Які свічки застосовувати при простатиті?
Одним з головних правил лікування простатиту – запалення передміхурової залози у чоловіків – є комплексний підхід, тобто повністю вилікувати хворобу можна тільки приймаючи препарати, призначені для перорального прийому і використовуючи ректальні супозиторії. Більш того, все це необхідно в обов'язковому порядку «доповнювати» здоровим способом життя (відсутність жирної їжі в раціоні і фізична активність) і виконанням спеціальних фізичних вправ.

ректальные свечи с прополисом от простатита


Однак, інформація про те, які існують свічки для лікування простатиту і аденоми простати з прополісом користується серед представників чоловічої статі особливою популярністю, адже саме свічки (тим більше з повністю натуральним складом) дозволяють вилікувати захворювання буквально за лічені дні (при цьому побоюватися за розвиток ускладнень в період їх застосування нікому не доводиться).

Особливості лікування простатитуПростатит-це досить серйозне захворювання, і хоча багато чоловіків вважають, що головною «проблемою» цього стану є те, що воно часто призводить до розвитку еректильної дисфункції, все набагато серйозніше. Справа в тому, що відсутність лікування запального процесу в області простати, яке розвиває переважно на тлі появи в організмі інфекції або застою кровообігу, може привести до нагноєння простати (абсцесу), а його потім доведеться лікувати вже хірургічним шляхом, або стати причиною безпліддя. Отже, лікуванням цього стану потрібно починати відразу ж після появи його перших симптомів, адже якщо воно буде виявлено відразу після початку свого розвитку, то все буде проходити максимально швидко і ефективно. Більш того, про відвідування хірурга точно навіть замислюватися не доведеться, в загальному, інформація про те, які свічки застосовувати при простатиті, зайвою не виявиться.


Купити свічки з прополісом можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Всупереч тому, що деякі вчені вважають, ніби активні речовини, що вивільняються з ректальних супозиторіїв, не можуть бути ефективні в лікуванні простатиту з тієї причини, що вони не можуть проникати через товсту слизову оболонку прямої кишки. Однак ряд проведених вченими досліджень допоміг спростувати цю теорію і довести, що стінки кишечника цілком проникні для молекул лікарських речовин, отже, лікування простатиту у чоловіків свічками дає досить хороший результат, так що сумніватися в ефективності даної лікарської форми не доводиться.

Більш того, лікарські речовини з супозиторіїв потрапляють у кров, минаючи бар'єр у вигляді печінки і ШКТ, тому їх концентрація максимальна, в той час як при пероральному прийомі лікарських засобів частина з них руйнується і виводиться з організму так і не досягнуто органу-мішені (в даному випадку мається на увазі простата).


Користь прополісних супозиторіївПрополісом можна називати своєрідний "бджолиний" клей, який саме бджоли використовують для того, щоб зробити свої вулики більш комфортними для життя. З його допомогою вони закладають щілини, захищаючи таким чином свої "будинки" від вітру, дощу і невеликих комах, проте люди знайшли для даного продукту більш гідне застосування.

купить ректальные свечи от простатита с прополисом


Вчені з'ясували, що до складу прополісу входить кілька сотень активних інгредієнтів, які знаходяться один з одним в деякій хімічній взаємодії – тобто покращують або потенціюють цілющі властивості, і саме це робить ректальні свічки від простатиту і аденоми з прополісом настільки ефективними. Вони складаються з великої кількості смол, флавоноїдів і ефірних масел, які зміцнюють судинні стінки і покращують циркуляцію крові, але особливо корисною дану лікарську форму робить те, що в її склад входить воістину велика кількість вітамінів і мікроелементів.

Багатий склад дозволяє прополісним супозиторіїв не просто купірувати основні ознаки запалення передміхурової залози, а й впливати на причини, які призвели до розвитку даного захворювання, що вигідно відрізняє їх від інших лікарських засобів. Більш того, ректальні свічки з прополісом від простатиту не просто ефективно лікують дане захворювання в гострій стадії, а ще й значно знижують часто розвитку його рецидивів при хронічному перебігу (достатньо всього лише зрідка проходить курси лікування цим препаратом і за своє здоров'я буде в повній безпеці).

Де купити?На сьогоднішній день фармацевтична промисловість виробляє кілька десятків свічок від геморою і простатиту з прополісом, і це абсолютно нормальна ситуація, адже мед, перга і прополіс вже досить давно використовуються і в промисловому виготовленні лікарських засобів, хоча раніше на їх основі готували препарати народної медицини. До найвідоміших прополісних супозиторіїв заводського виготовлення можна віднести:

 • "Прополіс ДН" - використовуються в складі комплексної терапії лікування запалення передміхурової залози, надають ранозагоювальний ефект (служать профілактикою розвитку геморою) і нормалізують потенцію;
 • "Простатилен" - крім прополісу містять в своєму складі комплекс інших продуктів бджільництва (маточне молочко, гірський мед і навіть пергу), які підсилюють цілющі властивості основного інгредієнта і дозволяють значно скоротити період лікування (єдиний мінус-висока вартість);
 • "Прополіс Д" - містить в своєму складі димексид, який ефективно усуває симптоми запалення, знімає біль і покращує проникнення активної речовини в кров.


Замовити комплект свічок з прополісом при простатиті можна за тел:
+380984298830
+380955638797


Всі ці препарати можна знайти в аптеці, але експерти рекомендують звернути увагу і на той факт, що купити ректальні свічки від простатиту з прополісом можна і у приватних осіб – бджолярів, які займаються отриманням сировини для приготування супозиторіїв і самостійно їх готують. Зазвичай на приватних пасіках супозиторії коштують набагато менше, ніж в аптеках, але до їх головних переваг можна віднести те, що зазвичай такі ліки є максимально безпечними для людського організму.

какие свечи применять при простатите


До складу лікарських засобів промислового виробництва зазвичай вводять додаткові хімічні речовини, які помітно зменшують користь від їх застосування і часто викликають розвиток деяких побічних ефектів, в той час як прополіс, куплений на пасіці відрізняється виключно натуральним складом, який і робить його настільки популярним.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины