Які свічки від простатиту найбільш ефективні?
Свічки (супозиторії) можна вважати однією з найефективніших лікарських форм, призначених для лікування запалення передміхурової залози, адже вони, на відміну від пероральних лікарських засобів, надають місцевий лікарський ефект – впливають безпосередньо на простату.

лечение свечами хронического простатита с прополисом


До складу даної лікарської форми можуть входити різні компоненти, починаючи протизапальних компонентів, і закінчуючи вітамінами, але особливої уваги заслуговують недорогі та ефективні свічки від простатиту з прополісом, тому що практика показує, що лікування цього захворювання продуктами бджільництва дає найбільш виражений терапевтичний ефект.

Простатит і його особливостіПростатитом називають захворювання запального характеру, яке зустрічається виключно у чоловіків і вражає один з органів сечостатевої системи – простату (передміхурову залозу). Згідно зі статистикою, від симптомів цього захворювання страждає велика частина чоловічого населення планети, причому якщо раніше воно зустрічалося виключно у чоловіків у віці 40-50 років, то сьогодні від його симптомів страждають навіть ті, які ще немає і 25-ти. Основними причинами розвитку запалення простати є інфекції і застій кровообігу в органах малого таза, саме тому лікування простатиту свічками з прополісом дає досить хороший результат, адже прополіс має виражені антибактеріальні властивості і місцево-дратівливою дією, тобто він безпосередньо впливає саме на причину захворювання.

Купити свічки з прополісом можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797Захворювання супроводжується болями в районі промежини, розладом сечовипускання і слабкою ерекцією або її повною відсутністю (власне кажучи, саме цей симптом турбує чоловіків найбільше). У деяких випадках може піднятися температура тіла (зазвичай так розвивається гострий інфекційний простатит) і відбутися повна затримка сечовипускання (лікуванням цього стану повинен займатися лікар, тому що без постановки катетера обійтися не вийде). Затягувати з початком лікування запалення не варто, тому що це загрожує розвитком безпліддя, гнійним процесів в простаті, або рубцюванням сечовипускального каналу.


Прополіс та його користь при простатитіПродукти бджільництва вже давно з успіхом використовуються в різних областях сучасної медицини, адже вони не викликають розвитку побічних ефектів і дозволяють вилікувати хворобу за максимально короткий термін, саме тому про ефективні свічки від простатиту з прополісом повинен знати кожен чоловік. Прополіс або, як його ще прийнято називати, «бджолиний клей», являє собою смолисту речовину, яку бджоли добувають з весняних дерев.

эффективные свечи от простатита с прополисом


Вчені, на жаль, не смоги з'ясувати точну природу його походження, але відомо, що він складається з більше ніж двох сотень корисних сполук. Здебільшого він складається з терпенових сполук і флавоноїдів – речовин, які мають виражені антимікробні властивості і сприяють стимулюванню регенераційної активності тканин. Крім них вони містить рослинні смоли, вітаміни, мінерали та інші хімічні компоненти, які певною мірою покращують роботу людського організму в цілому.

Користь бджолиного клею воістину неоціненна, тому він давно застосовується в різних сферах медицини, проте найбільшу популярність він все-таки заслужив саме в області лікування урологічних захворювань, тому, читаючи відгуки про найефективніших свічках від простатиту, найбільше позитивної інформації можна знайти саме про супозиторії з прополісом. Крім вираженого антибактеріальної дії прополіс також ефективно усуває ознаки запалення, нормалізує роботу сечостатевої системи в цілому, і стимулює кровообіг, більш того, він також здатний надавати виражений знеболюючий ефект, який за силою дії деякі автори порівнюють з новокаїном.

Свічки з прополісомІснує велика кількість прополісних супозиторіїв, які продаються як на приватних пасіках (тобто бджолярі виготовляють їх самостійно), так і в аптеках. Сказати про те, які свічки від простатиту найбільш ефективні надзвичайно важко з тієї причини, що всі вони мають свої переваги, але знати про те, що вони є, повинен кожен. В аптечних установах можна знайти наступні супозиторії з прополісом:

 • "Прополіс ДН" - проводиться в упаковках по 6 супозиторіїв, використовується для комплексного лікування простатиту і аденоми передміхурової залози;
 • «Гемо-про " - крім основного інгредієнта містить цілющий бруд з озера Тамбукан, судячи з відгуків ефективно відновлює потенцію і стимулює нормальне вироблення секрету передміхурової залози;
 • "Простопін» - недорогі та ефективні свічки від хронічного простатиту, які випускаються в упаковках по 15 штук і крім «бджолиного» клею складаються з меду, квіткового пилку і маточного молочка, тому вони надають комплексний оздоровлюючий ефект на організм і значно знижують частоту розвитку рецидивів захворювання;
 • "Прополіс Д" - до складу даної лікарської форми в якості додаткового інгредієнта входить димексид, який підсилює антибактеріальні властивості прополісу, тому ці ліки рекомендується до застосування при розвитку гострого інфекційного простатиту;
 • "Монфарм" - частіше використовуються в терапії аденоми простати, ніж її запалення, але відгуки про них зустрічаються виключно позитивні;
 • «Кизилмай з прополісом « - комплексний лікарський засіб до складу якого входить» бджолиний клей " і кілька екстрактів лікарських рослин, які нормалізують обмінні процеси в області передміхурової залози і купируют основні симптоми запалення.


Де найкраще купувати свічки з прополісом?Всі перераховані вище препарати мають певну ефективністю, Але варто сказати про те, що свічки, що застосовуються при простатиті, на думку більшості чоловіків, найкраще купувати у тих Пасічниках, які самостійно їх готують (на приватних пасіках). Прополіс-природна сполука, і пасічники, які готують на його основі ліки, прекрасно це розуміють, тому вони включають в свої препарати в якості додаткового інгредієнта тільки масло какао, і саме це робить їх особливими.

недорогие и эффективные свечи от простатита с прополисом


В умовах заводського виробництва прополісних супозиторіїв до складу препаратів додають різні стабілізатори і допоміжні речовини, які нерідко чинять негативний вплив на роботу організму, так що краще все-таки вибирати повністю натуральні лікарські засоби, які практично позбавлені побічних ефектів і є повністю безлопатевими для здоров'я хворого. Єдине про що варто сказати це те, що до вибору хорошого виробника потрібно підходити ретельно, тому що серед них бути і недобросовісні, тому покупки рекомендується робити тільки у перевірених людей.

Замовити комплект свічок з прополісом при простатиті можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Експерти радять проводити лікування хронічного простатиту свічками з прополісом, купленими на пасіці «веселий шершень», фахівці якої дуже ретельно стежать за складом і якістю, що випускається ними продукції. З кожним препаратом продається інструкція по його використанню, де міститься інформація про тривалість терапії і розписані рекомендації щодо застосування ліків, так що лікування буде проходити максимально комфортно.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины