Лікувальні властивості воскової молі. Купити в Україні
» » Лікувальні властивості воскової молі. Купити в Україні

Непримітний сірий нічний метелик, який є незмінним супутником бджіл, виявляється не лише шкідником у вулику, але і дуже корисним для людського здоров’я. Вона паразитує у вуликах і харчується продуктами бджільництва. Всього за декілька тижнів вона здатна зруйнувати всі стільники поза вуликом. Лікувальні властивості воскової молі такі ефективні тому, що харчується вона виключно продуктами бджолярства і накопичує в собі масу поживних речовин.

Міль воскова


Воскова міль – єдине створіння, яке здатне переварити і засвоїти віск. Тому лікувальні засоби, виготовлені на її основі ефективно допомагають лікувати туберкульоз. Фермент цераза розщеплює оболонку палички Коха, завдяки чому дозволяє антибіотику знищити її.
лікування восковою міллю

Поки людина молода і повна сил, вона не задумується про можливі хвороби. Адже негативний вплив навколишнього середовища, погані звички і неправильне харчування зістарює організм, він стає більш чутливим до впливу різноманітних хвороб. Багато вчених занепокоєні данним фактом, тому шукають ефективні способи допомогти людині зберегти і посилити здоров’я.
Одним з таких способів виявилося вживання препаратів з восковою міллю, яка паразитує у вуликах. За розмірами самка досягає 1,5 см і здатна відкласти до 2 тис яєць одноразово.На пасіці «Веселий Шершень» її навмисно вирощують для того, щоб отримати дієві ліки від багатьох хвороб. Воскова міль їсть усе, що якимось чином стосується бджіл. Цим самим вона накопичує в собі різні корисні вітаміни, мікро- і макроелементи. Цей чудо засіб використовується дуже давно, але повністю так і не досліджений. Кожного разу виявляються все нові і нові властивості вогньовки.

Купити воскову міль можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Купити воскову міль в Україні не складе проблеми. З неї роблять різноманітні ліки, але особливо поширеною є настоянка з воскової молі.

Корисні властивості


Корисний повністю біологічний продукт має такі властивості:
 • Цераза, унікальний фермент, який виділяє міль для перетравлення воску, руйнує стінки бактерій.
 • Личинки метелика виявилися стійкими до збудників чуми і дифтерії.
 • Здатна зруйнувати воскову оболонку туберкульозної бактерії.
 • Активізує регенеративні процеси організму.
 • Сприяє зміцненню імунітету.
 • Нормалізує рівень гемоглобіну і кількість еритроцитів.
 • Сприяє розсмоктуванню рубців на серці.
 • Знижує кров’яний тиск.
 • Чоловікам підвищує статеву функцію, жінкам допомагає вилікувати безпліддя.
 • Засіб вважають гарним анаболіком.
 • Знімає стрес.
 • Значно пом’якшує дію стероїдів.

Те, що воскова міль дуже корисна для людського організму, зрозуміло багато вчених. Тепер вони намагаються максимально дослідити при яких хворобах і як її використовувати. Щоразу вони знаходять все нові і нові властивості продукту.

Лікування


Одним з серйозних недугів, лікування якого займає багато сил і часу – туберкульоз. Але вогнівка бджолина допомагає швидше подолати недуг.
властивості воскової молі

Загалом, лікування восковою міллю використовують при таких хворобах:
 1. Використовується для лікування хвороб, пов’язаних із серцем та судинами. Засіб ефективно використовується в лікуванні інфарктів, ішемічній хворобі серця, стенокардії і тромбофлебіту. Здатен мінімізувати ознаки серцевої недостатності, значно зменшує задишку. Доведено ефективність вживання воскової молі проти підвищеного тиску, призупиняє розвиток атеросклерозу.
 2. В складний післяопераційний період, лікувальні засоби на основі воскової молі, допоможуть організму відновитися. Постравматичний і післяопераційний період проходить швидше і значно легше. Навіть люди, які страждають від хронічної втоми, значно краще себе почувають після вживання продукту.
 3. Широко використовують при анеміях для відновлення кількості і покращення якості крові.
 4. Також продукт використовують в пульмонології. Завдяки вживанню препаратів на його основі, вдається покращити свій стан людям, хворим на астму, бронхіт і пневмонію. Покращує дренажну функцію бронхів.
 5. Не варто забувати про вогнівку бджолину при колітах, виразках, гастритах, панкреатитах та холицеститах. В деяких випадках рекомендується вживання людям хворим на гепатит.
 6. Рекомендується для покращення захисних функцій організму, підвищення імунітету, а також загальної адаптації організму. При постійному вживанні відмічається висока опірність до хвороб.
 7. Воскова міль використовується також в педіатрії. Її дають дітям з ослабленим імунітетом, дисбактеріозом.
 8. Засіб допомагає при патологічній вагітності та безплідді. Значно покращує самопочуття жінок при клімаксі і підвищує потенцію у чоловіків. Парам, яким не вдається зачати дитину, обом приймати продукт бджільництва. Жінці він допоможе завагітніти, а у чоловіків підвищує активність сперматозоїдів.
 9. Офіційна медицина визнає застосування воскової молі, як допоміжного засобу при лікуванні туберкульозу. Руйнує оболонку палички Коха і робить її чутливою до антибіотиків. Воскова міль при туберкульозі зарекомендувала себе як дієвий засіб, який практично не має протипоказів. Настоянка з неї покращує заживлення ран на легенях і захищає від грибкових інфекцій. Він покращує дренажну функцію бронхів і має захисну функцію дихальних органів.

Протипоказання


Загалом, препарат нетоксичний, стабільний при правильному зберіганні, не несе ніякого фармакологічного чи лікарського ризику. Є сумісним з використанням будь-яких інших фармакологічних препаратів. Протипоказання препарату мінімальні:
 • індивідуальна непереносимість;
 • вік до 14 років, якщо настоянка на спирту;
 • вагітність і годування, якщо препарат на спирту.

При наявності будь-яких хронічних захворюваннях, або в стадії загострення, перед початком прийому слід проконсультуватися з лікарем.

Застосування


Продукт дуже корисний і ефективний – це визнали навіть лікарі. Який же спосіб застосування воскової молі?
 1. Для лікування хронічних хвороб використовують 20 крапапель настоянки на півстакана води. Приймають тричі на добу за півгодини до їди. Курс прийому складає 3 місяці, після чого слід зробити перерву. Якщо потрібно, курс можна повторити.
 2. При інфекційних захворювання і туберкульозі, настоянку приймають по 30 крапель на півстакана води тричі на добу. Курс складає 2-3 місяці, потім потрібно зробити перерву.
 3. Перед застосуванням препарату у вказаних дозах, потрібно перевірити реакцію організму на препарат. Для цього вживають спочатку 1-2 каплі, а потім збільшують дозу. При лікуванні туберкульозу можливе підняття температури, збільшення виділення мокротиння, але лікування не слід припиняти.
 4. Для профілактики захворювань та зміцнення імунітету приймають до 20 крапель на добу протягом місяця. Практичні дослідженя виявили, що ефект від використання даного препарату помітно вже через два тижні після використання.

Екскременти воскової молі


Також виявилося, що екскременти личинок молі, які ще не почали накопичувати поживні речовини перед тим як стати лялечками, теж дуже корисні. З них роблять настоянку і використовують у лікувальних цілях. Личинки харчуються виключно продуктами бджільництва, переробляючи їх за допомогою церази. Тому вони навіть пахнуть воском і медом. Серед таких личинок поширене явище поїдання і пропускання через себе екскрементів декілька разів. З такого продукту настоянка буде корисніша і готується швидше, аніж із самих личинок.
воскова міль при хворобах

В ході досліджень виявили, що цей продукт містить в собі ряд активних речовин:
 • Стероїди – речовини, які здатні діяти як протизапальні засоби, тому лікування проходить швидше і ефективніше.
 • Флавоноїди – речовини, які покращують проникність і стан судин, попереджають ризик розвитку атеросклерозу.
 • Ірідоїди – речовини, які покращують загальний стан і самопочуття людини, стимулюють активність і діяльність мозку, зміцнюють імунну систему.


Придбати воскову міль в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797


Використовують настоянку з екскрементів воскової молі у різних сферах і галузях:
 1. Захворювання серцево-судинної системи. Нормалізує тиск і благотворно впливає на роботу серця. Систематичне і регулярне вживання препарату нормалізує серцевий ритм, лікує гіпертонічну хворобу, скорочуються приступи стенокардії, профілактика судин в цілому.
 2. Туберкульоз. Всі лікувальні препарати на основі воскової молі і продуктів її життєдіяльності здатні значно покращити і пришвидшити лікування недуга.
 3. Безпліддя. Збільшується статевий потяг між сексуальними партнерами, шанси зачати дитину значно покращуються.
 4. Онкологія. Щодо лікування онкологічних захворювань нема достатньо доказів їх ефективності, але достеменно відомо, що засіб здатен покращити захисні функції організму і попередити розвиток раку.
 5. Спортивні лікарі рекомендують препарат спортсменам для збільшення працездатності і витривалості. Таким чином настоянка на екскрементах воскової молі дуже ефективна і гарно засвоюється організмом.

Рейтинг:
(голосов: 0)

Делись с друзьями:
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищённой ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код:
Новость дня
Протипоказання при прийомі бджолиного пилку

Протипоказання при прийомі бджолиного пилку

Апітерапевт, зважаючи на протипоказання при прийомі бджолиного пилку, допоможе визначитися з доцільністю вживання і дозою. Займатися самолікуванням не варто, адже таким чином можна зробити ще гірше.
Користь бджолиного пилку для чоловіків та жінок

Користь бджолиного пилку для чоловіків та жінок

Бджолиний пилок для чоловіків та жінок вважається одним із найдієвіших біостимуляторів. Пилок бджіл рекомендують вживати не лише пасічники, але й досвідчені апітерапевти. В чому ж сила продукту:
Який термін зберігання бджолиного пилку. Як зберігати

Який термін зберігання бджолиного пилку. Як зберігати

Для того щоб пилок приніс лише користь, потрібно знати який термін зберігання бджолиного пилку. Будь-який продукт, який вживається людиною, має свій строк придатності
Заказать звонок