Ціна на маточне молочко в Україні
Колись вчені задалися питанням про те, чому матка бджоли, яка відтворюється природою також, як і звичайна робоча бджілка, здатна виростати в два-три рази більше останньої і жити 6-8 років (що в кілька десятків разів перевищує тривалість життя звичайної смугастої трудівниці)? Відповісти на це питання було нелегко, але вони змогли з'ясувати, що у всьому «винне» бджолине молочко, ціна яке сьогодні не відрізняється своєю дешевизною.

купить маточное молоко


Секрет в тому, що личинку, з якої виросте матка – главу бджолиної сім'ї – поміщають в осередок зі спеціальним кормом (власне кажучи, так роблять з усіма обителями доказу, тільки інших бджілок через три дні з нього дістають і переводять на корм з законсервованої квіткового пилку) і в подальшому вона до самої смерті харчується тільки їм. У Китаї маточне молочко і сьогодні називають еліксиром молодості, а в Англії йому придумали воістину королівську назву – «королівське желе» (таке прізвисько продукт отримав через те, що колись купити маточне молоко могли тільки особи королівської сім'ї).


Трохи історичних фактівВперше даний продукт почав пильно вивчати один голландський вчений (1960 рік), саме він і з'ясував те, що «глави доказів» живуть і важать в кілька разів більше звичайних мешканців якраз через його чарівних властивостей. Правда, про те, щоб використовувати цю речовину на користь людському організму людство задумалося тільки в 1907 році, коли один з професорів Сорбонського університету провів незалежні дослідження.

А вже 39 році в Гарварді була опублікована стаття про те, що продукт харчування бджолиної матки містить в собі гонадотропні гормони, які здатні покращувати і регулювати роботу статевих залоз. Це інформацією дуже зацікавилися японці, які порівняно швидко приготували на його основі ефір і стали вводити його мишам і щурам. В результаті чого було точно з'ясовано те, що його регулярне застосування призводить до нормалізації сперматогенезу і покращує роботу репродуктивних органів в принципі.

+380984298830
+380955638797


Не так давно (на початку 2000-го року) японці продовжили свої дослідження вже на людях, яким вони стали давати «королівське желе» в оральній формі і з'ясували, що такий спосіб його застосування нітрохи не гірше, з тих пір даний продукт стрімко набирає свою популярність. Сьогодні маточне молочко можна купити Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та інших містах України, але це не означає, що так було завжди, адже був час, коли пасічники і не підозрювали про його існування, а стільники з ним просто викидалися.

Спосіб отримання та зберігання продуктуОтримують королівське желе з тих самих маточників, в яких знаходяться личинки. Для цього на пасіці повинна бути спеціально обладнана лабораторія з шафами-витяжками, вакуумними сушарками і морозильними камерами (на це потрібно звертати дуже пильну увагу, тому що від якості обладнання залежить те, наскільки цей продукт виявиться корисним для людського організму). Людина, яка займається процесом добування «Королівського желе» повинен бути одягнений в медичний халат і тапочки, руки перед роботою дезінфікують антисептиком.

Після цього він бере стільники з личинками, розміщує їх на столі, а потім зрізає частину з личинками за допомогою підігрітого медичного скальпеля (личинки згодом прищеплюються і відправляються назад у вулик). Після цього сам продукт дістають за допомогою звичайної скляної палички, а збирають його в судини, попередньо оброблені гарячим воском (вважається, що при зіткненні зі склом, активні інгредієнти вступають з ним в хімічну взаємодію і втрачають частину своїх корисних властивостей).


Отримане "желе" відразу ж відправляють в морозильну камеру, так що купити маточне молочко в натуральному вигляді буде досить проблематично (транспортувати його теж потрібно в холоді, а це значно збільшить його вартість). Найчастіше його відразу змішують з глюкозо-лактозной сумішшю, проводять процес абсорбування, сушать у вакуумному шафі і отримують гранули. Іноді нативне "желе «перемішують з медом (цей спосіб» консервації" теж користується певним попитом). Терміни зберігання залежать від того який спосіб використовували для його консервації: в суміші з медом «желе» зберігається близько року (найкраще якщо ємність буде стояти в холодильнику), в замороженому (нативному) вигляді – 1-2 місяці, а в адсорбованому – три роки.

Де купити?Виходячи з тієї інформації, яка описана вище (мається на увазі інформація про способи отримання продукту), відповідь на питання про те, де купити бджолине маточне молочко знайти дуже легко – природно, купити його можна у пасічника – або прийшовши на пасіку (при особистій зустрічі з бджоляром), або за допомогою замовлення через Інтернет. Відразу потрібно сказати, що до вибору виробника необхідно ставиться максимально відповідально, тому що один раз куплений неякісний продукт може назавжди зіпсувати перше враження про всі продукти бджільництва.

Відгуки, розміщені на бджільницьких форумах, свідчать про те, що найбільш якісні продукти продає сімейна пасіка «Веселий шершень». Люди, які на ній працюють, дуже ретельно стежать за якістю своєї продукції, тому вони продають тільки ті ліки, які принесуть людині користь.

где купить пчелиное маточное молочко


Якщо говорити чесно, то сьогодні можна маточне молочко купити в аптеці, адже воно входить до складу препарату під назвою Апілак, який готують з ліофілізованого порошку «Королівського желе» і випускають у вигляді мазі або сублінгвальних таблеток. Даний препарат використовують як загальнозміцнюючий і адаптогенного кошти. Таблетки застосовують для поліпшення потенції і лікування безпліддя, купірування клімактеричних симптомів і лікування артеріальної гіпертензії, а маззю лікують дерматити і мікробну екзему.

В інструкції із застосування виробник вказує те, що дія даного препарату є результатом синергізму всіх його компонентів, тому дані про його фармакокінетику (нирковий кліренс, період напіввиведення) він надати не може, з цієї ж причини він не може дати інформацію про його метаболітах. Треба сказати про те, то ціна в аптеці на маточне молочко буде досить великий, що залежить від вихідної вартості продукту і клінічних випробувань, які вчені провели для того, щоб дізнатися про його біологічну доступність (на сімейній пасіці «веселий Шершень» вартість даного продукту буде набагато нижче).

На що звертати увагу?Жодна розсудлива людина не хоче купувати повітря, хоча, на жаль, сьогодні в мережі часто зустрічаються ШАХРАЇ, які під виглядом» Королівського желе" продають людям просто схожу на нього суміш (природно, ніякої користі людському організму вона не принесе, а якщо пощастить, то і шкоди теж). Щоб убезпечити свою покупку потрібно знати про те, де купити маточне молочко (як вже було сказано вище користувачі інтернет-форумів радять робити це в кафе), при покупці у незнайомого покупця існує великий ризик отримання фальсифікату.

Свіже "королівське желе" має желеподібний (як зрозуміло з назви вид) і білий колір (іноді з перламутровим відтінком). За смаком воно нагадує суміш лимона і гіркого перцю (кисло-пекучий), а запах має специфічний (при покупці нативного продукту найкраще звертати увагу на запах, який практично неможливо сплутати з чимось іншим). Що стосується гранул або ліофілізованого порошку, то перевірити їх справжність буде досить важко, тому що зовнішній вигляд вихідної речовини абсолютно змінюється. Колишнім повинен залишитися кисло-пекучий смак.

Уряд України поки що не придумало документ, який би містив перелік правил про те, як має виглядати маточне молочко, тому єдине, що може зробити покупець, це покластися на сумлінність продавця і своє чуття, правда є ряд хімічних тестів, які підтверджують його достовірність (наприклад, водний розчин справжнього «королівське желе» дає яскраво-блакитну флуоресценцію), єдина заковика полягає в тому, що у людей немає ніякої можливості для того, щоб зробити ці тести самостійно, а за аналіз готові платити не все.

Хімічний склад продуктуСклад і ціна на бджолине маточне молочко знаходяться в прямо пропорційній залежності один від одного, тому таких людей, які б скаржилися на його вартість, знаходиться мало. У цьому продукті міститься більше двох десятків вітамінів і корисних мікроелементів, це якщо не говорити про гормони, амінокислоти і корисні жири, так що вартість такого полівітамінного препарату в аптеці буде просто позамежною. За хімічним складом даний продукт являє собою дивовижну комбінацію корисних для людського організму компонентів, що знаходяться в таких поєднаннях, які відповідають практично всіх потребам людини. До його складу входить:

 • вода (майже 70%, яку при консервації випарюють);
 • білкові речовини – за кількістю амінокислотних елементів і білків «желе» наближається до коров'ячого м'яса та яєць, це, звичайно, робить дуже високою його калорійність, але у всьому іншому дає людині лише користь, адже білки виконують будівельні функції, і вони входять до складу всіх органів і систем, вони також допомагають спортсменам нарощувати м'язову масу (до речі кажучи, порівнюючи інформацію про те, скільки коштує бджолине маточне молочко і будь білковий коктейль, який спортсмени набувають для поліпшення своїх м'язів, можна легко зрозуміти те, що останній коштує набагато дорожче, так що прийом " Королівського желе» в спортивних цілях ще й допомагає економити);
 • мінерали-довго розповідати про те, яку користь організму приносять вітаміни і мінерали напевно не варто, тому що навіть школярі знають, що вони є каталізаторами всіх біохімічних реакцій і беруть участь в синтезі корисні для організму речовин;
 • гормональні компоненти і ферменти - як вказувалося вище до складу даного продукту входить велика кількість статевих гормонів, які покращують роботу репродуктивної системи, але крім них в ньому міститися гормони росту (так що воно буде дуже корисним для дітей) і ферменти – амілаза, ліпаза, холінестераза - запобігають утворенню холестеринових бляшок, покращують роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізують склад шлункового соку;
 • крім цього, в нього входить гамма-глобулін, який виконує антибактеріальні та протизапальні функції і ще більше сотні корисних речовин, перелік яких буде потрібно дуже багато часу (зате, враховуючи все вищесказане, можна точно сказати, що вартість маточного молочка цілком виправдана).


Властивості продуктуВластивості "королівського желе" неоціненні і говорити про них можна досить довго. По-перше, воно здатне істотно покращувати трофіку (харчування) тканин, то позитивно позначається як на внутрішньому стані організму, так і на шкірному покриві людини (посилене харчування дерми призводить до активізації процесів її поновлення і посилення синтезу шкірних волокон). Ще одним дивовижним властивістю даного продукту є те, що його компоненти покращують мозкову діяльність і збагачують мозок киснем, що проявляється в поліпшенні пам'яті, уваги, відсутності апатії і підвищенні працездатності. Крім того, воно володіє просто величезними запасами енергії, тому приймати його на ніч не рекомендується, так як після цього організм може зажадати від людини не тихою і затишною ліжка, а якихось активних дій.

Замовити маточне молочко можна за тел:
+380984298830
+380955638797


Вчені жаде сьогодні не можуть визначити чому так відбувається, але молочко здатне самостерілізоваться (тобто в ньому гинуть всі патогенні мікроорганізми), а це змушує задуматися про те, що його прийом послужить відмінною профілактикою проти дизентерії, черевного тифу і навіть вітряної віспи, це не кажучи вже про звичайний грип.


цена на пчелиное маточное молочко


Також воно виводить з організму токсини і отрути, нормалізує роботу передміхурової залози і сприяє відновленню всіх клітин після радіоактивного опромінення. За останню властивість його найбільше цінують японці, яких ні крапельки не лякає ціна на маточне молочко. Японські вчені вважають, що прийом даного продукту допоможе нації відновитися після ядерних бомбардувань і опромінення, яке накрило всю країну після війни, пошкодивши імунну систему мільйонів людей. Вони вже включили його в програму обов'язкового прийому у дітей шкільного віку, а скоро його будуть безкоштовно роздавати всім людям, які відвідують лікарню (прийом буде одноразовий, але це теж профілактика).

Знаючи про те, де можна маточне молочко купити в Україні, легко убезпечити свій організм, захистивши його від шкідливого впливу патогенних мікроорганізмів та інфекційних агентів. Єдине, чого ніколи не варто забувати - це вибір відповідального виробника, тому що позитивний ефект від лікарської терапії залежить саме від нього.

Аліна: "Вже кілька років замовляю» королівське желе " у одного виробника і мене все влаштовує. Мені продукт доставляють в спеціальному термосі з льодом, так що в його якості Я повністю впевнена, приймаємо всією сім'єю і ефект помітний (ніхто не хворів на застуду вже близько трьох років). Багато моїх подруг не розуміють, навіщо я віддаю такі гроші (коштує один бульбашка досить багато) за ті ліки, які навіть в аптеці не продається, але я кажу, що такі ліки в аптеці буде коштувати в два, а то і три рази дорожче і, можливо, не дасть ніякого ефекту. Рекомендую його всім".


Дмитро: "Можуть точно сказати, що» королівське желе" (у нас в родині його називають тільки так) це дивовижне за складом і біологічній дії речовина. Колись я почав з його допомогою лікувати серце (нервова робота привела до виникнення певних проблем), але сьогодні я приймаю його без переділеної причини (для профілактики). Взагалі я звик купувати його у одного і теж виробника (пасік мені порадив знаковий), але недавно в інтернеті знайшов місце, де його продають трохи дешевше. Довелося платити двічі, тому що коли мені прийшов флакон з гранулами желе на ньому не було ніякої етикетки, а на вигляд і кус вони були як звичайні гранули з борошном (я точно можу це визначити, адже до цього я купував якісний продукт і прекрасно запам'ятав його смак). Природно, повернути товар назад не подучилось. Тому що ніяких чеків не було, але і приймати я його теж не став. Здоров'я дорожче". banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины