Як зробити трутневий гомогенат правильно?
Трутневий гомогенат - це продукт, який в давнину був дуже популярний (про що свідчать знайдені кілька років тому в Китаї бамбукові таблички), потім про нього ненадовго забули, а сьогодні він знову повільно, але вірно набуває славу одного з найбільш затребуваних продуктів бджільництва.

гомогенат трутневое молочко


Інформація про те, як зробити трутневий гомогенат цікавить кожного, хто довірив своє здоров'я природі і почав використовувати Бджолопродукти для своєї користі, але необхідно відразу сказати про те, що його приготуванням повинен займатися виключно фахівець, який знає всі секрети і особливості цього процесу (краще заплатити за покупку готового засобу, ніж страждати від того, що під час процесу його приготування стався якийсь збій).

Спосіб отриманняУ всіх бджолярів є свої секрети отримання якісного молочка трутневих личинок, але не всі хочуть ними ділитися з громадськістю. Пасіка» веселий Шершень " є винятком, тому що фахівці, які працюють саме тут, з радістю розповідають і навіть показують відео отримання трутневого гомогенату всім бажаючим (знайти масу відео можна в Інтернеті), хоча вони настійно рекомендують купувати його в готовому вигляді.

Це відбувається зовсім не через те, що вони хочуть побільше заробити на кожному покупцеві, ні, просто стільники з трутневим розплодом часто вражає варроатоз – кліщове ураження сировини, яке призводить до швидкої загибелі бджолиної сім'ї. По суті, людині воно не приносить практично ніяких проблем, але початківцям пасічникам рекомендують робити профілактику цього захворювання, зрошуючи стільники, підготовлені для розплоду, спеціальними антимікробними препаратами. Досвідчені виробники молочка знають, що потрібно вибирати такі препарати, які при попаданні в одержуваний продукт (згодом) не викличуть погіршення здоров'я у тієї людини, яка буде його приймати.

Ніяких секретів в тому, як зібрати трутневе молочко (а точніше сировину для його отримання) немає, тому що ця інформація є навіть в енциклопедії. Отримують даний продукт методом пресування (рідше віджаття або центрифугування) в пристрої, який називається медогонка. Фахівці Пасіки» веселий Шершень " використовують саме прес, вироблений з твердого дерева, в який поміщають невеликі шматочки сот з молодими (4-6 днів) личинками трутнів (молодий розплід), а потім змушують пристрій працювати, попередньо підставивши під прес ємність для збору продукту.


Існують і металеві медогонки, але молочко вважається ніжним продуктом, який при взаємодії з металом втрачає частину активних інгредієнтів. Під дією преса в посудину (найчастіше скляна ємність) стікає в'язка, трохи масляниста на дотик, рідина жовтуватого відтінку, що має специфічний запах і смак і вимагає спеціальних умов зберігання (на відкритому повітрі трутневий гомогенат втрачає свої властивості буквально за 12 годин).

Отримання та приготування трутневого гомогенату (трутневого молочка) на сімейній пасіці «Веселий Шершень»


Умови зберігання продуктуЧерез те, що до складу готового продукту входить просто величезна кількість «живих» компонентів (ферментів, гормонів і амінокислотних залишків), зберігати його потрібно дуже дбайливо, інакше речовини, які входять до його складу, так і не принесуть користі кінцевому споживачеві. Дуже важливо не забувати про те, що тепло і сонце згубно впливають на рідину, отриману в результаті пресування тичинок, так що всі роботи по її виготовленню рекомендується проводити в таких приміщеннях, куди не проникає сонячний колір.

Нативний (свіжий, натуральний) продукт можна зберігати в холодильнику близько доби (якщо з якоїсь причини у виробника немає часу на те, щоб відразу його законсервувати, він так і надходить), але краще відразу після отримання подбати про його збереження (законсервувати). На сьогоднішній день є три методи зберігання молочка, отриманого з розплоду трутневих личинок:

 • консервація з медом;
 • абсорбування з глюкозо-лактозною сумішшю;
 • заморожування.


Відразу варто сказати, що заморожування зустрічається дуже рідко, тому що транспортувати продукт в такому стані до кінцевого споживача буде неймовірно важко. Для заморозки використовуються спеціальні морозильні камери, які або заморожують рідину відразу при 196-ти градусах, або поступово знижують температуру від-10-ти до-60-ти. Зберігати продукт в такому стані можна від одного до трьох місяців (розморожують його тільки перед вживанням).

На сімейній пасіці «Веселий Шершень» в основному продається мед з гомогенатом, тому що це один з найпростіших і не вимагають додаткових витрат методів його консервування. Медові суміші мають досить приємний запах, що дозволяє приховати специфічний запах личинок з розплоду. Для змішування беруть 5 частин меду і 5 частин молочка, отриманий продукт зберігають в замороженому вигляді в холодильнику. При температурі-20-ти градусів воно може зберігатися рік (занадто вологе і тепле повітря призводить до псування основних інгредієнтів).

Не менш часто використовується метод консервування молочка глюкозо-лактозной сумішшю в співвідношенні 1: 1 (глюкоза-лактоза). Для цього необхідно змішати шість грам суміші з одним Грамом рідини до такої міри, щоб продукт набув вигляду гранул. Після цього вийшов гомогенат трутневих личинок, відео якого є в мережі необхідно помістити в прохолодне місце (ємність повинна бути відкритою) і залишити її до повного висихання (зовнішній вигляд готового продукту можна визначити по відео). Отриманий препарат зберігається близько трьох років (краще, якщо процес зберігання буде проходити в холодильнику) особливо це стосується кінцевих споживачів, так ймовірність того, що він втратить частину своїх корисних властивостей буде зведена до мінімуму.

Процес приготування трутневого гомогенату вимагає великої відповідальності, тому їм повинен займатися кваліфікований фахівець. Власне кажучи, саме від того, як працює виробник, залежить 50% кінцевого результату, так що на пасіці «Веселий шершень» працюють тільки ті люди, які, по-перше, вміють поводитися з сотами, в які трутні складають свій розплід (їх, наприклад, потрібно вміти правильно відкривати), а, по-друге, вони думають в першу чергу за споживачів і їх здоров'я, ретельно стежачи за чистотою сировини і одержуваного «ліки».

Способи покупки гомогенату трутневих личинокНа жаль, продукти бджільництва тільки в деяких країнах використовуються як повноцінні лікарські препарати, в основному вони призначаються хворим як засоби альтернативної (нетрадиційної або народної медицини), саме тому придбати трутневе молочко в аптеках буде просто неможливо. Але переживати з цього приводу не варто, тому що не всі ті препарати, які продаються фармацевтами в аптечних мережах, приносять людині користь, часто вони не тільки не лікують будь-яке захворювання, а ще й згубно впливають на печінку (чого з продуктами бджільництва ніколи не трапляється).

Тим більше, вчені вважають, що той момент, коли» ліки з пасіки " витіснять всім нам відомі гепатопротектори, міорелаксанти і засоби, які використовуються для профілактики розвитку захворювань печінки і нирок, вже не за горами. Вчені вже давно проводять необхідні випробування і незабаром отримають всі сертифікати на те, щоб продавати ці ліки можна було тільки через аптеку. Добре це чи погано? Кожен зрозуміє такий, Але те, що ціна на них стане набагато вище – це факт.

как сделать трутневый гомогенат


Сьогодні купити гомогенат, трутневе молочко можна на пасіці «веселий Шершень», якість продуктів якої підтверджують позитивні відгуки клієнтів. Можна замовити продукт, скориставшись спеціальною кнопкою в інтернет-магазині, а можна зателефонувати, скориставшись одним з номерів, зазначених на сайті, обговорити всі питання транспортування, оплати та отримання продукту з кваліфікованим консультантом. Доставку можна замовити за бажанням клієнта, так що з цього приводу хвилюватися не варто. До речі кажучи, краще все-таки поквапитися і замовити його прямо зараз, тому що молочко видобувається в обмеженій кількості і тільки на початку літа. А це означає, що купити його зможуть тільки найшвидші.

Застосування та властивості трутневого гомогенатуРозповівши про приготування гомогенату, його отримання і зберігання, просто не можна кілька слів не сказати про те, якими властивостями він володіє і для лікування яких хвороб приймається. Біологічна активність даної речовини нічим не поступається матковому молочку – продукту, яким медоносні бджоли годують бджолину матку. Вчені провели деякі випробування і змогли довести, що регулярний прийом цієї речовини сприятиме профілактиці порушень роботи серця (комплекс активних інгредієнтів, який входить до його складу розріджує кров і розчиняє холестеринові бляшки) і нормалізувати роботу нервової системи.

Також личинкове молочко сприятиме омолодженню всього організму (його вже давно використовують геронтології та косметології) і призведе до поліпшення функції ендокринної системи. Власне кажучи, його склад входить кілька гормонів (тестостерон, естрадіол, прогестерон), тому воно (про що свідчать відгуки про гомогенат) робить позитивний вплив на статеву і репродуктивну систему обох статей.При попаданні в чоловічий організм воно усуває запалення в тканинах передміхурової залози (якщо воно є, звичайно) і покращує спермаутворення (для отримання комплексного ефекту лікування безпліддя його рекомендують приймати в комплексі з пергою). У жіночому організмі він теж грає важливу роль, відгуки про гомогенат трутневих личинок говорять про те, що він позитивно впливає менструальний цикл, покращує кровопостачання фолікулів, з яких виходять яйцеклітини, і нормалізує графік їх виходу (як правило, після місяця прийому яйцеклітини починають виходити в середині циклу). Гомогенат покращує гормональний фон в принципі, усуває ознаки клімаксу у жінок і стимулює статевий потяг між статями (виконує роль своєрідного афродизіака).

Перераховувати позитивні сторони застосування даного продукту можна довго, але краще купити його і випробувати цілющу силу природи на собі, тим більше коштує він значно нижче будь-якого полівітамінного комплексу, що реалізується через аптечну мережу.

Замовити гомогенат трутневих личинок можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Георгій: «У мене своя пасіка, тому після прочитання певної інформації я вирішив приготувати трохи цього лікарського засобу для себе з метою профілактики хвороб серця і судин. Спочатку все здавалося дуже легким, але на практиці все вийшло інакше, тому що личинок вийшло надзвичайно мало і рідини з них відповідно теж вийшло небагато. Загалом, я вирішив, що краще купити невеликий пляшечку цих ліків у професіоналів і використовувати його протягом декількох місяців, ніж витрачати час даремно, займаючись тим, що ніякої користі не приносить».


Марина Олександрівна: «Приймаємо цей продукт всією сім'єю і дуже задоволені, тому що за той час, який ми його приймаємо, у нас в родині хворіли тільки Домашні улюбленці (шкода, що і їм його давати не можна). Рекомендую купувати його кожному, тому що я з його допомогою можу вилікувати що завгодно».


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины