Непримітний сірий нічний метелик, який є незмінним супутником бджіл, виявляється не лише шкідником у вулику, але і дуже корисним для людського здоров’я. Вона паразитує у вуликах і харчується продуктами бджільництва. Всього за декілька тижнів вона здатна зруйнувати всі стільники поза вуликом. Лікувальні властивості воскової молі такі ефективні тому, що харчується вона виключно продуктами бджолярства і накопичує в собі масу поживних речовин.

Міль воскова


Воскова міль – єдине створіння, яке здатне переварити і засвоїти віск. Тому лікувальні засоби, виготовлені на її основі ефективно допомагають лікувати туберкульоз. Фермент цераза розщеплює оболонку палички Коха, завдяки чому дозволяє антибіотику знищити її.
лікування восковою міллю

Поки людина молода і повна сил, вона не задумується про можливі хвороби. Адже негативний вплив навколишнього середовища, погані звички і неправильне харчування зістарює організм, він стає більш чутливим до впливу різноманітних хвороб. Багато вчених занепокоєні данним фактом, тому шукають ефективні способи допомогти людині зберегти і посилити здоров’я.
Одним з таких способів виявилося вживання препаратів з восковою міллю, яка паразитує у вуликах. За розмірами самка досягає 1,5 см і здатна відкласти до 2 тис яєць одноразово.На пасіці «Веселий Шершень» її навмисно вирощують для того, щоб отримати дієві ліки від багатьох хвороб. Воскова міль їсть усе, що якимось чином стосується бджіл. Цим самим вона накопичує в собі різні корисні вітаміни, мікро- і макроелементи. Цей чудо засіб використовується дуже давно, але повністю так і не досліджений. Кожного разу виявляються все нові і нові властивості вогньовки.

Купити воскову міль можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Купити воскову міль в Україні не складе проблеми. З неї роблять різноманітні ліки, але особливо поширеною є настоянка з воскової молі.

Корисні властивості


Корисний повністю біологічний продукт має такі властивості:
 • Цераза, унікальний фермент, який виділяє міль для перетравлення воску, руйнує стінки бактерій.
 • Личинки метелика виявилися стійкими до збудників чуми і дифтерії.
 • Здатна зруйнувати воскову оболонку туберкульозної бактерії.
 • Активізує регенеративні процеси організму.
 • Сприяє зміцненню імунітету.
 • Нормалізує рівень гемоглобіну і кількість еритроцитів.
 • Сприяє розсмоктуванню рубців на серці.
 • Знижує кров’яний тиск.
 • Чоловікам підвищує статеву функцію, жінкам допомагає вилікувати безпліддя.
 • Засіб вважають гарним анаболіком.
 • Знімає стрес.
 • Значно пом’якшує дію стероїдів.

Те, що воскова міль дуже корисна для людського організму, зрозуміло багато вчених. Тепер вони намагаються максимально дослідити при яких хворобах і як її використовувати. Щоразу вони знаходять все нові і нові властивості продукту.

Лікування


Одним з серйозних недугів, лікування якого займає багато сил і часу – туберкульоз. Але вогнівка бджолина допомагає швидше подолати недуг.
властивості воскової молі

Загалом, лікування восковою міллю використовують при таких хворобах:
 1. Використовується для лікування хвороб, пов’язаних із серцем та судинами. Засіб ефективно використовується в лікуванні інфарктів, ішемічній хворобі серця, стенокардії і тромбофлебіту. Здатен мінімізувати ознаки серцевої недостатності, значно зменшує задишку. Доведено ефективність вживання воскової молі проти підвищеного тиску, призупиняє розвиток атеросклерозу.
 2. В складний післяопераційний період, лікувальні засоби на основі воскової молі, допоможуть організму відновитися. Постравматичний і післяопераційний період проходить швидше і значно легше. Навіть люди, які страждають від хронічної втоми, значно краще себе почувають після вживання продукту.
 3. Широко використовують при анеміях для відновлення кількості і покращення якості крові.
 4. Також продукт використовують в пульмонології. Завдяки вживанню препаратів на його основі, вдається покращити свій стан людям, хворим на астму, бронхіт і пневмонію. Покращує дренажну функцію бронхів.
 5. Не варто забувати про вогнівку бджолину при колітах, виразках, гастритах, панкреатитах та холицеститах. В деяких випадках рекомендується вживання людям хворим на гепатит.
 6. Рекомендується для покращення захисних функцій організму, підвищення імунітету, а також загальної адаптації організму. При постійному вживанні відмічається висока опірність до хвороб.
 7. Воскова міль використовується також в педіатрії. Її дають дітям з ослабленим імунітетом, дисбактеріозом.
 8. Засіб допомагає при патологічній вагітності та безплідді. Значно покращує самопочуття жінок при клімаксі і підвищує потенцію у чоловіків. Парам, яким не вдається зачати дитину, обом приймати продукт бджільництва. Жінці він допоможе завагітніти, а у чоловіків підвищує активність сперматозоїдів.
 9. Офіційна медицина визнає застосування воскової молі, як допоміжного засобу при лікуванні туберкульозу. Руйнує оболонку палички Коха і робить її чутливою до антибіотиків. Воскова міль при туберкульозі зарекомендувала себе як дієвий засіб, який практично не має протипоказів. Настоянка з неї покращує заживлення ран на легенях і захищає від грибкових інфекцій. Він покращує дренажну функцію бронхів і має захисну функцію дихальних органів.

Протипоказання


Загалом, препарат нетоксичний, стабільний при правильному зберіганні, не несе ніякого фармакологічного чи лікарського ризику. Є сумісним з використанням будь-яких інших фармакологічних препаратів. Протипоказання препарату мінімальні:
 • індивідуальна непереносимість;
 • вік до 14 років, якщо настоянка на спирту;
 • вагітність і годування, якщо препарат на спирту.

При наявності будь-яких хронічних захворюваннях, або в стадії загострення, перед початком прийому слід проконсультуватися з лікарем.

Застосування


Продукт дуже корисний і ефективний – це визнали навіть лікарі. Який же спосіб застосування воскової молі?
 1. Для лікування хронічних хвороб використовують 20 крапапель настоянки на півстакана води. Приймають тричі на добу за півгодини до їди. Курс прийому складає 3 місяці, після чого слід зробити перерву. Якщо потрібно, курс можна повторити.
 2. При інфекційних захворювання і туберкульозі, настоянку приймають по 30 крапель на півстакана води тричі на добу. Курс складає 2-3 місяці, потім потрібно зробити перерву.
 3. Перед застосуванням препарату у вказаних дозах, потрібно перевірити реакцію організму на препарат. Для цього вживають спочатку 1-2 каплі, а потім збільшують дозу. При лікуванні туберкульозу можливе підняття температури, збільшення виділення мокротиння, але лікування не слід припиняти.
 4. Для профілактики захворювань та зміцнення імунітету приймають до 20 крапель на добу протягом місяця. Практичні дослідженя виявили, що ефект від використання даного препарату помітно вже через два тижні після використання.

Екскременти воскової молі


Також виявилося, що екскременти личинок молі, які ще не почали накопичувати поживні речовини перед тим як стати лялечками, теж дуже корисні. З них роблять настоянку і використовують у лікувальних цілях. Личинки харчуються виключно продуктами бджільництва, переробляючи їх за допомогою церази. Тому вони навіть пахнуть воском і медом. Серед таких личинок поширене явище поїдання і пропускання через себе екскрементів декілька разів. З такого продукту настоянка буде корисніша і готується швидше, аніж із самих личинок.
воскова міль при хворобах

В ході досліджень виявили, що цей продукт містить в собі ряд активних речовин:
 • Стероїди – речовини, які здатні діяти як протизапальні засоби, тому лікування проходить швидше і ефективніше.
 • Флавоноїди – речовини, які покращують проникність і стан судин, попереджають ризик розвитку атеросклерозу.
 • Ірідоїди – речовини, які покращують загальний стан і самопочуття людини, стимулюють активність і діяльність мозку, зміцнюють імунну систему.


Придбати воскову міль в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Використовують настоянку з екскрементів воскової молі у різних сферах і галузях:
 1. Захворювання серцево-судинної системи. Нормалізує тиск і благотворно впливає на роботу серця. Систематичне і регулярне вживання препарату нормалізує серцевий ритм, лікує гіпертонічну хворобу, скорочуються приступи стенокардії, профілактика судин в цілому.
 2. Туберкульоз. Всі лікувальні препарати на основі воскової молі і продуктів її життєдіяльності здатні значно покращити і пришвидшити лікування недуга.
 3. Безпліддя. Збільшується статевий потяг між сексуальними партнерами, шанси зачати дитину значно покращуються.
 4. Онкологія. Щодо лікування онкологічних захворювань нема достатньо доказів їх ефективності, але достеменно відомо, що засіб здатен покращити захисні функції організму і попередити розвиток раку.
 5. Спортивні лікарі рекомендують препарат спортсменам для збільшення працездатності і витривалості. Таким чином настоянка на екскрементах воскової молі дуже ефективна і гарно засвоюється організмом.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины