Воскова міль – непоказна сіра нічна комаха, яка всього за кілька тижнів здатна розорити цілий вулик. 1,5 см самка відкладає до 2000 яєць і личинки, які з’являються з цих яєць їдять абсолютно всі продукти життєдіяльності бджіл. Фермент цераза, який вони виробляють, успішно перетравлює навіть віск. Саме за це вони і ціняться, адже мають в собі масу корисних для людини речовин, вітамінів і мінералів.
личинки воскової молі

Лікувальні властивості личинок воскової молі для людини оцінили навіть лікарі, які не дуже полюбляють нетрадиційні методи лікування. Головне, вчасно їх зібрати! Слід пам’ятати, що беруть лише ті личинки, які вже накопичили корисні речовини, але ще не перетворилися в лялечок. Вживання препаратів, які містять личинки воскової молі, це не просто настоянка на продуктах бджолярства, а засіб, який містить перероблені продукти. Вони краще засвоюються організмом і мають більший лікарський ефект.

Купити настоянку личинок воскової молі можна у нас, зателефонувавши за одним з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Личинки воскової молі – абсолютно біологічний продукт, який, при систематичному вживанні, оздоровлює організм і допомагає вилікувати серйозні хвороби значно швидше.

Екстракт личинок


Екстракт личинок воскової молі виготовляють з прожерливої гусені метелика вогньовки. Завдяки настоюванню продукту вдається добути екстракт, який містить церазу і велику кількість вітамінів і активних речовин. Деколи лікування народними методами дає досить ефективні результати. А враховуючи те, що шкоди від препарату при правильному використанні нема, то такий засіб варто спробувати. На сімейній пасіці «Веселий Шершень» ліки готують власноруч, контролюючи кожен етап процесу і ретельно виконуючи умови зберігання. Тому засіб виходить максимально корисним.
Його лікувальні властивості відмічаються завдяки вмісту валіну, гліцину, лейцину, серину, аланіну, лізину, аспарагіновій, гамма-аміномасляній та глютаміновій кислотам. Вживаючи таку настоянку, лікування більшості серйозних хвороб проходить швидше, а результати ефективніші.

Екскурс в історію досліджень личинки


Корисні властивості продукту були відомі ще жерцям древнього Єгипту. Фараони і члени їх сімей часто використовували екстракт личинок великої воскової молі, як еліксир краси і молодості. Також добре знайомі з властивостями продукту і в країнах Азії, популярним засіб є і в Японії, країні, яка славиться своїми довгожителями. Наші цілителі теж використовували його здавна.
Знайдено відомості про те, що ще в 17 ст екстрактом личинок воскової молі успішно було вилікувано людей хворих чахоткою (туберкульозом). Також досить успішним було використання для лікування чоловічого безсилля і жіночого безпліддя. Першим науковцем, який глибоко занурився у вивчення засобу, став професор Мєчніков. Він намагався розробити протитуберкульозну вакцину на основі церази і ліпази. Адже завдяки цим речовинам личинки молі здатні перетравити будь-які продукти бджолярства, в тому числі і віск. Використовуючи саме цю особливість, він добивався того, щоб при введенні вакцини оболонка палички Коха руйнувалася.
Далі продовжили роботу свого учителя професор Мєтальніков і мікробіолог Золотарєв. Вони виявили стійкість личинок до дифтерії, чуми, а також туберкульозу – одних з найнебезпечніших хвороб людства на той час.
лікувальні властивості личинок воскової молі

Ще однією визначною особистістю, яка досліджувала лікувальні властивості комах – кардіолог Мухін. Йому вдалося самому собі вилікувати туберкульоз, а своїм хворим він успішно лікував хворих на туберкульоз та інші легеневі хвороби і серцево-судинні захворювання. Використовуючи засіб він добивався того, що рубці після інфаркту міокарда розсмоктувалися. Йому вдалося на практиці довести ефективність лікування засобом таких хвороб, як кардіосклероз, атеросклероз, стенокардії і вікових змін.
Але, ці результати не були доступні широкому колу людей, адже радянська влада не підтримувала лікарів-гомеопатів. Слід відмітити його високі властивості як імуностимулятора при низькій токсичності і відсутності фармакологічного ризику.

Користь личинок воскової молі


Корисні властивості настоянки личинок воскової молі допомагають в лікуванні бронхолегеневих захворювань. Він є ефективним допоміжним засобом в лікуванні бронхітів, астми, туберкульозу. В акушерстві і гінекології його використовують для лікування анемії, клімактеричного синдрому, безпліддя, невиношуванності і сильних токсикозів. Таким чином можна виділити основні властивості засобу:
 • адаптогенні;
 • кардіотропні;
 • стимулюючі ріст і диференціацію клітин;
 • гіпотензивним;
 • гіпохолестеринемічні.

Засіб слід використовувати не лише, як лікувальний, але і як профілактичний. Адже більшості хворобам легше запобігти ніж вилікувати.

Протипоказання


Протипоказання препарату мінімальні. З обережністю слід застосовувати людям з індивідуальною непереносимістю продуктів бджільництва. Також потрібна консультація лікаря для вживання препарату, якщо в анамнезі є хронічні захворювання, а також хвороби в стадії загострення. Використання засобу дітьми потребує попередньої консультації педіатра. Звертаючи увагу на рекомендації щодо застосування негативних наслідків можна уникнути.

Лікування


Екстракт личинок воскової молі використовують для лікування:
 • туберкульозу і легеневих хвороб;
 • захворювань органів дихання;
 • серцево-судинних захворювань;
 • лікуванні і профілактиці вікових змін;
 • для розсмоктування рубців;
 • тромбофлебіту і закупорки вен;
 • гінекологічних захворювань;
 • андрологічних патологій;
 • профілактики і зміцнення імунітету;
 • вважається ефективним антибактеріальним і противірусним препаратом;
 • покращує витривалість і швидкість відновлення м’язів;
 • має позитивний психотропний ефект.

екстракт личинок воскової молі

Купити спиртовий екстракт личинок воскової молі на території Україні на складе проблеми.

Придбати настоянку личинок воскової молі в Україні можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Зберігати продукт в темному прохолодному місці можна до 3 років без втрати лікувальних властивостей.
В даний час вчені серйозно зайнялися вивченням унікальних комах для лікування раку, можливо, в найближчому майбутньому вдасться подолати і цю хворобу.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив