Лікувальні властивості маточного молочка
Личинки бджолиної матки ростуть в незвичайній за формою воскової осередку, яка називається маточником. У ці осередки все готельні бджілки-робочі складають спеціальну їжу-маточне молочко, завдяки якому тривалість життя матки в кілька десятків разів перевищує тривалість життя звичайної бджоли. В Японії лікування маточним молочком входить в Державну програму оздоровлення нації, тому що вчені з'ясували, що його чарівний склад і властивості здатний поліпшити структуру і стан кожного структурного елемента людського організму, який був змінений в результаті опромінення, що пройшов хвилею через всю країну після військових атомних вибухів.

лечебные свойства маточного молочка цена


На щастя (природно, японців це не радує), Японія є єдиною країною, де проходили ядерні бомбардування, можливо саме тому японці першими оцінили всю користь продуктів бджільництва, але в сучасний час за нею пішли і інші країни, так що сьогодні продукт, яким бджоли годують свою матку, користується великою популярністю.

Хімічний склад продуктуКоролівське желе (люди ще в стародавні часи оцінили лікувальні властивості маточного молочка, ціна на цей продукт була велика, отже, дозволити його покупку собі могли не всі, що і послужило причиною такої назви) являє собою сметанообразную масу світло-кремового кольору з кислувато-пекучим смаком, а також запахом, який важко з чимось сплутати. Нативний продукт (заморожений протягом перших двох годин після добування) переливається на світлі перламутровими відтінками, що служить його своєрідним знаком якості.

Купити маточне молочко можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Важливою інформацією є те, що до складу даного продукту входить більше 60% води, тому відразу після отримання його потрібно заморожувати, або абсорбувати і сушити в спеціальних шафах-витяжках (в натуральному вигляді він втрачає свої властивості всього за кілька годин). Крім води в ньому міститися, вітаміни (практично всіх видів), мікроелементи, вуглеводи, корисні ліпіди, гормональні сполуки і білки.

лечение маточным молочком


Власне кажучи, лікувальні властивості маточного молочка у багато залежать від концентрації останніх двох компонентів, тому що гормони, які входять до складу желе (прогестерон, тестостерон, естрадіол), зробили можливим його застосування для лікування безпліддя, а також нормалізації здоров'я репродуктивної системи (його можна застосовувати для лікування порушень роботи яєчників, усунення ознак еректильної дисфункції і навіть для підвищення лібідо). Що стосується білків, то за їх кількісним змістом» желе " наближається до білків, які містяться в грудному молоці матері, а білки регулюють роботу всіх органів, так що від їх дефіциту постраждають всі системи.

Вплив на організмГоворячи про властивості бджолиного маточного молочка, потрібно сказати, що воно здатне впливати на кожну структурну одиницю (клітину) організму, але найбільше його корисний вплив позначається на:

 • серцево-судинній системі-компоненти, які входять до складу продукту, здатні покращувати трофіку міокарда і нормалізувати кількість вільних ліпідів крові, які часто призводять до розвитку інфарктів;
 • імунній системі - » желе " містить фунгіцидні, антимікробні та імуномодулюючі речовини, які вбивають патогенних бактерій і підвищують активність імунних агентів (Т-лімфоцитів, макрофагів);
 • нервовій системі - всі відгуки про лікувальні властивості маточного молочка свідчать про те, що цей продукт допомагає нормалізувати настрій, виводить людину з депресії і підвищує його працездатність (якщо згадувати ту ж Японію, де все вже давно оцінили його властивості по достоїнству, то там практично немає безробіття, тому що люди хочуть працювати).Чи допомагає маточне молочко при цукровому діабеті?
Як вже було сказано вище, ця речовина використовується в терапії будь-якого виду захворювання, але особливу увагу слід приділити тому, чи допомагає маточне молочко при цукровому діабеті. Звичайно, допомагає, більш того фахівці настійно його рекомендують приймати при цукровому діабеті, так як він містить речовини, які нормалізують вироблення інсуліну. Згідно відгуками, його прийом протягом шести місяців допомагає скоротити дозу інсуліну ззовні майже в два рази (але скасування введення інсуліну або зниження його кількості має відбуватися під контролем лікаря).

свойства пчелиного маточного молочка


Нещодавно з'явилися дані про те, що деякі вчені Болгарії зробили ряд ін'єкцій розчином на основі ліофілізованого молочка хворим, які перенесли важкі хірургічні операції, що призвело до рекордно швидкому загоєнню всіх органів і тканин і скорочення періоду реабілітації. Такий спосіб використання даного продукту поки тільки вивчається, але відмовлятися від його перорального прийому не варто, тому що ця речовина приносить людині тільки користь.

Замовити маточне молочко можна за телефонами:
+380984298830
+380955638797Валерія: «У бабусі цукровий діабет з сильними стрибками інсуліну в крові (але ін'єкції їй не роблять), тому я, коли дізналася про такі властивості» Королівського желе", відразу ж придбала його і відвезла їй. Вона приймала його в чистому вигляді (зберігала в холодильнику) і за три місяці рівень цукру нормалізувався (вимірювали кожен день). Зараз вона дат організму трохи відпочинку, а потім будемо замовляти ці ліки ще».


Максим: «Ми з дружиною приймали його під час планування вагітності, щоб малюк потрапив відразу в таке середовище, де він би не відчував дефіцитів мікроелементів або вітамінів. В результаті у нас народилася здорова дитина, так, і дружина відновилася після пологів з протягом рекордно короткого часу. Її подруги були в шоці».


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины