Як приймати маточне молочко правильно?Мало які продукти бджільництва називають «королівським желе», але корм, який медоносні бджілки використовують для вигодовування своїх маток, заслужив саме таку назву. Інформація про те, як приймати маточне молочко у людей є давно, тому що користь даного продукту воістину неоціненна, правда слід пам'ятати про те, що він є «дефіцитним» в сфері апітерапії і коштує досить дорого, тому що процес його отримання супроводжується великими трудомісткими витратами і триває всього лише кілька тижнів в році (в старі часи його вживали в їжу тільки королі, мабуть з цієї причини він і отримав назву «королівського желе»).

как употреблять пчелиное маточное молочко


Спосіб отримання продуктуМаточним молочком називають речовину, яку виробляють молоді бджілки (у доказі вони виконують роль годувальниць), використовуючи в якості основи для виробництва пергу (бджолиний хліб). Процес отримання даного продукту досить цікавий-влітку бджілки закладають в стільники спеціальні маточники, а пасічники, які дуже ретельно за цим процесом стежать, відбирають з цих «запасів» стільники з личинками, яким ще не виповнилося чотирьох днів (дуже важливо вибирати личинки саме такого віку, адже з плином часу, частина їх корисних властивостей втрачається).

Для отримання даного продукту на пасіці має бути приміщення, переобладнане під «лабораторію», де повинен завжди бути теплий (25 градусів) і досить вологий підлогу (перед добуванням цієї речовини підлогу рекомендується змочити водою). Рамки з зародковими маточниками приносять в лабораторію, потім видаляють з їх поверхні личинок (зробити це можна за допомогою шпателя), гарячим медичним скальпелем зрізають стінки рамки до рівня молочка, а потім за допомогою скляної палички або своєрідного вакуумного «міні-насоса» добувають і складають його в судини, оброблені гарячим воском.

Купити маточне молочко можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:

+380984298830
+380955638797


Всю роботу необхідно проводити в шапочках і медичному одязі, а інструменти, які використовуються під час роботи потрібно ретельно дезінфікувати. Отримання даної речовини являє собою надзвичайно клопіткий процес, але результат того вартий, тому що користь маточного молочка воістину неоціненна.

Умови зберігання продукту"Королівське желе" - це дуже делікатний продукт, тому до його зберігання необхідно ставиться максимально відповідально. Щоб зберегти в "цілості" всі корисні інгредієнти, які водять до його складу, необхідно дотримуватися таких умов:

 • флакон, в якому воно буде зберігатися, повинен бути виконаний зі звичайного скла (Органічне не підходить, тому що воно може вступати в реакцію з бджолопродуктами) і мати герметичну кришку;
 • температура в кімнаті для зберігання, не повинна перевищувати 18-ти градусів;
 • у натурально вигляді і на відкритому повітрі продукт втрачає всі свої властивості через дві години, тому в такому вигляді його можна зберігати тільки в морозильній камері.


Способи зберігання
З огляду на те, що нативне «королівське желе» можна зберігати тільки в умовах морозильної камери, що значно ускладнює його транспортування, пасічники використовують інші способи його «консервації» - ліофілізування і адсорбція.

Щоб отримати маточне молочко адсорбоване, його потрібно відразу ж після вилучення з рамок помістити в скляну або порцелянову ступку і добре розтерти зі свіжоприготовленою сумішшю адсорбентів (лактоза і глюкоза). Після ретельного розтирання з полісахаридами даний продукт купуєте щільну консистенцію, починає трохи блищати і стає ніжно-кремового кольору. Після цього вся маса висушується в спеціальній шафі (як видно, без лабораторії на пасіці точно не обійтися) до вологості 1% і фасується в герметичні ємності. Після такого консервування воно зберігає практично всі корисні мікроелементи, але зберігати його при цьому можна протягом декількох років, так що цей спосіб використовується найчастіше.

как принимать сухое маточное молочко


Що стосується ліофілізування, то це, по суті, зневоднення або висушування продукту такими методами, які не призводять до зміни його складу. Для отримання ліофілізату (сухого порошку) свежеполученное «желе» поміщають в спеціальну камеру для швидкої заморозки при температурі в -40 градусів (триває цей процес близько трьох годин), після цього його відправляють у вакуумний шафа для сублімації (вилучення води із замороженої маси, без її переходу в рідкий стан). Після таких маніпуляцій вологість продукту не повинна перевищувати одного відсотка, колір одержуваної суміші варіює від білого до кремового, суміш гігроскопічна, так що зберігати її потрібно також в герметично закритому стані.

Способи застосування та дозиІнформація про те, як приймати нативне маточне молочко цікавить небагатьох, тому що в такому стані воно зустрічається рідко (як уже було сказано транспортувати його можна тільки в ліофілізованому або адсорбованому вигляді, тому пасічники його зазвичай не заморожують, а відразу піддають консервації), але все ж варто сказати про те, що цей біостимулятор приймається один раз на добу, бажано за деякий час до прийому їжі.

Для визначення дози можна взяти звичайний сірник, занурити її в цю масу і набрати рівно стільки кошти, щоб воно нагадувало сірникову головку. У такій кількості стимулятор відправляється під язик (це дуже важливо, тому що його ніжний склад може бути зруйнований ферментами шлункового соку) і розсмоктується до повного розчинення. З огляду на те, що смак даної речовини не можна назвати занадто приємним, його можна змішувати з медом (співвідношення 1:100, 1:50 або 1:20), при цьому дозування змінюється, так як під язик необхідно буде покласти половину чайної ложки для маленьких і чайну ложку для дорослих цієї суміші. Все дуже індивідуально і залежить від віку. Так що та Пасіка, де ви купуєте даний продукт зобов'язана вас проконсультувати щодо застосування маточного молочка або дати відповідну інструкцію по застосуванню.


Що стосується того, як приймати маточне молочко адсорбоване, то тут теж все просто, тому що його також потрібно розсмоктувати в роті, не допускаючи руйнування корисних мікроелементів в шлунку. Доза розраховується в гранулах (за один прийом можна приймати по 3-4 гранули), які не можна запивати водою (краще взагалі не вживати ніякі напої протягом півгодини після його прийому).

Перед тим як приймати сухе маточне молочко потрібно проконсультуватися з апітерапевтом, який допоможе більш правильно розрахувати одноразову дозу прийому в залежності від того з якою метою воно буде вживатися, але для застосування ліфолізату найкраще мати вдома спеціальні ваги, тому що приймати більше, ніж по 0,2 грама в день його не можна.

Який продукт вибрати: живий або сухий?
Інформація про те, як вживати бджолине маточне молочко, дуже важлива, тому що від його дозування і способу прийому багато в чому залежить ефект від лікарської терапії з його використанням, але багатьох людей дуже цікавить питання про те, в якому ж вигляді його варто купувати – в сухому або «живому», тобто нативному. Природно, сухий порошок менш вибагливий до умов зберігання, тому його можна довго тримати в домашній аптечці, але фахівці радять вибирати нативне «королівське желе», тому що його переваги перед іншими лікарськими формами очевидні.

Як відомо, процес консервації не завжди сприятливо впливає на активні інгредієнти, які входять до складу продуктів, деякі з них руйнуються. Взяти, наприклад, пантотенову кислоту, яка грає дуже важливу роль у всіх видах обміну, якщо порівнювати її кількості в сухому і нативному «желе», то в сухому її буде наполовину менше. Крім того, нативна речовина більше ніж на половину складається з води, а також містить 10-15% білкових компонентів, які за будовою дуже сильно нагадують білкові елементи крові (природне, в висушеному варіанті активність цих компонентів трохи зменшується).

Природний стимулятор
У книгах часто зустрічається інформація про те, що маточне молочко – бджолиний женьшень, тому що даний продукт володіє воістину неоціненними властивостями. Проводячи аналогію між китайським "коренем життя" (саме так китайці називають цю рослину) і цим продуктом бджільництва, багато вчених помічають, що вони досить схожі між собою. Якщо порівнювати склади даних речовин, то можна помітити такі факти:

 • за змістом корисних компонентів ці речовини практично нічим не відрізняються;
 • вони обидва стимулюють роботу всіх органів і систем людського організму, покращують апетит і сон;
 • і женьшень, і "желе" можна використовувати для ефективного лікування гіпотонії (зниженого тиску);
 • женьшень не містить гормональних речовин і амінокислот, але в ньому присутні амінокислотні залишки, так що два ці продукти можна приймати разом і вони будуть доповнювати один одного.


Природно, важливі для людського організму компоненти в «королівському желе» присутні в різних кількісних складах, тому задовольнити добову дозу людини у вітамінах або елементах за допомогою одне тільки їх прийому, буде досить важко (тим більше дозування маточного молочка повинна бути строго обмеженою). Але вихід є-апітерапевти рекомендують приймати його в суміші з медом або бджолиним пилком (так як мед є в кожному будинку, найчастіше використовується саме він).

дозировка маточного молочка


Крім того, в суміші з медом «королівське желе», по-перше, стає тільки смачніше, а, по-друге, може зберігатися протягом одного року (найкраще, якщо воно буде стояти в холодильнику). Для приготування суміші найкраще брати травневий рідкий мед, тому що зацукрований продукт буде важко навіть заважати.

А чи є протипоказання?Перед тим як пити маточне молочко потрібно дізнатися про те, чи є у нього якісь протипоказання, тому що, незважаючи на всю його цінність, є окрема категорія людей, які повинні ставитися до нього з обережністю. "Королівське желе" не можна приймати при серйозних порушеннях в роботі ендокринної системи, зокрема при хворобі Аддісона (гіперактивність кори надниркових залоз), тому що його стимулююча активність стане причиною ще більшого прискорення вироблення гормонів, що призведе до посилення проблем зі здоров'ям.

Замовити маточне молочко можна за телефоном:
+380984298830
+380955638797
banner


Крім того, протипоказання до бджолиного маткового молочка включають в себе інформацію про те, що його не можна приймати при серйозних інфекційних захворюваннях, тому що знову ж корисний склад даного продукту може стати своєрідним «кормом» для патогенних мікроорганізмів, посиливши їх розвиток і зростання. Протипоказаний він і при цукровому діабеті (ендокринне порушення). А з огляду на те, що за допомогою маточного молочка можна лікувати гіпотонію (тобто воно підвищує тиск), воно протипоказано до прийому у людей, які страждають від підвищеного тиску. З обережністю його потрібно приймати при алергії на бджолопродукти (не факт, що воно стане причиною її розвитку, але перший прийом цього засобу повинен бути мінімальним).

"Королівське желе" - надзвичайно корисний для організму продукт, саме тому воно користується таким попитом, що купити його часом буває досить проблематично. І саме тому замовляти його потрібно напередодні літа, коли пасічники активно займаються його збором.

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины