Як лікувати геморой народними методами


Геморой – дуже незручна хвороба. Приносить дискомфорт, біль, але говорити про неї не прийнято. Це не нова проблема, тому люди, ще до виникнення лікарень та аптек, намагалися справитися з нею самотужки або з допомогою знахарок. Вони точно знали як лікувати геморой і що для цього потрібно. Але хто може краще подбати про людину як природа? Вона створила її, а тому подбала і про ліки для неї.

Бджолиний рятунок


Користь бджолиного клею (прополісу) для людини оцінили не лише апітерапевти та народні цілителі, але й лікарі – представники традиційних методів лікування. Його використовують для лікування різноманітних хвороб, дієвим він є і при геморої. Він діє не лише місцево і не просто позбавляє проблеми, але й лікує її причини та наслідки. Це абсолютно природній і натуральний продукт, а тому не завдає шкоди організму.
лікування геморою народними засобами

Перед початком лікування потрібно звернутися до лікаря, адже лише він може встановити точний діагноз та надати рекомендації щодо лікування. Варто пам’ятати, що бджолині продукти – це доволі сильні ліки, а тому, особливу увагу потрібно приділити їх якості. Тоді лікування геморою народними методами не матиме негативних наслідків. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» можна придбати продукти, які виробляють бджоли, лише свіжі та якісні.

Причини появи хвороби


Що ж це за страхіття таке – геморой? Це доволі делікатна проблема, яку потрібно лікувати з початку перших її проявів. Не варто намагатися не помічати її, адже сама по собі вона нікуди не зникне. І лікарі, і апітерапевти закликають, щоб лікування починали якомога раніше, тоді і ефект буде помітнішим. Не варто псувати собі життя, воно й так коротке. А витрачати його на біль та неприємні відчуття – нерозумно.

Купити свічки з прополісом для лікування геморою можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Геморой у чоловіків виникає через:
 • Запори. Мало який чоловік слідкує за своїм харчуванням, а тому й страждають на запори, які, в свою чергу викликають появу геморою.
 • Вживання алкоголю. Під дією алкогольних напоїв на організм тазові вени більше кровонаповнюються, що з часом викликає розвиток захворювання.
 • Сидяча робота. Сучасні чоловіки часто працюють сидячи, добираються на роботу автівкою, а після роботи знову ж таки відпочивають сидячи.
 • Піднімання вантажів. Чоловіки, хоч і сильна стать, але мають трохи думати про наслідки своєї роботи. Краще, якщо це можливо, розділити вантаж на дрібніші.

Від чого з’являється геморой у жінок:
 1. Вагітність та пологи. Це хоча і радісні події для жінки, але дають велике навантаження на організм, що теж може викликати розвиток захворювання. Часто геморой з’являється вже під час пологів, адже жінка переживає сильне напруження під час потуг.
 2. Психологічна проблема. Емоційність жінки інколи зіграє з нею злий жарт, який і проявляється у появі геморою.
 3. Дієта. Під час схуднення жінки, засліплені своєю метою не помічають того, що відмовляються від необхідних організму продуктів, що погіршує стул. А це, в свою чергу, спричиняє розвиток хвороби.
 4. «Стояча» робота. Вона викликає застій крові у тазу, що і спричиняє появу геморою.
 5. Місячні. Вони не те щоб викликали хворобу, але, через збільшення притоку крові, загострюють існуючу проблему.

свічки з прополісом від геморою

Отже, для того щоб лікування було ефективним, потрібно також розібратися із причинами і по можливості зменшити фактори, що впливають на розвиток хвороби.

Народна мудрість


Серед великої кількості методів лікування хвороби широке застосування знайшла нетрадиційна медицина. Помічено, що ліки природного походження мають кращий ефект для хворого на відміну від медикаментозних препаратів. З давніх часів люди використовують ректальні свічки на основі прополісу. Раніше прополісом для вирішення проблем зі здоров’ям користувалися зазвичай бджолярі. Пізніше, після низки наукових і медикаментозних досліджень було встановлено, що бджолиний клей має унікальні властивості. Наразі прополіс - препарат для лікування не тільки у народній медицині, але і традиційній. З нього роблять свічки і використовують їх при потребі.
Слід зазначити, що з бджолиного клею виготовляють ще й мазь. Вона доволі швидко допоможе позбавитися симптомів геморою, знищити бактерії і зміцнити судини, щоб мінімізувати можливість рецидиву.
Тож багато кого цікавить як лікувати геморой народними методами за допомогою свічок. Вони виготовляються з прополісу та масла какао.
Властивості ректальних свічок:
 • Мають знеболюючий ефект, а компоненти, які входять до складу, здатні конкурувати з доволі сильними анальгетиками. Це дуже важливо для тих людей, які страждають від цієї інтимної хвороби. Адже вона супроводжується болем та неприємними відчуттями, як фізичними, так і психологічними
 • Мають протизапальну дію, що дозоляє досить швидко зняти набряклість місця навколо гемороїдальних вузлів, ліквідувати свербіж та печіння, а також зменшити розміри самих вузлів.
 • Бджолиний клей сприяє швидкому загоєнню ран та тріщин, прискорює регенерацію шкіри, відновлює уражені тканини, припиняє кровотечу.
 • Також прополіс славиться своїми антибактеріальними властивостями, які перешкоджають розвитку інфекції у гемороїдальних вузлах.

Ректальні ліки на основі прополісу - чудодійний спосіб позбавлення від геморою. Він швидко справляється із запаленням і нормалізує стан області заднього проходу.

Прополісні свічки


Одним з найдієвіших ліків від геморою вважаються ректальні свічки з прополісом, як активною речовиною. Вони мають такі особливості:
 • Лікувальні речовини, що містяться у свічках, швидко всмоктуються у кров.
 • Компоненти продукту практично не викликають алергічних реакцій.
 • Їх застосування безболісне і не вимагає додаткових засобів.
 • Неприємний запах відсутній.

лікування геморою народними методами

Вплив бджолиного клею на увесь організм важко переоцінити. Вони здатні:
 1. Знеболити.
 2. Посприяти загоєнню дрібних тріщин.
 3. Зняти запалення.
 4. Усунути печіння та свербіж.
 5. Надати бактерицидну та антисептичну дію.
 6. припинити кровотечу.
 7. зняти спазми.

Отже, знаючи що таке геморой і як його лікувати, людина не буде почуватися безпорадною, а точно знатиме що робити.
Пасіка «Веселий Шершень» пропонує якісний і дієвий засіб для лікування хвороби.

Спосіб застосування


Ректальні ліки, які виготовляють з прополісу ефективно лікують проблеми прямої кишки. Цей препарат діє місцево, а також, потрапляючи у кров після розчинення, надає і загальну допомогу для організму.
В-першу чергу, потрібно зняти запалення тканин в області ануса, для цих цілей незамінними вважаються прополісні свічки. Якщо поєднувати лікування бджолиними продуктами із активним способом життя та відповідною дієтою, то про проблему можна буде забути надовго.
Варто пам’ятати, що свічку потрібно ставити тоді, коли кишківник очищений. Це може відбуватися природнім шляхом, або з допомогою очисної клізми. Після цього потрібно полежати і відмовитися від активних дій хоча б на 2 години.

Кровотеча


Лікування геморою народними засобами дозволяє також ліквідувати кровотечу. Адже в перекладі з грецької «геморой» перекладають як «кровотеча». Кровотечі виникають у результаті пошкодження слизової каловими масами. Якщо вона сильна, то негайно потрібно звернутися до лікаря. Але частіше за все, це незначні виділення, з якими справляється прополіс.

Головні переваги


Слід зазначити, що лікування препаратом з прополісу - ефективне, зручне у використанні та швидкодіюче. Лікувальний засіб при кровотечі застосовують тільки при внутрішній формі геморою.
Свічки, що містять прополіс, здатні подолати кровотечу, за рахунок покращення згортання крові. Даний ректальний препарат практично не має ніяких протипоказань, окрім того, вони також загоюють рани та тріщини, ліквідують запальні процеси.

Придбати свічки з прополісом для лікування геморою в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Свічки також рекомендовані вагітним жінкам, яким більшість медикаментозних препаратів заборонено.
Прояви хвороби під час вагітності, краще всього лікувати свічками на натуральній основі. Для початку потрібно проконсультуватися зі своїм гінекологом, який порекомендує дози та тривалість курсу лікування. Адже в цьому випадку потрібно думати не лише про здоров’я мами, але і її майбутньої дитини.
Люди, які зіткнулися із хворобою, знають точно, що народне лікування геморою приносить хороші результати. Якісні свічки від геморою можна замовити на сімейній пасіці «Веселий Шершень».

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины