Чи ефективна спиртова настоянка воскової молі?Сьогодні стало відомо, що вогнівка, паразитуючи в доказі з бджолами, може перетравлювати віск і знищувати всю бджолину сім'ю. І цей факт ще недавно дуже засмучував пасічників, поки вони не зрозуміли, що шкідливий для бджіл метелик, може стати відмінним лікарським засобом для всього людства. Варто відзначити, що спиртова настоянка воскової молі ще 400 років тому добре справлялася з лікуванням туберкульозу. Довів її ефективність, відомий в ті часи гомеопат Мухін, у якого від цього захворювання померла майже вся сім'я, сам він теж був заражений паличкою Коха ще з дитинства. Коли померла його мати, бабуся відвела Мухіна до місцевої лікарки, яка видала йому настій з личинок вогнівки. Результатом стало повне одужання, яке і підштовхнуло Мухіна до того, щоб зайнятися дослідженням чудодійних властивостей даного продукту.

У чому користь воскової молі?Вогнівка є, напевно, єдиною істотою на планеті, здатним перетравлювати віск і саме на цьому засноване лікування настоянкою воскової молі, призначення цього засобу полягає в тому, що при попаданні в організм людини, «молекули» цих ліків відразу ж вибирають собі мету у вигляді патогенних клітин в організмі (ракових, туберкульозних, вірусних і так далі).

лечение экстрактом восковой моли


Препарат розчиняє стінки цих бактерії (через ферменту церрази), тим самим роблячи їх беззахисними перед клітинами людської імунної системи. В цьому і полягає головна перевага вогнівки: на відміну від будь-якого антибактеріального препарату, корисні речовини, які містяться в ліках на її основі, розчиняють стінки тільки «поганих» бактерій, не впливаючи на зростання корисної мікрофлори.

Читайте так само: У чому унікальність екстракту воскової молі

Тобто після їх застосування не розвивається дисбактеріоз, а робота імунної системи не пригнічується, а навпаки стимулюється. Але це лише одна її якість, адже крім церрази в її складі присутні ще й корисні амінокислоти: валін, лейцин, ізолейцин, а ці речовини, як відомо, сприяють оздоровленню кожної клітини в організмі людини.

Придбати настоянку воскової молі в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефоном:
+380984298830
+380955638797


Слід зазначити, що витяжка воскової молі містить глутамінову кислоту, яка є регулятором азотистого обміну. Саме тому препарат може надавати ноотропну дію: він покращує пам'ять, здатність до навчання і підвищує стресостійкість. Люди, які залишають відгуки про його застосування на нашому сайті сімейної Пасіки «веселий Шершень» стверджують, що після застосування цих ліків думати стає значно легше, так що його рекомендують в профілактичних дозах вживати під час сесій, напруженої розумової роботи або насиченої дослідницької діяльності (написання дисертації, наприклад).

Що лікує воскова моль?1) Бронхіт, туберкульоз. Розповідаючи про те, що лікує настоянка воскової молі, вчені роблять акцент на її противірусних і антибактеріальних властивостях. Вона здатна руйнувати туберкульозні мікобактерії, заліковує виразки після цієї хвороби і сприяє їх повному розсмоктуванню. Крім того, постійний прийом цього засобу збільшує дренажну функцію бронхів. Особливо показана настоянка воскової молі дітям, адже вона здатна нормалізувати показники крові і зменшувати сенсибілізацію організму до алергенів (в тому числі і бронхіальним).

как пить настойку восковой моли


2) Хвороби серця. Даний препарат здатний знижувати рівень глюкози в крові і перешкоджати утворенню холестеринових бляшок, а це все сприяє профілактиці серцевих захворювань. Його застосування дає хороші результати в період відновлення після інфаркту, хворі вже на 10 день постійного прийому відчувають поліпшення: зменшується задишка, нормалізується артеріальний тиск, знижується кількість нападів стенокардії і так далі.

3) Лікування безпліддя. Безпліддя сьогодні є проблемою багатьох пар і це, насправді, не дивно, адже погана екологія, постійне перебування в стані стресу і недосипання не сприяють поліпшенню функцій репродуктивної системи. Молоді люди все частіше звертаються до лікаря з такою проблемою, але вихід є – і це лікування екстрактом воскової молі. Прийом цих ліків дозволяє звести нанівець ризик викидня і різні прояви плацентарної недостатності, він покращує рівень гемоглобіну і збільшує активність сперматозоїдів. Також з його допомогою можна збільшити чоловічу силу (тривалість ерекції). Загалом, личинки вогнівки буквально створюють сприятливі умови для» розмноження " людства.

Читайте так само: Яка користь воскової молі для людини

4) Зменшення проявів алергії. Відомо, що прийом деяких препаратів (особливо антибіотиків) може викликати появу побічних реакцій, які призводять до загострення захворювань. У свою чергу настоянка вогнівки може зменшити прояв цих реакцій і збільшити імунний захист організму.

5) Спортивна медицина. У Московському інституті дію даної речовини досліджували на групі велосипедистів і помітили, що їх витривалість і сила збільшилася. Всьому цьому сприяла настоянка воскової молі, лікування цим препаратом відзначили буквально все: і здорові спортсмени і ті, хто відновлювався після спортивних травм (здоров'я покращилося у всіх).

Замовити настоянку воскової молі 20% можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797


6) Нещодавно було виявлено, що вогнівка при зовнішньому застосуванні здатна лікувати псоріаз. Для цього марлеву серветку потрібно змочити в настоянці і прикласти до ураженої ділянки шкіри (приблизно на дві години). Хворі стверджують, що псоріатичні бляшки стають менш помітними і перестають свербіти.Як приймати настоянку воскової молі 20%?Інформація про те, як пити настоянку воскової молі, як правило, написана в інструкції, а інструкція повинна йти в комплекті з кожним флаконом. Це дуже важливо, так як деякі виробники даного засобу продають просто флакончики з жовтою рідиною (тобто ніяких наклейок або інструкцій з ними в комплекті немає). Можливо їх продають шахраї, тому купувати їх не рекомендується. Ось фахівці Пасіки» веселий шершень " відповідально ставляться до процесу виробництва цих ліків і дуже уважно стежать за тим, щоб до кожного флакону була прикріплена інструкція, тому вони можуть гарантувати отримання дійсно якісного ефекту.

Лікарські препарати на основі вогнівки – це препарати майбутнього, адже спектр захворювань, які можна лікувати з їх допомогою, постійно зростає. Мільйони людей вже переконалися в їх ефективності. Так чому б не наслідувати їхній приклад?

З повагою сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины