Способи застосування маточного молочкаМаточне молочко - це своєрідний корм, який бджілки-годувальниці виробляють для того, щоб годувати матку – королеву кожної бджолиної сім'ї (свою другу назву - «королівським желе» він отримав якраз з цієї причини). Дивним цей продукт робить його незвичайний склад, завдяки якому матка живе близько семи років, а середня тривалість життя звичайної бджоли не перевищує і трьох місяців.

купить нативное маточное молочко


Сьогодні виробники стали випускати препарати на основі маточного молочка, які використовуються в терапії буквально всіх захворювань і допомагають лікувати пацієнтів різного віку, причому першою за масове виробництво ліків на його основі взялася Японія, яка сильно постраждала від атомних вибухів, і тепер намагається відновити здоров'я нації за допомогою продуктів бджільництва. Слідом за нею "естафету здоров'я" прийняли й інші країни.

Зовнішній вигляд і склад продуктуМаточне молочко являє собою суміш перги (законсервованої бджолиного пилку) і секрету верхньощелепних залоз бджіл. Воно має вигляд і консистенцію сметани з різко кислим смаком і пряним післясмаком, на світлі переливається перламутровим біло-молочним відтінком. Личинки звичайних бджілок, які згодом будуть добувати мед, харчуються цією речовиною тільки три дні, в той час як матка є його протягом усього свого життя. Ще за часів життя Аристотеля людей цікавили причини довголіття матки, яка за життя довжиною в шість років встигає відкладати по кілька тисяч личинок. Хіміки, які згодом зайнялися вивченням цього питання, віднесли нативне маточне молочко до найбільш сильним природним стимуляторів сучасності, тому що його склад воістину унікальний.

Купити маточне молочко можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


"Королівське желе" містить білки (в основному альбуміни, які входять до складу всіх органів і тканин), велика кількість цукрів, жири, представлені тригліцеридами вищих жирних кислот (стеаринової, пальмітинової), а також мінеральні сполуки, серед яких особливо виділяють органічні кислоти (піровиноградну, наприклад). Також в ньому міститься багато гормональних речовин-тестостерон (чоловічий гормон, який сприятливо впливає на роботу і функції статевої системи обох статей), естрадіол і прогестерон (жіночі гормони, дефіцит яких стає причиною розвитку безпліддя), ацетилхолін (речовина, що регулює рівень кровоносного тиску в судинах) і, звичайно, вітаміни, всі біологічні властивості яких настільки великі, що перерахувати їх здатний тільки вчений біохімік.

Такий склад продукту робить його практично незамінним для будь-якої людини, і хоча основним принципом фармакотерапевтичної дії є поліпшення роботи імунних агентів, на тлі цього ефекту воно здатне захистити організм від будь-яких недуг (чого тільки варта одне його бактеріостатичну дію відносно практично всіх патогенних мікроорганізмів). За даними проведених досліджень воно допомагає омолоджувати організм і сприяє профілактиці всіх онкозахворювань, так що купити нативне маточне молочко зобов'язаний кожна людина, в сім'ї у якого були випадки захворювання на рак (за статистикою, в 50% випадків онкологія турбує тих люде, в сім'ї яких вже зустрічалася така хвороба).

А для дитини це взагалі "скринька з вітамінами", адже прийом» Королівського желе" покращує ріст дитини, стимулює його мозкову активність і навіть регулює обмін речовин. Більш того, воно здатне приносити малюкові користь навіть тоді, коли він знаходиться ще в утробі, адже його не тільки можуть, а повинні приймати вагітні (згідно відгуками майбутніх мам, прийом «Королівського желе» допомагав їм впоратися з надмірно високим апетитом і купірував ознаки токсикозу).

Як Отримують?Отримують "королівське желе", природно, на пасіці шляхом вилучення його зі спеціальних воскових осередків за допомогою скляної палички або вакуумного апарату. Зазвичай в цих осередках "плавають" личинки, які на самому початку процесу видаляють (якщо цього не зробити, то якість «ліки», істотно знизиться). Процес збору даного продукту досить трудомісткий і вимагає від фахівця певних навичок. Більш того, він проходить в спеціальних умовах – на пасіці має бути приміщення з усім необхідним обладнанням (витяжні шафи, регулятори температури, морозильні камери), де все повинно таким же чистим, як і в операційній (інакше «королівське желе» втратить частину своєї користі).

Основний спосіб і умови застосування маточного молочкаВідмінною особливістю даної речовини від інших продуктів життєдіяльності бджіл є те, що воно дуже швидко втрачає свої властивості у зовнішньому середовищі, тому в натуральному вигляді зберігати його можна тільки в морозилці (і то, дуже рідко, так як цей процес доставляє багато труднощів). Але треба сказати, що способи застосування маточного молочка практично ніяк не залежать від форми його зберігання, тому що в основному його приймають сублінгвально (під язик). Це один з найбільш оптимальних способів його прийому, тому що в таких умовах корисні речовини, які входять до його складу, не інактивуються шлунковими ферментами і потрапляють в кров в своєму натуральному вигляді. У ротовій порожнині теж містяться ферменти, але вони не такі агресивні, як в шлунку, так що їх активність тільки сприяє більш швидкому проникненню активних компонентів в кров.

перга с маточным молочком


В деякій науковій літературі зустрічається інформація про те, що якщо прийом даної речовини буде відбуватися в певних умовах, то його можна застосовувати і всередину – для цього потрібно спочатку нейтралізувати шлунковий сік склянкою питної води з розчиненою в ній содою (луг «вб'є кислоту). Однак, ця інформація досить сумнівна (так, вона і не підтверджена ніякими випробуваннями, тому що отриманий в таких умовах позитивний результат може бути ефектом «плацебо»), адже крихкий склад «желе» може не витримати навіть цього. Для перорального прийому підходить виключно маточне молочко бджолине в капсулах, які завдяки спеціальній оболонці (стійкою по відношенню до шлункових ферментів) розчиняються тільки в кишечнику, хоча при цьому частина користі буде все одно втрачена на печінковому бар'єрі.

У яких лікарських формах "випускають" маточне молочко?З причини високої нестійкості даного продукту пасічники з лікарями-апітерапевтами розробили цілий ряд лікарських форм, з яких кожна людина може вибрати ту, яка йому підходить найбільше. Якщо говорити точніше, то це цей продукт випускають у вигляді:

 • натурального свіжозібраного речовини;
 • таблетка;
 • ректальних свічок;
 • спиртового розчину для перорального застосування;
 • у поєднанні з іншими продуктами бджільництва (наприклад, з медом або пергою, більш того перга з маточним молочком володіє навіть більшим коефіцієнтом корисності, ніж дана речовина в чистому вигляді, але термін зберігання такої лікарської форми теж буде недовгим);
 • аерозолю (такі ліки сьогодні зустрічаються досить рідко і поки знаходяться на стадії розробки);
 • ліофілізованого порошку
 • адсорбенту з глюкозо-лактозною сумішшю (застосування адсорбованого маточного молочка користується найбільшою популярністю, тому що цукру надають основним інгредієнтам приємний смак і найдовше зберігають їх властивості);
 • капсула.Кожну з цих лікарських форм слід розглянути окремо, тому що всі вони мають свої індивідуальні особливості застосування і характеристики, забувати про які категорично не рекомендується.

Користь "королівського желе" в нативному виглядіНатуральний продукт видобувається на пасіці (в умовах спеціально обладнаної лабораторії), складається в скляні ємності і відразу ж відправляється в морозильну камеру. За необхідності його дістають, обколюють шматочок замерзлої суміші і відправляють її під язик, де вона буде знаходитися до повного всмоктування.

пчелиное маточное молочко в гранулах


Сьогодні зустрічається натуральне маточне молочко з женьшенем, яке являє собою суміш з двох активних інгредієнтів (воно рекомендується до вживання тим людям, які страждають від нестачі сил і хочуть простимулювати свою мозкову активність). Фахівці рекомендують приймати цю речовину до їжі, при цьому слину, яка виділяється під час процесу його розсмоктування, потрібно якомога довше не ковтати. Головним недоліком цієї лекформи є труднощі дозування, адже зважити 50 мг будь-якої суміші без спеціального обладнання досить важко.

Користь «сухоі речовини»Під сухою речовиною розуміється маточне молочко бджолине адсорбоване або ліофілізоване, адже ці дві лікарські форми користуються особливою популярністю серед самих виробників і клієнтів, які купують їх продукцію. Процес адсорбції допомагає стабілізувати активні інгредієнти і захистити їх факторів впливу зовнішнього середовища. Процес адсорбції являє собою змішування» Королівського желе " з сумішшю глюкози і лактози, яку беруть в рівних кількостях.

В результаті адсорбції виходить бджолине маточне молочко в гранулах, і ця форма допомагає зберегти всі його корисні властивості і біологічну активність продукту. Що стосується правил прийому, то виробник радить поміщати гранули під язик (в розмірі 1/5 чайної ложки) кожен день вранці. Профілактичний курс складається з 15-ти днів регулярного прийому.


Що стосується ліофілізації даної речовини, то цей спосіб теж користується певною популярністю. Ліофілізація-це спосіб м'якої сушки рідких речовин, який передбачає попереднє заморожування продукту з його подальшим переміщенням у вакуумну камеру, де відбувається сублімація. Якщо говорити про те, якими перевагами володіє ліофілізоване маточне молочко, то варто зробити акцент на тому, що його синтез відбувається при низьких температурах, а це означає, що жоден корисний інгредієнт його складу не втратить своїх корисних властивостей.

Замовити маточне молочко можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


В результаті ліофілізації первісне речовина набуває вигляду порошку, але при найменшому зволоженні воно здатне відновлювати свою форму. Якщо говорити про недоліки такого способу консервування, то до них відноситься ціна готової продукції (процес ліофілізації пов'язаний зі значними енерговитратами і часом, який виробник досить дорого оцінює) і необхідність придбання спеціальної апаратури.

Свічки або таблеткиНасправді маточне молочко в таблетках зустрічається досить рідко, тому що ця лікарська форма розчиняється в шлунку, а крихке «королівське желе» навіть в таблетованій формі не може протистояти агресивному впливу шлункових ферментів. Є, звичайно, таблетки "Апілак", які необхідно класти під язик (сублінгвальний прийом), але дістати їх досить важко, так що така форма прийому не користується популярністю. А ось свічки з маточним молочком зустрічаються досить часто, тому що процес їх виробництва не вимагає занадто великих матеріальних і фізичних витрат. Доза (тобто кількість свічок) буде залежати від віку хворого.

нативное маточное молочко


Так, наприклад, новонародженим діткам ставлять по одній свічці на добу, при цьому кількість активного інгредієнта в ній не повинно перевищувати 2,5 мг, діткам старше 5-ти років можна ставити по два супозиторія, в для дорослих фармацевтична промисловість випускає спеціальні свічки по 10 мг.їх вводять в пряму кишку, бажано вранці. Після цієї маніпуляції потрібно трохи полежати, що компоненти змогли розчинитися за рахунок власної температури тіла і вбратися в кров. Максимально допустима доза за добу не повинна перевищувати трьох супозиторіїв.

"Королівське желе" в промисловому виробництві

banner


Дослідження, проведеними вченими різних країнах світу, показали всю користь продукту і змогли розкрити його хімічний склад (шлях поки тільки частково), що дало можливість виробникам великих (вітчизняних і зарубіжних) фармацевтичних концернів включити його до складу своєї продукції, нижче будуть представлені деякі з них:

 • Апіток-комплексний лікарський препарат на основі меду « "Королівського желе" і прополісу, який рекомендується до застосування в період застуд (активні інгредієнти надають бактеріостатичну дію на організм і допомагають позбавлятися від багатьох бактерій);
 • Апілактоза-препарат до складу якого входить близько 7% Королівського желе і цукор (лактоза), насправді в його склад входить маточне молочко адсорбоване сухе, яке багато хто продає «з рук в руки» на пасіці, але в аптеці воно продається під такою назвою;
 • Апіфор-мазь на основі корму бджолиних маток, яку рекомендують використовувати для зовнішньо застосування з метою прискорення регенерації ранових поверхонь;
 • Апітонус - аптечна медово-молочна суміш, приготована в співвідношенні 100:2, підходить для профілактики вірусних захворювань (особливо її рекомендують давати діткам, які ходять в садок) і зміцнення роботи імунної системи;
 • Вітас-комплексний біостимулятор на основі маточного молока та інших продуктів бджільництва (меду, пилку, перги), містить невелику кількість основного інгредієнта, тому застосовується в досить великих кількостях (по одній чайній ложці);
 • Апімін-в-складається з корму для бджолиних маток і трутневих личинок, тому він дуже добре впливає на лікування ендокринної системи, відновлює функцію яєчників і входить в терапію лікування безпліддя;
 • Мелькальцин-містить маточне молочко в гранулах і комплекс кальцієвого гліцерофосфату, рекомендується до застосування у молодих людей при фізичній астенізації, у жінок в період вбеременности і при нестачі кальцію в крові.


Як висновок варто сказати про те, що апітерапевти так і не змогли точно сказати про те, якою має бути добова і разова доза даної речовини. Деякі лікарі рекомендують обмежувати дозу 60-мА міліграмами на добу, а інші у всю доводять те, що вона повинна бути 100-200 мг.згідно з деякими науковими даними, один Пасічник вирішив провести експеримент і почав приймати по 400 мг цієї речовини кожен день (брав він його разом з сотами). Ніяких побічних явищ у нього зафіксовано не було, але доцільність такого дозування досить сумнівна, так що краще не ризикувати.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины