Трутневе молочко для чоловіків - ефективно чи ні?
В апітерапії існує велика кількість засобів, які володіють потужним цілющим потенціалом, допомагають боротися зі старістю і заліковують навіть найважчі хвороби (чого варта тільки одна настоянка вогнівки і її здатність інактивувати туберкулінові бактерії), але застосування трутневого молочка (або гомогенату) дає особливу користь організму і тим самим ще більше виділяє властивості цієї речовини на тлі інших продуктів бджільництва.

мед с трутневым гомогенатом


Ця речовина має вигляд сметаноподібної маси з трохи жовтуватим відтінком, специфічним смаком і ароматом. Рецепти застосування даного продукту були виявлені при розкопах древніх китайських гробниць, що змушує задуматися про те, що його успішно використовували для лікування багатьох захворювань ще тисячу років тому.

Спосіб отримання і склад продуктуПроцес отримання молочка здійснюється методом пресування сот, в яких трутні залишили свої личинки (при цьому вік личинок не повинен перевищувати тижні, тобто вони повинні перебувати в стадії розплоду, інакше маточне молочко трутневе отримати не вдасться). Під впливом преса з личинок видавлюється рідина, іменне її і називають трутневим молочком.

Купити трутневий гомогенат можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


До складу продукту входить велика кількість білкових сполук (близько 20%), з яких особливо виділяється амінокислота лізин, адже вона має виражені протизапальні властивості (вона пригнічує навіть віруси герпесу) і відновлює організм після важких травм. Також в нього входить велика вітамінів, які в своїй більшості виконують стимулюючі та антиоксидантні функції, органічних кислот, чоловічих гормонів і ліпідів (беруть участь в процесах запобігання утворенню атеросклеротичних бляшок в судинах).

польза трутневого молочка для мужчин


Особливої уваги заслуговують мікроелементи, адже цинк, якого в ньому міститься більше 5%, робить трутневе молочко для чоловіків тим продуктом, який допомагає боротися з імпотенцією або просто еректильною дисфункцією. Власне кажучи, через це гомогенат трутнів і позиціонується як «Чоловіче» ліки, хоча якщо говорити відверто, то цей продукт позитивно впливає і на жінок. Крім цинку, в ньому міститься магній, кальцій, калій, марганець і ще десяток мікроелементів, так що одна доза цих ліків може «вдарити» по всіх недугах відразу.

Користь для чоловіків гомогенату трутневих личинокЧитаючи відгуки про трутневі молочку для чоловіків можна помітити те, що воно в основному впливає на репродуктивну систему кожного представника чоловічої статі, але крім цього воно покращує стан нервової системи, активізує процеси розумової і фізичної активності, нормалізує емоційний фон, перешкоджаючи розвитку глибоких депресій, підвищує загальну витривалість чоловічого організму. Хоча не можна, звичайно, заперечувати той факт, що на функціонування репродуктивної системи воно робить найсильніший вплив, особлива користь трутневого молочка для чоловіків полягає в наступному:

 • він підвищує якість сперми і активність сперматозоїдів, що позитивно позначається в терапії чоловічого безпліддя;
 • багатий склад даного продукту збільшує число здорових сперматозоїдів і трохи модифікує їх структуру;
 • нормалізують функцію виділення секрету з передміхурової залози, що активує більш активний синтез чоловічих гормонів;
 • підсилює потенцію і збільшує час статевого акту;
 • підвищує лібідо (сексуальне бажання).


Замовити гомогенат трутневих личинок можна за телефонами:

+380984298830
+380955638797


До всього цього можна додати ще й те, що це найсильніший природний чоловічий антидепресант, вживання якого не викличе розвитку великої кількості побічних ефектів. Він насичує вітамінами буквально всі органи і системи людського організму, застосовується в комплексі з різними лікарськими препаратами або в якості біостимулюючої добавки до їжі.

Особливості застосуванняМолочко може продаватися в декількох "лікарських формах" - у вигляді в'язкої маси жовтуватого кольору, драже (така форма зустрічається виключно рідко, так як її створення вимагає додаткових матеріальних витрат) або в суміші з медом. Найбільш часто продається мед з трутневим гомогенатом, тому що мед допомагає усунути специфічний смак молочка і робить смак ліки більш знайомим. Незалежно від форми продукту його потрібно розсмоктувати в роті (запивати водою і просто ковтати не можна), тому що шлункові ферменти розчинять більшу частину корисних речовин і ефект від лікування буде наступати дуже повільно.

применение трутневого молочка


Молочко личинок трутнів приносить користь чоловікам будь-якого віку, воно покращує життєвий тонус і підвищує витривалість, приносить користь і вченому, і спортсмену, тому його потрібно приймати всім. Молоді хлопці купують його для того, щоб ніколи не страждати від порушень потенції і мати можливість завжди задовольняти свою другу половинку в ліжку, а літні люди вибирають його за те, що воно дарує ясність розуму і уповільнює процес старіння всіх органів і тканин.

Микола: "Приймав розплід після операції з видалення каменів з нирок, яку робив за кордоном. Лікарі в тій лікарні, де я лежав, зробили комплексне обстеження мого організму і сказали, що ймовірність того, що я зможу мати дітей, становить близько 70% (чимало звичайно, але не 100%). Я вирішив себе убезпечити і протягом двох років (поки не одружився) приймав цей продукт. Сьогодні у мене є два малюка, так що всім раджу".


З повагою, сімейна пасіка "Веселий Шершень"! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины