Воскова моль - як застосовувати?Вогнівка або воскова міль – це унікальний метелик, в складі якого знаходиться величезна кількість корисних речовин. Отже, в препаратах, приготованих на основі личинок цього метелика, їх не менше. Особливістю личинок, з яких готують ліки, є те, що протягом свого недовгого (приблизно 30 днів) життя вони харчуються виключно продуктами життєдіяльності бджіл: медом, пергою і, звичайно, воском. Корисні мікроелементи, які містяться в цих комах, переходять до складу лікарських засобів, в результаті чого застосування настою воскової молі стає надзвичайно корисним для людського організму.

У чому користь воскової молі?
Ефективність даного засобу обумовлена його складом. У ньому міститься корисний для людського організму фермент церраза, який згубно діє на всі патогенні клітини, руйнуючи їх оболонку. Завдяки наявності цього ферменту, ліки на основі вогнівки можуть виліковувати туберкульоз. Останнім часом туберкулінові мікобактерії сильно мутували і стали резистентними до сучасних фармакологічних препаратів, саме тому тубдиспансери переповнені хворими людьми. А препарати з вогнівки, завдяки церразі, розчиняють оболонку туберкулінових бактерій, в результаті чого ті стають «слабкими» і з ними легко справляються клітини імунної системи.

как правильно принимать восковую моль


Крім церрази до його складу входять незамінні амінокислоти, зокрема валін, тирозин, фенілаланін, гістидин – саме їх наявність робить ефективним лікування восковою міллю, застосування даного препарату попереджає утворення тригліцеридів і ліпопротеїнів в крові, тому він надає профілактику розвитку варикозного розширення вен, тромбофлебіту і хвороб серця. Також він дає хороший ефект при лікуванні депресивних станів і хвороб печінки.

Купити настоянку воскової молі 20% в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за тел:
+380984298830
+380955638797


До складу препаратів з вогнівки входить ще й багато жирних кислот (лінолева, олеїнова, стеаринова, пальмітинова), мікроелементів (калій, цинк, селен, молібден) і моносахаридів (сахароза, фруктоза, глюкоза), а всі ці речовини роблять позитивний вплив на організм в цілому.

Читайте так само: У чому унікальність екстракту личинок воскової молі

Показання до застосування настоянки воскової молі 20%
Перш ніж говорити про те, як застосовувати воскову моль, потрібно сказати, що вона протипоказана людям з алергією на продукти бджільництва. Цьому слід приділяти особливу увагу, так як в «кращому випадку» у людини може утворитися висип, а в гіршому – вона може спровокувати розвиток анафілактичного шоку. Для всіх інших-це максимально безпечний препарат, про що говорить те, що його дозволено давати навіть маленьким дітям. Показання до застосування даного засобу будуть наступними:

 • туберкульоз;
 • захворювання серця-настоянка надає кардіотонічний ефект, сприяє профілактиці розвитку інфаркту міокарда;
 • гінекологія - за допомогою препаратів вогнівки можна вилікувати безпліддя, полегшити симптоми токсикозу і клімаксу;
 • андрологія-тривалий прийом ліків сприяє активізації активності сперматозоїдів, збільшення статевого потягу і зменшення симптомів простатиту;
 • зменшення кашлю, відновлення імунної системи і дренажної функції легенів – таку дію надає витяжка воскової молі, застосування цього засобу допустимо навіть при лікуванні бронхітів у дітей;
 • хірургія-вогнівка містить в своєму складі лізин, так що всі ліки на її основі володіють потужним лизирующим ефектом (перешкоджають утворенню рубців і шрамів), що дозволяє використовувати їх в період відновлення після операцій;
 • геронтологія-відгуки лікарів про воскової молі доводять те, що препарат захищає людський організм від передчасного старіння (надає профілактику розвитку захворювань серця, легенів, шлунка і так далі), захищає організм від атипових (ракових) клітин.


Як приймати настоянку воскової молі правильно?
Особливу увагу потрібно приділяти тому, як правильно приймати воскову моль, адже це все-таки ліки (хоч і народне), а ліки потрібно приймати відповідно до режиму. Як правило, всі настої і екстракти на основі цього метелика приймають всередину приблизно за 30 хвилин до їжі, кількість прийомів залежить від того, що людина хоче вилікувати (при лікуванні захворювань доза препарат буде набагато більше, ніж при профілактиці). Мінімальний курс лікування становить три повних місяці.

как применять восковую моль


Доза препарату розраховується виходячи з ваги людини, яка буде її приймати, всю інформацію з цього приводу містить інструкція із застосування воскової молі. Її прикріплюють до кожного флакону з цим засобом (принаймні, відповідальні виробники, такі як сімейна Пасіка «веселий Шершень», роблять саме так), щоб пацієнт міг завжди мати її під рукою. В інструкції описуються всі хвороби, які можна вилікувати вогнівкою, а також дози і рекомендована тривалість прийому.

Протитуберкульозний, стимулюючий, відновлюючий (після хвороби), адаптогенний, протизапальний – це головні ефекти, які надає воскова моль, інструкція до препарату складалася на основі його лікувальних властивостей і біологічної активності. Її складанням займалися лікарі, які з'ясували, що:

 • для лікування туберкульозу препарат приймають 2 рази на день, з розрахунку: 40 крапель вранці (при важкій формі допускається збільшення дози до 45 крапель, але збільшувати її потрібно поступово) і 40 крапель ввечері в поєднанні з настоянкою прополісу 20% за пів години до їжі; для лікування захворювань серця досить буде 30 крапель 2 рази на день протягом місяця;
 • для лікування захворювань серця досить буде 30 крапель 2 рази на день протягом місяця;
 • для відновлення після інфаркту або інсульту настоянку воскової молі за стандартною схемою, чергуючи її з настоянкою бджолиного підмору;
 • для виведення людини з депресії досить буде приймати по 20 крапель 2 рази на день протягом місяця;
 • у період загострення респіраторних інфекцій рекомендують приймати 30 крапель вранці, перед виходом з дому і 30 крапель ввечері за пів години до їжі.
 • для дітей прийом настоянки воскової молі здійснюється за схемою - 1 крапля на 1 рік життя застосовується 2 рази на день протягом місяця.


Повна і більш детальна схема застосування воскової молі при різних захворюваннях додається до флакону під час покупки ОБОВ'ЯЗКОВО!

Замовити воскову моль можна за тел:
+380984298830
+380955638797


Вчені з'ясували, що спосіб застосування воскової молі грає дуже важливу роль в лікуванні. Так, наприклад, максимальний ефект від її застосування можна отримати при сублінгвальному прийомі, тобто препарат потрібно поміщати під язик. Якщо сублінгвальний прийом з яких-небудь причин недоступний, то необхідну кількість препарату розводять в столовій ложці чистої води. Однак перш, ніж проковтнути розведене ліки його все одно потрібно потримати в роті, це забезпечить найбільшу всмоктуваність корисних речовин.

Щоб дати її маленькій дитині, можна розвести ліки в молоці або соку, ці рідини приховають його смак, і дитина навіть не здогадається, що його чимось лікують. Головне-це пам'ятати, що вогнівка має тонізуючу дію, тому застосовувати її перед сном не можна. Крім цього, дозування воскової молі для дітей і дорослих відрізняється, так що перед тим як дати її своєму малюкові потрібно ще раз заглянути в інструкцію.

инструкция по применению восковой моли


Олена Юріївна: "За фахом я лікар, працюю в тубдиспансері, тому я можу сказати, що огнівка – це дійсно унікальний метелик. Я рекомендую приймати препарати на її основі всім своїм хворим (а розповів мені про неї дідусь, який на старості років вирішив зайнятися бджолами). На жаль, я можу її тільки порекомендувати, адже вона не є лікарським препаратом, але ті, хто прислухалися до моїх рекомендацій, вже змогли вилікуватися. Сама приймаю її для профілактики, зважаючи на постійне спілкування з хворими людьми».


Олег: "Приймаю цей засіб вже три роки. Кілька років тому отримав серцевий напад на тлі постійних стресів і недосипання. Знайома принесла мені перший флакон в лікарню (в якості подарунка) і саме він допоміг мені швидко стати на ноги, а, головне, стати здоровіше, ніж до хвороби. До речі, за три роки я жодного разу не хворів на застуду і відчуваю себе просто чудово». banner


З повагою сімейна пасіка «Веселий Шершень»!

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины