності. Якщо міркувати про те, що корисніше перга або пилок, то можна зробити акцент на тому, що після обробки ферментами і події процесу бродіння пилок тільки підсилює свої корисні властивості, а це значить «бджолиний хліб» трохи корисніше, ніж сировина, з якого він видобувається. Не дарма ж бджілки саме їм годують своє потомство, тобто використовують його не в природному вигляді, а вже в обробленому, а такі трудівниці не стануть робити якусь роботу просто так. За даними лікарів апітерапевтів перга сильніше і ефективніше бджолиного пилку в 5, а за деякими даними навіть в 10 разів. До того ж засвоюваність 'бджолиного хліба' на порядок вище.

перга


Бджолина перга допомагає при лікуванні захворювань серця, здійснює профілактику розвитку туберкульозу, покращує настрій, запобігає розвитку анемії і навіть лікує безпліддя. Це найкращий біостимулятор для людського організму і, що дуже важливо « "бджолиний хліб" (на відміну від пилку) дуже рідко викликає алергію, тому він повністю безпечний навіть для людей з алергією на мед. Так само даний продукт дуже ефективний при таких чоловічих захворюваннях як простатит і хронічний простатит, чоловічому безстатевому, та й просто для підвищення потенції.

Замовити бджолину пергу можна за телефонами:

+380984298830
+380955638797


Сучасні люди постійно страждають від дії згубних факторів зовнішнього середовища (якість питної води погане, повітря брудне, токсини зустрічаються навіть в їжі), а перга може допомогти від усього цього позбутися. Щоденний прийом 0,5 ложки цього продукту протягом місяця сприяє поліпшенню імунної системи організму, підвищує настрій і покращує якість життя. Так що довго роздумувати над користю цього продукту не варто, потрібно просто його купити, його цілющі властивості проявляться після першого ж прийому.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины