Трутневе молочко, іншими словами трутнево – розплідний гомогенат, – це біологічно активна речовина, яку виробляють з личинки трунів. Донедавна, на лікувальні властивості трутневого молочка не звертали особливої уваги. Хоча й відомо, що трутневе молочко дуже давно і використовувалося в медицині Східної Азії кілька століть тому. В даний час воно використовується в різних країнах у вигляді лікарських форм, біологічно активних добавок та косметичних продуктів.

Трутневе молочко


Трутневе (личинкове) молочко містить велику кількість корисних речовин. Воно багате вітамінами, мінералами і мікроелементами тому дуже ціниться. Щоб дістати трутневе молочко, стільники з відкритими або запечатаними трутневими личинками пресують.
лікування трутневим молочком

Серед корисних продуктів бджолярства личинкове молочко займає лідируючі позиції. Діє на організм як омолоджуючий і оздоровчий засіб
. Навіть використання гомогенату у малих дозах здатне покращити функціональний стан практично любого внутрішнього органу.

Купити трутневе молочко можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Речовина специфічна на смак, жовтуватого кольору. Вимагає особливих умов зберігання, адже швидко темніє і втрачає свої властивості. Продукт відразу після отримання консервують у скляні ємності і ховають у холодне ( -20 градусів) місце. Але й в такому вигляді молочко зберігається не більше 2 років. Купити трутневе молочко в Україні не складає ніяких проблем, варто лише врахувати умови зберігання продукту.

Лікування


Для отримання трутневого молочка найкраще підходять 7-денні личинки, які містять в собі максимальну кількість всіх корисних елементів таких як: білок, вуглеводи, гемолімфа. За хімічним складом гомогенат – унікальна в природі речовина, яка не має аналогів. Вона містить величезну кількість мікро- і макроелементів:
 • кальцій;
 • магній;
 • цинк;
 • залізо;
 • мідь;
 • марганець;
 • натрій;
 • калій;
 • фосфор.

Також воно багате на амінокислоти і гормони.
Цей біологічно активний продукт є хорошим засобом для підтримки здоров’я людини. Лікування трутневим молочком дуже ефективне і не має шкідливого впливу на організм. До основних властивостей молочка відносять:
 1. покращення роботи ЦНС, апетиту і покращення сну;
 2. покращення обміну речовин і покращення роботи всіх органів;
 3. використання для профілактики атеросклерозу;
 4. виведення зайвого холестерину;
 5. нормалізація артеріального тиску і покращення кровообігу;
 6. покращення тонусу судин;
 7. покращення роботи ендокринної залози;
 8. прискорює загоювання ран, омолоджує шкіру;
 9. покращує потяг до сексуального партнера;
 10. з систематичним вживанням препарату покращується стійкість до стресів, підвищується опір організму, мінімізує перенапруження розумової і емоційної діяльності, покращує працездатність
 11. покращує гормональний фон і сприяє покращенню репродуктивних функцій.

як приймати трутневе молочко

Трутневе молочко однаково корисне як для дітей, так і дорослих. Цей повністю природній засіб
покращує розумові і фізичні здібності людини. Також він є гарним засобом для профілактики гострої проблеми сучасності – простатиту, аденоми передміхурової залози та інших суто чоловічих захворювань. Трутневе молочко – ефективні природні ліки для профілактики і лікування серцево-судинної системи та атеросклерозі. Також засіб використовують для вживання дітей при розумовому відставанні.

Лікування дітей


Засіб природного походження, тому корисний для всіх, варто лиш врахувати індивідуальні властивості і схильність до алергічних реакцій. Для лікування дітей шукають, зазвичай, максимально дієвий і мінімально шкідливий засіб, таким і є трутневе молочко. Для лікування яких хвороб використовують? Для багатьох, найпоширенішими є:
 • покращення апетиту у малюків, для лікування анемій і затримки статевого розвитку;
 • діти, які активно пізнають науку теж потребують допоміжного засобу для покращення працездатності. Також корисним буде дітям, які активно займаються спортом. Покращує пам’ять і концентрацію уваги;
 • завдяки цьому засобові можна вилікувати інфекції сечовивідних шляхів, ефективним виявився і в лікуванні енурезу;
 • слід застосовувати дітям, які страждають на епілепсію, адже засіб зменшує кількість судом, а при систематичному використанні вони і зовсім зникають.

Але, як і кожний лікарський засіб, його слід використовувати обережно, дотримуючись інструкції.

Лікування чоловіків


Чоловіки, хоча й звуться сильною статтю, але теж іноді хворіють. Як і що лікувати трутневим молочком у представників чоловічої статі? Доведено, що продукт покращує кількісний і якісний склад сперми. Він підвищує кількість вироблених сперматозоїдів і їхню активність.
Трутневе молочко для чоловіків діє як регенеративний засіб. Він відновлює і покращує репродуктивну функцію чоловіка. Велика кількість сімей не можуть зачати дитину через проблеми у чоловіків. Трутневе молочко допомагає вирішити цю проблему. Гемоген позитивно впливає на простату і сім’янники, допомагає нормалізувати вироблення чоловічих гормонів.
Чоловіки після 45 років мають серйозні проблеми з простатою. Лише кожний п’ятий не стикався з цією проблемою. Систематичне вживання гемогену здатне вилікувати простатит, аденому простати та інші захворювання, характерні лише чоловікам.
Окрім регенеративних функцій, трутневе молочко використовують у чоловіків:
 1. для зміцнення ЦНС;
 2. допомагає подолати нервові розлади;
 3. запобігає розвитку атеросклерозу;
 4. долає безсоння і зміцнює здоровий сон;
 5. покращує емоційну і фізичну витривалість.

замовити трутневе молочко в Україні

Загалом, якщо зберігання трутневого молочка було правильним, то досягти позитивного ефекту вдається практично всім представникам сильної статі.

Використання трутневого молочка жінками


Жінки використовують продукт бджолярства як внутрішньо, так і зовнішньо. Варто лише пам’ятати про протипоказання, які можуть ускладнити протікання хвороби. Трутневе молочко не слід використовувати людям, які мають алергію на будь-який продукт, створений бджолами. Не варто приймати людям, які мають хвороби наднирників і жінкам з раком молочних залоз.
Кожна жінка, незалежно від віку, намагається гарно виглядати. Не лише бути гарною і трішки молодшою, ніж насправді, але й активною і бадьорою. Трутневе молочко для жінок будь-якого віку допоможе в цьому, слід лише використовувати препарат систематично і по інструкції. Унікальна біологічна речовина допоможе подолати такі хвороби і стани:
 • ендокринні захворювання;
 • безпліддя у жінок;
 • вікові порушення гормонального фону, а також клімакс;
 • депресивні стани, неврози і порушення сну;
 • вікові зміни (старіння, а також фізична і розумова втомлюваність);
 • порушення обмінних процесів;
 • шкірні захворювання;
 • хвороби хребта;
 • знижений імунітет.

Речовини, які містяться в трутневому молочці, стабілізують роботу ШКТ, стимулюють краще засвоєння поживних речовин, відновлюють клітини тканин і сприяють швидшому одужанню. Дуже корисно вживати засіб після пологів.
Поживні речовини і мінерали, які містяться в трутневому молочці, покращують обмінні процеси, кровообіг, допомагають при лікуванні серцевих захворювань, тахікардії та аритмії. Засіб здатен знизити рівень холестерину в крові, стабілізувати тиск і запобігти розвитку атеросклерозу і різноманітних запалень.

Придбати трутневе молочко в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Трутневе молочко здатне нормалізувати гормональний фон жінки, омолодити організм, відновити функції яєчників. Також продукт бджолярства підвищує працездатність, відновлення тканин, апетит і опірність організму до різного роду захворювань.
Регулярне і систематичне вживання продукту допомагає запобігти виникненню новоутворень і мастопатії. Жінкам корисно вживати трутневий розплід під час вагітності і менопаузи.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины