Інструкція по застосуванню грудного збору від кашлю
Нетрадиційні методи лікування різних захворювань сьогодні користуються підвищеною популярністю серед населення, причому особливої уваги серед них заслуговує народна медицина, заснована на препаратах з рослинним складом. Саме тому інформація про те, з чого складається Карпатський чай, якими властивостями володіє і як його необхідно приймати, цікавить багатьох.Грудної збір-показання до застосування і особливості лікуванняГрудної протикашльовий збір складається з великої кількості лікарських рослин, підібраних таким чином, щоб вживання напою дозволяло купірувати запальні процеси, розріджувати мокротиння і сприяти її виведенню з бронхів і альвеол, а також запобігати розмноженню патогенної мікрофлори в організмі і істотно зменшувати ймовірність розвитку простудних захворювань (шляхом активації роботу клітин імунної системи).

Головною перевагою подібного лікарського засобу є те, що він дозволений до застосування практично всім людям – дітям, літнім людям, іноді вагітним (перед прийомом варто проконсультуватися з лікарем, тому що в деяких ситуаціях майбутнім мамам може бути заборонено вживання тих чи інших рослин). Основним протипоказанням є непереносимість того чи іншого інгредієнта, що входить до складу грудного збору.

Показання до прийому карпатського чаю:

 • бронхіт;
 • бронхіальна астма (регулярне вживання напою знижує кількість астматичних нападів);
 • туберкульоз і запалення легенів (в якості додаткового лікарського засобу);
 • ларингіт;
 • грип, ГРВІ та їх профілактика (чай потрібно починати вживати за деякий час до початку сезону застуд, тому що корисні речовини спочатку накопичуються в організмі, а ефект проявляється тільки з часом).


Купити грудний трав'яний чай можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:

+380984298830
+380955638797


Склад і користь продукту
Склад продукту можна назвати простим (тому ціна на грудний збір не буде високою), адже він складається з дев'яти лікарських рослин, підібраних в найбільш оптимальному співвідношенню один до одного, які не просто надають необхідно терапевтичну дію організму, а ще забезпечують синергічний ефект – підсилюють властивості один одного:
 • іван-чай-надає потогінний ефект, нормалізує функціонування імунної системи, запобігає розвитку простудних захворювань;
 • чорниця-має заспокійливу дію, згідно відгуками, скорочує ризик розвитку астматичних нападів;
 • медунка-рослина, багата сапонінами і флавоноїдами, які надають пряму протикашльову дію (головний компонент в складі збору);
 • бузина-складається з великої кількості ефірних масел, які здатні надавати бактерицидну дію, і покращують стан бронхів;
 • малина-усуває процес запалення і надає жарознижувальну дію, запобігає розвитку інфекцій;
 • первоцвіт-безпосередньо (пригнічуючий вплив) на кашльовий центр, підвищує реакційну активність імунних агентів по відношенню до патогенних бактерій;
 • чебрець-стимулює процес відходження мокроти, тому відгуки про грудному чаї зустрічаються виключно позитивні (головний терапевтичний ефект напою-протикашльовий);
 • ожина - є своєрідною скринькою з вітамінами (С, Е і А), які покращують роботу імунної системи і покращують стан організму в цілому;
 • материнка-надає слабкий потогінний ефект, потенціює лікарську дію інших рослин, сприяє нормалізації температури тіла.Інструкція по застосуванню
Особливої уваги заслуговує інструкція із застосування грудного збору від кашлю, тому що багато в чому процес лікування даними лікарським засобом буде залежати від того, наскільки природно людина буде слідувати правилам і режимам прийому. Отримання вираженого терапевтичного ефекту від вживання напою можна очікувати тільки за умови того, що приймати його прийдете не рідше двох разів на день протягом двох тижнів, а краще – місяця. Ефект від його вживання можна замінити вже через 4-5 днів лікування, але поступово (зі збільшенням концентрації в організмі компонентів лікарських трав, він буде зростати).

чай грудной для бронх


Окремо необхідно згадати ще про те, що заварювати чай необхідно в глиняному посуді, яка добре тримає температуру і не вступає в реакції хімічної взаємодії з травами (на відміну від металевих заварювальних чайників). Вода повинна мати температуру 90 градусів, окріп може згубно вплинути на деякі трави в складі збору.

Багатьом цікава інформація про те, чи можна пити грудної збір дітям, які, що не є секретом, дуже часто страждають від захворювань бронхів, і фахівці повністю впевнені в тому, що ніяких особливих протипоказань для даної групи населення у напою немає, проте перед його вживанням у дітей до 6-ти років варто проконсультуватися з лікарем.

Де купити?
В аптечній мережі Карпатський грудний чай зі складом, описаним вище, неможливо, адже він відноситься до засобів народної медицини, проте впадати у відчай не варто.

Замовити грудний збір в Україні можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Фахівці пасіки "Веселий шершень" рекомендують саме у них купувати Карпатський грудної збір від кашлю, інструкція йде в комплекті з препаратом (що значно спрощує процес лікарської терапії і робить його більш ефективним), і існує кілька причин, які змушують задуматися над тим, що до їх рекомендацій прислухатися варто:

 • по-перше, співробітники Пасіки працюю безпосередньо з травниками, які займаються збором рослин в екологічно чистих і віддалених від великих промислових підприємств місцях, що робить його неймовірно корисним для здоров'я;
 • по-друге, пасіка "Веселий шершень" пропонує своїм покупцям найбільш привабливі ціни на продукцію подібного роду, тому дозволити собі купити даний напій зможе кожен;
 • по-третє, трави, які складають основу Карпатського збору від вищезгаданої Пасіки, підібрані в оптимальних концентраціях по відношенню один до одного, тому регулярне споживання напою дозволяє не просто позбутися від кашлю, а ще й поліпшити функціонування (часто слабкої) імунної системи.


З повагою, сімейна пасіка "Веселий Шершень"! banner


Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины