Застосування бджолиного пилку і пергиДобрий день шановні шанувальники бджільницької продукції. Сьогодні ми хочемо вам розповісти про застосування бджолиного пилку і застосування бджолиної перги в своєму раціоні. Обмовимося відразу що перга як біологічно активний продукт раз в 5 сильніше пилку і знаходиться по корисності на 2 місці після маточного молочка.

Але і за ціною вона в кілька разів дорожче. З цього кожен вибирає по своїй кишені. А про те як застосовувати мова піде далі.

Застосування бджолиного пилку і перги - запорука здоров'я і довголіття


Підвищення імунітетуМедики знайшли в застосуванні бджолиного пилку надзвичайну привабливість. Використання її в лікуванні і профілактиці різних хвороб з кожним роком розширюється. І така тенденція цілком виправдана. Все через те, що ефективність даного квіткового продукту трохи вище, навіть ніж у поширених настоїв і трав.

Пилок знаходиться в широкому застосуванні, як загальнозміцнюючий і відновлює сили засіб. Вона є чудовим адаптогенним речовиною, що має природне походження.

Відомо, що застосування бджолиного пилку необхідно для відновлення фізичної і розумової працездатності в разі стомлення.
Для спортсменів, фізкультурників та інших людей, які відчувають потребу в швидкому відновленні сил, застосування пилку особливо важливо і корисно. Звичайна доза-1/3-1 чайна ложка від 2 до 3 разів на день. Квітковий продукт служить і імунностимулюючим засобом для осіб, що мають хронічні або тривалі захворювання. У цьому випадку застосування бджолиного пилку таке: від 1/3 до 2/3 чайної ложки протягом трьох-чотирьох тижнів 2-3 рази на добу.

Купити бджолиний пилок і пергу можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Також через кисло-солодкого смаку, що має невелику гірчинку, застосування бджолиного пилку поширене серед дітей. Але доза для них знижена-чверть або третина чайної ложки за таким же розпорядком, як і для дорослих. Надзвичайно важливо застосування бджолиного пилку і людям, схильним до зневіри або метеочутливим хворим. Вона володіє такими чудовими властивостями, як: підняття життєвого тонусу, настрою, поліпшення адаптації організму при зміні погоди та інших факторів, нормалізація функцій організму в разі перенапруги, виснаження, під час підготовки до хірургічної операції і після неї.Лікувальне застосування бджолиної перги і пилкуЛікувальне застосування бджолиної перги і пилку в середньому має разову дозу в розмірі пів чайної ложки. Звичайний розпорядок - 2-3 рази на день курсами в 3-6 тижнів.

У разі застосування бджолиного пилку у вигляді суміші з медом дозування зміниться. Співвідношення один до одного веде до дози в одну чайну ложку 2-3 рази на день. Якщо збільшити кількість меду в два рази, то приймати суміш потрібно по 1/10 ложки.ё

Лікувальне застосування бджолиного пилку при підготовці до хірургічного втручання таке: 2-3 тижні до і після операції. У двох місячних курсів прийому обніжжя, що мають 10-денну перерву, величезна ймовірність відновити здоров'я ослаблених хворих.


Важливо застосування бджолиного пилку і для людей з хорошим здоров'ям. Періоди, що мають високу фізичну і емоційне навантаження, повинні супроводжуватися прийомами квіткового продукту для підтримки організму. Особливо помітний позитивний ефект в застосуванні пилку літніми людьми.

Вони швидко помічають, що їх здоров'я істотно покращилося.

Профілактичне і лікувальне застосування бджолиної перги володіє більш високою цінністю, на відміну від квіткового пилку або пилку-обніжжя. Перевагою "бджолиного хліба" є те, що він легше засвоюється в організмі і сприймається дітьми. За смаковими якостями перга нагадує житній хліб з медом.

Лікувальне застосування пилку у вигляді препаратів має корисний вплив для виснажених і ослаблених хворих. Воно допомагає підвищити захисні сили організму, загоїти рани, зменшити запальні процеси, поліпшити самопочуття хворого, нормалізувати сон, апетит. Також ці препарати покращують склад крові, стимулюють кровотворну функцію, знижують ШОЕ і т. д. Крім усього цього, застосування пилку діє як засіб проти анемії.

Те, що лікувальний продукт необхідний в нормалізації процесів кровотворення, доводять такі метали в ній містяться, як залізо, мідь і марганець. Майже всі мікроелементи в складі людської крові знаходяться і в пилку. Тому використання бджолиного пилку-прекрасна стимуляція для утворення кров'яних тілець в організмі людини.

Варто пам'ятати, що застосування бджолиної перги або бджолиного пилку в лікуванні анемії призводить до дуже швидкого підвищення еритроцитів, лейкоцитів і кількості гемоглобіну в крові. До того ж відбувається поліпшення загального стану і настрою. Це особливо допомагає дітям. При цьому абсолютно ніякої алергічної реакції. Нижче наведено два цікавих випадки в лікуванні пилком такої хвороби, як гіпохромна анемія.


Застосування бджолиної перги та бджолиного пилкуЖінка, 28 років, звернулася до застосування бджолиного пилку, пройшовши курс в півтора місяці. За всіма показниками її стан стабілізувався. Відбулася нормалізація в кількості еритроцитів. Вони підвищилися з 2,4 до 4 млн.зріс гемоглобін – з 7,8 до 12,1 г%. У кольорового показника рівень зріс з 0,7 до 0,9. Відбулося зниження швидкості осідання еритроцитів. Було 35, а стало 10 мм/год.Для того, щоб закріпити результат після 2 тижнів перерви курс повторили.

У другому випадку жінка, 37 років, швидко втомлювалася на роботі, відчувала слабкість, відчувала головний біль і запаморочення. Обстеження показало, що еритроцити налічують 3,2 млн, а гемоглобін 9,2 г%.

При це норма для перших – 3,9-4,7 млн, а для других-12-74 г%. Вона вже лікувала гіпохромну анемію за допомогою препаратів заліза, ін'єкцій вітамінів В1, В6/ В12. Після цього її стан покращився. Але після 2,5 місяців симптоми захворювання повернулися. Як і в першому випадку, застосування бджолиного пилку нормалізувало склад крові і загальний стан. Після тримісячної перерви курс лікування пилком-обніжжям повторився. Завдяки цьому був досягнутий стійкий ефект.Антисклеротична дія при застосуванні бджолиного пилку та пергиВідомо, що застосування бджолиного пилку має антисклеротичну дію. Адже через неї відбувається нормалізація ліпідного складу крові. У фармакологічних препаратів, які допомагають скорегувати ліпідний обмін, є безліч мінусів. Вони недостатньо ефективні, мають багато небажаних побічних ефектів і досить дорогі. Тому вони не можуть скласти гідну конкуренцію пилку.

Як застосовувати?Для застосування бджолиної перги або пилку слід використовувати ту, яку заготовили не більше року тому. Якщо вони зберігалася довше, то їх потрібно використовувати для дієтичних цілей. Деякі країни випускають для цього продукти, які складаються з перги, пилку, меду, іноді прополісу. Також випускають багато препаратів з квіткового продукту, які лікують атеросклероз та інші захворювання.

Замовити бджолиний пилок і пергу в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Колись існувала думка, що квітковий продукт важко переварити. Звичайно, вона володіє міцною оболонкою. Але в її складі 50% жирів. Їх легко розщеплюють травні ферменти, і тоді стає вільним вміст кожного пилкового зерна. Є можливість зробити пилок ще більш перетравлюється. Потрібно лише до дози пилку, яку збираються приймати, додати невелику кількість кип'яченої теплої води потримати так 2-3 години.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины