Що ми знаємо про воскову моль, вогнівку і настоянку воскової молі?Що ми знаємо про воскову моль, огневку і настоянку воскової молісьогодні б хотілося поговорити про таке відомому речовині серед бджолярів, як настоянка воскової молі. Давайте більш детально розберемося, чим же вона така хороша і чому я вирішив почати сьогоднішню нашу розмову саме про неї.

настойка восковой моли 20 %


Купити настоянку воскової молі 20% в Україні ви завжди можете у нас, на сімейній пасіці "Веселий Шершень" за телефонами:
+380984298830
+380955638797


За таким дивакуватим назвою ховається назва звичайного метелика сімейства вогневих (Galleria Melonella), при цьому вона є головним і найлютішим недругом наших бджілок-трудівниць. Крім того, дані створення не раз допомагали мені і моїм близьким уникнути багатьох недуг, які раніше турбували досить часто, але про це трохи пізніше.

Читайте так само: В чому корисність воскової молі

Ці метелики широко поширені, тому як при відповідних умовах вони можуть збільшувати свою чисельність на три рази більше в році. Зазвичай самки вогнівки відкладають свої яйця в щілини рамок або осередки сот, де ті активно розвиваються. Для прикладу у дорослої особини великого розміру розмах крил може становити від 22 до 35 міліметрів.

У більш дрібних представників воскової молі даний показник всього від 17 до 23 міліметрів, але вона зустрічається значно рідше. Але головною особливістю і того і іншого підвиду є те, що вони практично не харчуються і ведуть нічний спосіб життя. Воскова міль в своєму юному вигляді-гусениці - в основному вживають в їжу віск, але при цьому можуть поласувати тим, що заготовили собі бджоли на вашій пасіці.

Якщо говорити про зовнішні ознаки малої вогнівки, то «дитинча» досягає довжини в 16 міліметрів, його голова бурого кольору, саме тільце білувато-сіре, а спинка має виражений ліловий відтінок. Його шкідництво полягає в тому, що він створює масу ходів, поїдаючи віск, і тим самим руйнують рамку. Але це ще не все, вогнівки залишають за собою неприємний слід з павутини і моторошно засмічують своїми продуктами життєдіяльності осередки сот.

Мій товариш, бджоляр з 20-річним стажем, один раз так намучився через це. У нього загинула ціла сім'я, тому що вчасно не встежив, і личинки бджіл почали розвиватися неправильно. Зазвичай в таких випадках сімейства жовто-чорних трудівників злітає. При цьому настоянка воскової молі у вас навряд чи вийде, оскільки щільні кокони для її виготовлення не годяться. І вийшло так, що Пасічник втратив не тільки ціле сімейство бджіл, але навіть не зміг отримати вигоду від вогнівки.

Читайте так само: Як правильно приймати настоянку Воскової молі

Ви запитаєте, яка користь може бути від цих шкідників? У моєму оточенні багато хто приймає даний екстракт для загального оздоровлення та лікування конкретних хвороб. Наприклад, у мене один час тиск стрибало туди-сюди, а після прийому настоянки все прийшло в норму і тьху-тьху.

Також знаю не поодинокі випадки, коли люди виліковувалися від захворювань печінки, легенів, серця, холестеринових бляшок і т.д. крім того, чоловікам на замітку, завдяки даному екстракту посилюється наша з вами статева функція. Продукт з воскової молі може допомогти в лікуванні практично будь-якої хвороби.Так що можна сміливо говорити про те, що ряд найцінніших продуктів, таких як: мед, перга, віск, прополіс, бджолина отрута і маточне молочко доповнила настоянка з воскової молі, яка також відноситься до речовин, одержуваних в результаті здійснення бджільництва. При цьому про дивовижні властивості екстракту на даний момент написано багато нарисів, статей, відгуків і книг. Про нього, на жаль, мало хто знає, але ті, хто випробував на собі продукт, створений шляхом настоянки личинок великої вогнівки на спирту, безперестанку рекомендують його своїм рідним, близьким, колегам і знайомим.

Вогнівка мешкає, як уже говорилося вище, в бджолиному вулику. До слова, відокремити його від нього є непосильним завданням, що ускладнює життя не тільки мені, але і всім бджолярам. Однак всі неприємності, які вона заподіює, з лишком компенсуються її лікувальними властивостями, які були виявлені ще в 17 столітті, коли личинки активно застосовувалися в народній медицині. Настоянка дозволяє ефективно боротися з туберкульозом, омолоджує наш з вами організм, благотворно впливає на потенцію, запобігає аденому простати і покращує різні «старечі» хвороби, а так само гальмує розвиток раку.

Читайте так само: Що лікує настоянка Воскової молі 20%

Одні з перших досліджень феномена під назвою «воскова міль» були розпочаті з легкої руки І.І. Мечникова, який говорив про користь ферментів личинок щодо туберкульозу. Головною ідеєю було те, що вони благотворно впливають на руйнування воскових оболонок бактерій даного захворювання. Причому ця теорія надалі підтвердилася. Навіть лікарі самостійно надалі виліковувалися від туберкульозу і за допомогою екстракту загоювали рубці на легенях. Так настоянка воскової молі допомогла лікарю-гомеопату С.а. Мухіну загоїти каверну легенів і звести до мінімуму цю хворобу.

Ще дана речовина активно використовують для розсмоктування рубців після інфаркту. Багато "сердечники" відзначають поліпшення свого загального стану вже через 1,5-2 тижні прийому екстракту.

как выглядит восковая моль


Замовити воскову моль можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


З його допомогою можна з легкістю замінити звичні медичні препарати з шкідливим хімічним складом, при цьому результат буде тільки краще. Крім цього настоянку можна давати навіть дітям при застуді. Вона допомагає усунути кашель та інші симптоми протягом декількох днів. Також речовина сприяє збільшенню витривалості у спортсменів і приводить в тонус весь організм.

Деякі скептики переживають про те, що з временен воскова моль може змінювати наше тіло і роботу організму в цілому. Читав багато літератури з цього приводу, спілкувався з більш досвідченими бджолярами і лікарями, які стверджували, що ніякого негативного наслідки навіть після тривалого прийому екстракту немає.

З повагою, сімейна пасіка «Веселий шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины