Як правильно застосовувати свічки з прополісом вагінально?Практично всі захворювання в гінекології, так чи інакше, пов'язані з інфекційними процесами (неважливо потрапляє інфекція в організм ззовні або розвивається в результаті переохолодження), але застосування свічок з прополісом вагінально допомагає швидко вирішувати такі проблеми без загрози для здоров'я.

вагинальные свечи с прополисом


Прополіс-це найсильніший природний антисептик і саме тому його так часто застосовують для лікування гінекологічних захворювань. Акцент потрібно робити на слові» природний", природний – значить нешкідливий і корисний, а більшість сучасних антибіотиків, що прописуються для лікування вагінальних інфекцій, лікують одне захворювання і стають причиною розвитку п'яти нових. Крім того, вчені з'ясували, що він здатний надавати ще й найпотужніше знеболюючу дію (прополіс в три рази перевищує знеболюючу дію новокаїну), до речі, за старих часів потрібно було трохи пожувати прополіс, і зубний біль зникала.

Купити свічки з прополісом в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень "за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Це засіб можна використовувати і сьогодні, природно, перед походом до стоматолога, одним знеболюючим засобом в лікування зубів не обійтися.

Застосовуючи свічки з прополісом вагінально можна позбутися від таких захворювань:

 • міома матки (це найпоширеніше гінекологічне захворювання, під час якого в міометрії з'являється доброякісна пухлина) – раніше її лікували виключно хірургічним шляхом, але з розвитком апітерапії все змінилося і «бджолиний клей» зіграв в цьому дуже важливу роль, він впливає не на всі клітини повністю, а тільки на ракові (атипові для організму), очищаючи їх мембрани і насичуючи корисними елементами, а це сприяє природному розсмоктуванню пухлинного процесу і нормалізації жіночого самопочуття;
 • ерозія – причина цієї хвороби криється в запаленні і якщо використовувати вагінальні свічки з прополісом на першій стадії її розвитку, то позбутися від неї можна неймовірно швидко (організм при цьому взагалі не постраждає, а невелика струс імунної системи піде йому на користь), супозиторії досягають самого центру запалення, тому не усувають лише симптоми ерозії, а причини, які викликали її розвиток;
 • кольпіт - це захворювання, яке характеризується сильним запаленням слизової оболонки піхви, звичайне його викликають хламідії, але вагінальне застосування свічок з прополісом дозволяє швидко усунути цю проблему;
 • параметрит, метрит, так, і будь-яке інше запалення, пов'язане з жіночою статевою системою, може бути вилікувано завдяки супозиторіях з речовини, яким бджоли закладають дірки в своїх доказах (нехай це звучить нереально, але це так і є, так що знати про існування цих ліків і вміти правильно його використовувати повинна кожна жінка).


купить вагинальные свечи с прополисом


Перед тим, як застосовувати прополісні супозиторії, лікарі-апітерапевти і самі пасічники рекомендують пройти медичне обстеження, метою якого стане визначення точної причини розвитку захворювання. Навіщо це робити? А потім, що всі гінекологічні хвороби схожі між собою, тому звичайна людина часто не може відрізнити ерозію і параметрит, а це може привести до розвитку побічних ефектів і ускладнень, адже схеми лікування у даних захворювань різні, а надмірне використання антисептика (нехай і природного) може спровокувати розвиток вагінального дисбактеріозу.

Де купити свічки?Купити його можна тільки у пасічників, так як воно відноситься до засобів нетрадиційної медицини (як і інші ліки, приготовані на основі продуктів апітерапії), так що в аптеках його знайти навряд чи вийде. Можна купити вагінальні свічки з прополісом на сімейній пасіці «веселий Шершень», де до кожної купленої упаковці супозиторіїв прикріплюють докладну інструкцію, де вказується, як і за якою схемою їх потрібно застосовувати. У тій же інструкції є інформація про те, чи не протипоказані вони при вагітності і чи існують взагалі будь-які протипоказання до їх прийому.

Замовити свічки з прополісом можна по телефонами:
+380984298830
+380955638797


Ліки народної медицини необхідно купувати виключно у перевірених виробників, так як були такі випадки, що до складу свічок недобросовісні пасічники підмішували бітум і смоли, які не тільки зводили нанівець весь лікувальний ефект, а ще й погіршували жіноче здоров'я.

Відгуки про лікування цим засобом зустрічаються в більшості позитивні. Тому що негативні можуть залишати лише ті люди, хто до кінця не ознайомився зі схемою його прийому і протипоказаннями.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины