Багато людей, як захворіють, шукають лікувальні засоби в аптеці і забувають про ті, якими багата природа. Прополіс і є таким засобом, який має широкий спектр фармакологічних і біологічних якостей. Він відмінно справляється з інфекційними і запальними процесами.

Властивості прополісу


Прополіс – смоляниста речовина, яку бджоли використовують для будівництва. Вони збирають його на бруньках і корі дерев і кущів, а потім перетравлюють його, змішуючи з власним секретом і воском. У вулику його використовують як клей для ремонту і герметизації отворів і тріщин, для захисту від втручання ворогів і дрібних істот, таких як віруси і бактерії. Прополіс ефективно захищає від потрапляння у вулик дощу і вітру.
прополіс при захворюванні горла

Прополіс – досить складна речовина, яка складається зі смол, воску, ефірних масел, пилку і різноманітних органічних сполук. Пропорційність складових залежить від місця і часу збору. Складний і різноманітний склад, який налічує близько 300 речовин, призводить до того, що здатен подолати багато різноманітних хвороб. Прополіс використовують як головний компонент у лікуванні або допоміжний.

Біль у горлі


В більшості випадків причиною болю в горлі є інфекційне захворювання вірусної або бактеріальної природи – грип, інфекційний мононуклеоз, аденовірусна інфекція, ангіна, скарлатина та інші. Інфекція може викликати запалення мигдалин, слизової оболонки глотки або гортані.

Купити настоянку прополісу можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Ще одна досить поширена причина виникнення захворювання горла – захворювання зубів і порожнини рота. Прополіс для горла – ефективний лікувальний засіб, допомагає здолати хвороби, викликані різноманітними факторами: від фарингіту до карієсу.

Антибактеріальні властивості


Прополіс застосовують для боротьби декількох штамів бактерій. Вони пригнічують їх моторику і ферментативну активність, проявляє бактеріостатичні якості і є бактерицидним у високих концентраціях. Прополіс здатен подолати і знищити такі бактерії:
 • сінна паличка;
 • кишкова паличка;
 • хелікобактер пілорі;
 • золотистий стафілокок;
 • стрептокок.

Противірусна дія


Прополіс запобігає реплікації багатьох вірусів:
 1. простий герпес, типу 1 і 2;
 2. аденовірус типу 2;
 3. вірус грипу;
 4. вірус везикулярного стоматиту.

Протигрибкова дія


Встановлено фунгіцидну дію прополісу на 40 штамів дріжджоподібних грибів.

Антиоксидантна дія


Прополіс ефективно захищає тканини від окислювального стресу, тим самим зберігаючи структурну і функціональну цілісність клітин. Це прискорює процес відновлення запалених ділянок мигдаликів, горла і гортані.

Протизапальна дія


Деякі компоненти прополісу, такі як кавова кислота, кверцетин і нарингенин, пригнічують вироблення організмом запальних агентів і функціональну активність мікрофагів.
настій прополіса для горла

Імуномодулююча дія


Прополіс підсилює клітинну імунну відповідь за рахунок впливу на виробіток інтерферону. Ці властивості дуже корисні не лише у лікуванні інфекційних захворювань, але і болю в горлі алергічного походження.

Знеболювальна дія


За рахунок вмісту ефірних масел прополіс проявляє себе ефективним анестетиком і полегшує біль в горлі.

Способи застосування


Коли людина захворіла і відчуває потребу в лікуванні, постає питання: як полоскати горло прополісом? Адже при фарингіті бджолиний продукт використовується місцево, найчастіше у вигляді настоянки. Рекомендується разом із тим для покращення імунітету застосування лікарського засобу всередину. Також для відновлення організму після хвороби приймають настоянку прополісу внутрішньо разом із водою або чаєм.

Спиртова настоянка


Настоянку можна купити в аптеці, замовити на пасіці або виготовити власноруч. Найкраще буде придбати її у пасічника, адже тоді можна бути впевненим в якості засобу. Для того, щоб виготовити лікарський засіб власноруч, потрібен час, а коли хвороба вже наступає, то чекати немає можливості. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» ми виготовляємо настоянку, дотримуючись всіх вимог і умов зберігання, тому, купуючи продукцію у Нас, Вам не потрібно перейматися через якість настоянки.
Настоянку прополісу для полоскання при запаленнях горла і ротової порожнини необхідно розводити водою: 15 мл на 250 г води. Розчин використовують 5 разів на день, оптимально – після їжі для видалення залишків харчів. Полоскати потрібно 3-4 дні.
При фарингітах і тонзилітах настоянку використовують для змащування мигдаликів і інгаляцій. Для змащування готують спеціальний розчин із однієї частини настоянки і двох частин води і використовують двічі на день протягом неділі.
Для інгаляцій на одну частину настоянки беруть 20 частин води, процедуру проводять двічі на день протягом 10 днів.
Прополіс для лікування горла, якщо вогнище інфекції знаходиться у ротовій порожнині, використовується у вигляді полоскання або примочок. Для загального тонусу організму і покращення імунітету приймають внутрішньо спиртову настоянку. До 60 крапель настоянки розчиняють у стакані води і п’ють тричі на день. Курс триває від 5 днів до місяця.

Натуральний прополіс


Також використовують натуральний прополіс від горла. Його жують замість жувачки, яка знезаражує порожнину рота, не дає бактеріям розмножуватися і допомагає швидше здолати хворобу.
захворювання горла - чим лікувати

Натуральний прополіс слід жувати до 5 разів на день після вживання їжі. Він широко застосовується в народній медицині для лікування носоглотки, порожнини рота і органів дихання. Окрім того, натуральний прополіс входить до складу багатьох лікарських засобів, як допоміжна речовина. Прополіс від горла застосовується уже багато років і не втрачає популярності.

Лікування кашлю


Не варто забувати, що прополіс від кашлю і захворювань дихальних шляхів теж дуже ефективний. Він гарно підходить літнім людям і дітям. Його п’ють, полощуть горло і ротову порожнину, жують, роблять з нього компреси, а також застосовують внутрішньо.

Придбати прополіс в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Продукт не має побічної дії, його можна використовувати з медичними препаратами, без шкоди для здоров’я.
При всій його користі і безпечності, слід, все ж таки, перед першим застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины