Правильне зберігання маточного молочка
Барвисті фото бджолиного маточного молочка вже давно є на сторінці кожного сайту про продукти бджільництва, адже цей продукт вже давно вважається найбільш корисним засобом апітерапії, призначених для лікування і профілактики практично будь-яких захворювань. Цей продукт має консистенцію сметани біло-кремового кольору, а його приготуванням займаються бджоли годувальниці, причому за основу для його приготування вони беруть пергу (ферментативно оброблену бджолиний пилок) і секрет верхньощелепних залоз (секретний інгредієнт, який, по суті, і визначає корисні властивості кінцевого продукту).

как хранить пчелиное маточное молочко


Через те, що їдять суміш з перги і бджолиного секрету бджіл-годувальниць тільки матки – королеви вулика, а також його не зовсім немаленькою вартості (в стародавні часи його могли купувати тільки дуже забезпечені люди, сьогодні, звичайно, воно коштує трохи дешевше, але ціна залишається високою), маточне молоко бджіл іноді називають «королівським желе».

Склад продуктуДо складу "Королівського желе" входить більше 50-и відсотків води, але крім неї, в частині, що залишилася продукту міститься стільки корисних для людського організму інгредієнтів, що вчені і в сучасний час не змогли визначити їх точний склад. Найбільш важлива роль серед них приділяється ферментам, які допомагають регулювати роботу шлунково-кишкового тракту, вітамінів, мінеральних солей і амінокислот (в основному, незамінним).

Купити маточне молочко можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


З амінокислотного складу вчені виділили те, що в маточному молочку міститься лізин і аспарагін – речовини, які покращують роботу мозку (нормалізують передачу нервових імпульсів між синапсами) і підсилюють вироблення нових колагенових волокон, що сприятливо відображається на стані і зовнішньому вигляді шкірних покривів (вченими вже давно доведено, що регулярний прийом цього продукту сприяє омолодженню всіх органів, але, перш за все, це позначається на омолодження шкіри). Крім того, до складу бджолиного маточного молочка входить ацетилхолін – речовина, здатна зв'язуватися з адренорецепторами і регулювати артеріальний тиск крові.

В якому вигляді продається продукт?
Незважаючи на такий корисний склад і виражені цілющі властивості, «королівське желе» не можна назвати найбільш популярним продуктом бджільництва, а причина цього полягає в тому, що процес його синтезу і подальшого зберігання супроводжують невеликі труднощі, які у багатьох викликають побоювання. Пасічники продають "королівське желе" в натуральному, ліофілізованому (натуральну речовину змішують з водою, а потім висушують спеціальному апараті до отримання порошку), адсорбованому вигляді або в комбінації з медом.


термін зберігання маточного молочкаУ натуральному (нативному) вигляді його слід зберігати тільки при низькій температурі, забезпечити яку може морозильна камера, тому що на відкритому повітрі воно втратить свої властивості вже через кілька годин. Природно, зберігання маточного молочка в такому вигляді доставляє виробнику певні незручності, пов'язані з його подальшим транспортуванням, яку теж потрібно буде здійснювати тільки при низькотемпературному режимі, тому більшою популярністю користуються форми зберігання «желе» у вигляді ліофілізату, адсорбенту або суміші з медом.

Умови зберіганняВ принципі, для всіх консервованих форм даної речовини, умови зберігання будуть однаковими - вони повинні стояти холодильнику і бути захищені від вологи герметичними кришками. Тара повинні бути виконана зі скла (найкраще затемненого), який потрібно прибирати подалі від сонячних променів. Що стосується того, як зберігати бджолине маточне молочко в нативному вигляді, то для цих цілей підійде тільки морозильна камера, з якої його можна діставати тільки для того взяти собі певну дозу. Суміш молочка і меду менш вибаглива до умов зберігання, проте її теж слід поміщати в холодильник і діставати потроху в міру необхідності.

Замовити маточне молочко можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797


Термін зберіганняЗнати про те, як зберігати маточне молочко має кожен, хто його застосовує в лікувальних цілях, але про те, що воно має певні терміни придатності теж потрібно пам'ятати, тому що з часом він не тільки втрачає свою біологічну активність, а ще і стає трохи небезпечним для перорального прийому, так як той же ацетилхолін (так, або будь вітамін) через деякий час зіпсується, що може стати причиною розвитку алергії. Природно, термін зберігання маточного молочка повністю залежить від його форми консервування (виняток становить лише заморожене королівське желе, яке в холодильнику зберігають приблизно 2-3 місяці):

 • у суміші з медом його зберігають до одного року;
 • у вигляді ліофілізату-близько двох років;
 • у вигляді адсорбенту-рік-півтора.


как хранить маточное молочко


Вчені не залишають спроб оптимізувати умови зберігання даної речовини, зробити їх набагато зручніше і краще, По поки «ідеальний» спосіб, на жаль, не знайдений. Умови зберігання даного продукту в натуральному вигляді прописані в гості, розробленому в СРСР, що стосується інших його форм, то місця, де його зберігають, і час були розраховані експериментальним шляхом («королівське желе» вживається в їжу вже кілька століть поспіль).

З повагою сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины