Кращі знеболюючі свічки при простатиті і уретриті
Простатитом лікарі називають захворювання передміхурової залози запального характеру, яке супроводжується розвитком еректильної дисфункції і залишає представникам чоловічої статі моральний і фізичний дискомфорт. Основною ознакою запалення простати є виражений больовий синдром при сечовипусканні, тому знати про те, наскільки ефективно з цією проблемою допоможуть впоратися знеболюючі свічки при простатиті з прополісом, повинен кожен представник сильної половини людства, тим більше, прополісні супозиторії не тільки швидко купируют симптоми захворювання, а й усувають його причину.

какие свечи от простатита существуют


Користь і склад прополісуПрополісом називають продукт життєдіяльності бджіл, який бджоли використовують для захисту своїх вуликів від природних (комах) і фізичних факторів зовнішнього середовища (вітер, дощ). У медицині його почали застосовувати через унікального природного складу, адже в нього входить велика кількість вітамінів і їх похідних, ефірних масел, рослинних гормонів, флавоноїдів і терпенів, які здатні взаємодіяти між собою і посилювати корисні властивості один одного, а з такими характеристиками не може змагатися жоден сучасний аптечний препарат заводського виробництва.

Купити свічки з прополісом можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797Дана речовина має виражені антимікробні властивості, за що його часто називають природним антибіотиком. Однак головне – це те, що антибактеріальні свічки при простатиті з прополісом не викликають стійкості по відношенню до деяких видів патогенної мікрофлори, а це означає, що лікування цим засобом може бути тривалим. Більш того, він не робить патогенного впливу на мікрофлору, так що ризик розвитку дисбактеріозу при застосуванні цих ліків зведений до мінімуму. Крім антибактеріального ефекту прополіс ефективно усуває больовий синдром, саме з цієї причини його вводять до складу прополісних супозиторіїв, і покращує процес руху крові по судинах

Супозиторії як лсновний метод лікування простатиту
Перш ніж міркувати над тим, які свічки від простатиту існують, варто з'ясувати наскільки ефективним є метод лікування запалення простати ректальними супозиторіями. Ректальними супозиторіями прийнято називати тверді при кімнатній температурі, але розплавляються під дією температури тіла лекформи, які вводять в організм ректальним шляхом (через пряму кишку). До переваг застосування даної лікарської форми відносять те, що відразу після застосування лікарські речовини адсорбуються слизовою оболонкою кишечника і потрапляють в систему кровообігу органів малого таза (минаючи системний кровотік), звідки потік крові доставляє їх прямо в область передміхурової залози.

лечебные свечи при простатите с прополисом


Таким чином, лікарська речовина потрапляє в орган-мішень зі значно меншими втратами, ніж при пероральному прийомі, так як, минаючи шлунково-кишкового тракту і печінковий бар'єр, де зазвичай відбувається руйнування більшої частини хімічних сполук, воно не зазнає ніяких метаболічних змін.

Деякі вчені стверджують, що знеболюючі свічки при простатиті і уретриті не роблять належного лікарського ефекту з тієї причини, що вводяться вони не в уретру, а в пряму кишку, слизова оболонка якої має настільки щільну структуру, що активні компоненти просто не можуть її подолати. Однак ряд проведених клінічних досліджень доводить, що кишкова стінка все-таки проникна, отже, ефективність застосування ректальних супозиторіїв з метою купірування симптомів запалення в області передміхурової залози цілком виправдана.


Види і механізм дії прополісних свічок при простатитіСпочатку прополіс використовувався для приготування ліків виключно в народній медицині, але коли вчені провели ряд необхідних дослідження ліки на його основі стали випускати і великі фармацевтичні компанії. Сьогодні в аптеці можна купити такі прополісні знеболюючі свічки при аденомі простати простатиті, як «Простопін», «прополіс ДН», «Тамбукан» і «фіто-прополіс». Всі перераховані вище препарати мають певні переваги, але і недоліків, у вигляді побічних ефектів, вони теж не позбавлені.

У ліки заводського виробництва зазвичай додають всілякі стабілізатори і допоміжні речовини у вигляді додаткових хімічних сполук, тому вони можуть чинити згубний вплив на організм. У с в'язі з цим експерти рекомендують купувати тільки ті супозиторії, які пасічники готують самостійно, однак при здійсненні такої покупки особливу увагу потрібно приділити вибору продавця, тому що серед них іноді трапляються недобросовісні. Сімейна Пасіка» веселий шершень " виробляє лікувальні свічки при простатиті з прополісом, до складу яких крім основного інгредієнта (витяжки з прополісу) входить тільки масло какао (абсолютно безпечне для організму з'єднання), тому побічні ефекти після їх застосування не виникають.

Знеболюючі свічки при простатиті з прополісом


Механізм дії прополісних супозиторіїв обумовлений протизапальною, знеболювальною, антибактеріальною та адаптогенною дією прополісу. Завдяки унікальному хімічному складу прополіс зупиняє розмноження патогенної мікрофлори, усуває ознаки запалення в області передміхурової залози і надає місцевоанестезуючий ефект. Треба сказати, що знеболюючі свічки від простатиту прополісом, звичайно, не здатні купірувати больовий синдром за кілька хвилин, тому що спочатку біологічно активні речовини накопичуються в необхідній концентрації в органах і тканинах, але вже після другого застосування ліків хворий відчуває полегшення.

Замовити комплект свічок з прополісом при простатиті можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Курс лікування запалення простати триває місяць, протягом якого хворий повинен застосовувати по одній свічці за 30-40 хвилин до сну, а ніяких протипоказань до їх застосування, немає (винятком може стати лише алергія на активну речовину) Курс повторюють за показаннями, але перерва між прийомами ліків повинен бути не менше місяця.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины