Маточне молочко бджолине для дітейМаточне молочко (поряд з пергою, прополісом і медом) вчені називають одним з найбільш корисних для людського організму продуктів бджільництва. У нього є ще одна назва – королівське желе, яке відображається всю його суть, адже даний продукт використовується в їжу тільки» королевою " доказ-бджолиною маткою. Коли вчені тільки зайнялися дослідженнями цього продукту і не володіли всією інформацією про його склад і властивості, застосування маточного молочка дітям призначалося дуже рідко.

применение маточного молочка детям


У книзі професора Зайцева бджола і здоров'я людини, яка була випущена в СРСР, зазначено, що за часів Союзу цей продукт можна було застосовувати тільки після досягнення вісімнадцятирічного віку, але в сучасний час його застосування не тільки дозволено в дитячому віці, а ще й рекомендовано (в Японії прийом королівського желе включений в Державну програму оздоровлення нації, там його безкоштовно роздають школярам).

Користь для дитячого організмуДо складу даного продукту входить більше двох сотень корисних мікроелементів, з яких найбільш важливе значення приділяється білковим компонентам, амінокислотам і вітамінам. За кількісним складом білкових сполук він наближається до білка, який міститься в коров'ячому і грудному молоці матері, так що найбільш важливе значення для дитячого організму «желе» дає в тому ключі, що воно покращує роботу імунної системи. До п'ятирічного віку імунна система дитини тільки формується, отже, вона не може протистояти розмноженню патогенних бактерій, а маточне молочко бджолине для дітей з комплексом імунних агентів в своєму складі покращує активність імунних агентів і, що важливо, вбиває ті мікроорганізми, які проходять імунний захист і починають розмножуватися.

Купити маточне молочко можна у нас, зателефонувавши по одному з телефонів:
+380984298830
+380955638797


Крім того, корисний склад «Королівського желе» містить в собі комплекс факторів росту, які знижують стомлюваність малюків, підвищують їх розумову і фізичну витривалість і покращують зростання всіх органів і систем. Вчені з'ясували, що воно також сприяє поліпшенню роботи нервової системи, тому дітки ростуть активними, але при цьому спокійними і не дратівливими.

ак принимать маточное молочко детям


Найкраще починати його прийом в дошкільному віці (в період формування імунітету), при вступі до школи (всупереч тому, що багато хто вважає похід дитини в перший клас великим святом, це для малюка величезний стрес, так що відгуки про матковому молочку для дітей містять інформацію про те, що його прийом допомагає малюкам легше адаптуватися в новому середовищі і переносити стресові ситуації). Воно виконує роль адаптогену, тому його можна приймати в період шкільних іспитів, щоб поліпшити активність дитячого мозку, підвищити витривалість організму і мінімізувати ризик розвитку втоми.

Як приймати маточне молочко дітям?На відміну від багатьох інших продуктів бджільництва» королівське желе " швидко втрачає свої лікувальні властивості в умовах неправильного зберігання, тому відразу після отримання його консервують (заморожують, змішують з медом або ліофілізують). Відповідно, інформація про те, як приймати маточне молочко дітям повністю залежить від того, в якій формі воно було законсервовано.

Нативне (заморожене в натуральному вигляді) желе малюкам дають рідко, адже його специфічний запах і пекучий смак подобається навіть не всім дорослим. У дитячому віці апітерапевти рекомендують використовувати суміш з "желе" з медом, яку дитина цілком може прийняти за ласощі.

Приймати даний продукт необхідно незадовго до їжі, розсмоктуючи невелику кількість ліки в роті до його повного розчинення (як цукерку). Ковтати його не можна (так само як і запивати водою), тому що його хімічні елементи знаходяться в крихкому (нестійкому положенні) і ферменти шлунково-кишкового тракту можуть їх зруйнувати.

маточное молочко детям


Іноді маточне молочко дітям дають не в пероральному, а в ректальному вигляді. Для цього з "медово-молочної" суміші формують невеликі палички у вигляді свічок і вставляють дитині в анус, звідки корисні речовини дуже швидко потрапляють кров, після чого швидко розносяться по всьому організму.

Замовити маточне молочко можна за тел:
+380984298830
+380955638797


Маточне молочко - надзвичайно корисний для дитячого організму продукт, так що він повинен бути в домашній аптеці для дітей у кожного з батьків. Його можна використовувати в якості лікувально-профілактичного засобу, тоді у хвороб не буде жодного шансу.

Ангеліна: "Я використовувала його для підняття імунітету у своєї дочки. Спочатку (до трьох років) вона у мене взагалі не хворіла, але як тільки я вийшла на роботу, а вона пішла в садок, ми почали кожні два тижні йти на лікарняні. То ми лікували кашель, то риніт, то вітрянку, мені здавалося, що вона принесла додому вже всі хвороби, які тільки можна (природно, нам з чоловіком теж діставалася частина збудників). Про це "желе" мені розповіла мама, вона ж і принесла його нам разом з медом. Приймали всією сім'єю і тепер хворіємо дуже рідко".


Христина: "Мені про цей продукт бабуся розповідала в дитинстві цілі легенди (у діда була пасіка, і він добував його самостійно). Я була маленькою і вірила в те, що якщо цим «желе» бджоли годують тільки королеву (матку), то і я теж буду королевою в майбутньому. Смак мені його не дуже подобався, але чого не зробиш заради «королівської крові». Це зараз я розумію, що завдяки цьому продукту я була активною і здоровою дитиною, але тоді мені все здавалося казкою. Сьогодні я годую їм своїх дітей, і вони також вірять в його «королівські» властивості, як і я".


З повагою, сімейна пасіка «Веселий Шершень»! banner

Мы Всегда Рады Проконсультировать
По Любому Интересующему Вас Вопросу.
Калькулятор приема продуктов пчелы
Возраст
Заказ
×

Отзывы

Что о нас говорят клиенты

Принимал курс по лечению хронического простатита. Сделал как рекомендовали на пасеке «Веселый Шершень» - 2 курса с перерывом. На первом месяце приема почувствовал какие то изменения в предстательной, но воспаление до конца не ушло. При приеме второго курса стал чувствовать себя намного лучше. Уже 8 месяцев как не беспокоит предстательная. Очень Вам благодарен за ваши продукты и за оказанную консультацию.

Фото
Игнатенко Владислав

Артемовск

Спасибо Дмитрий и Ольга за Вашу продукцию, а особенно за глазные капли. Страдаю глаукомой уже много лет. Болезнь прогрессирует, но благодаря Вашим каплям чувствую что прогресс уменьшился и видеть немного лучше стала. Жаль что они не излечивают данную болезнь, но и на этом огромное спасибо.

Фото
Лариса Ивановна

Киев

Долго искала свечи от геморроя на натуральной основе, так как в аптеке очень часто в состав свечей входит какой хим препарат. Увидела, что на семейной пасеке Веселый Шершень в состав входит только масло какао и прополис. Очень обрадовалась и сразу же заказала. Свечами осталась довольна – проблема решена не до конца, но прогресс существенный.

Фото
Раиса Павловна

Винница

Много лет уже как перешла на натуральную косметику. Часть делаю сама, беря информацию в интернете, часть покупаю. А вот от вашего крема питательного я просто в восторге. Пользуюсь постоянно и для лица и для рук. Да и мыло медовое то же теперь в нашей семье есть постоянно. На супермаркет не променяем.

Фото
Крючко Валентина

Запорожье

Дуже дякую Вам, Ольга за гарний рекомендований продукт – настій воскової молі. Моя дитина (дівчинка 7 років) постійно хворіла на запалення бронхів і ми часто проводили багато часу по лікарнях, в яких крім антибіотиків нічого не давали. Почала шукати народні способи лікування бронхіту і знайшла Вас. Моя дитина почала набагато менше хворіти і легше переносити захворювання. Також окремо дякую за бджолину пергу для імунітету.

Фото
Каноненко Ольга

Винница

Перенес серьезный кризис и получил инсульт. Моя дочь нашла информацию что хорошо помогает при данной проблеме для восстановления восковая моль. Позвонив мы получили консультацию, что лучше принимать курсом восковую моль с настойкой подмора. Так и сделали. Принимаю уже 4 месяц. Изменения на лицо. Но для полного восстановления хочу еще попринимать 2-3 месяца. Спасибо вам и вашим пчелкам за хорошие продукты.

Фото
Иван Федотович

Днепропетровск

Применяем Ваш курс повышения иммунитета всей семье и это первый год, когда мы с мужем не болели вовсе, а дочка только 1 раз. Мы очень довольны и впредь будем вашими постоянными клиентами.

Фото
Сергей и Валентина Мирошниченко

Киев

Как кормящая мама при кормлении ребенка появилась проблема с лактацией на 6 месяце. Вычитала что очень хорошо помогает Апилак на основе маточного молочка, но чистое маточное молочко оказывает действие еще сильнее. Мы заказали на семейной пасеке данный продукт. И уже после 4 дней приема молоко возобновилось в нужном объеме, а через 2 недели приема пришлось сцеживать лишнее. Очень понравился Ваш продукт. Теперь задумалась о курсе поднятия иммунитета. Спасибо за помощь.

Фото
Марина

Васильевка

Огромное спасибо пчелкам и Веселому Шершню. Болею много лет сахарным диабетом. Кроме медикаментов и особого питания ничего не помогает в жизни. Но я оптимист и стараюсь еще заниматься здоровым образом жизни. Покупая акационный мед у Дмитрия, он посоветовал приобрести настойку пчелиного подмора для понижения сахара. Не очень доверяя я приобрела. И сделала это не зря. По истечении 1 месяца сахар стал реже повышаться (чаще была виновата сама, так как не соблюдала диету). Пропила уже 3 месяца. Чувствую себя гораздо лучше. Какая то даже работоспособность появилась. Дмитрий, огромное человеческое спасибо Вам.

Фото
Лакута Валентина

Донецк

Дмитро, велике спасибі за смачний соняшниковий мед і за прополісний мед. Вживали заздалегідь і всю зиму вся наша велика родина не хворіла. Тільки онук небагато. На наступний сезон замовимо знову заздалегідь.

Фото
Дашко Іван

Львів

Страдаю много лет гайморитом. Как пробили, так стал постоянным «клиентом» больницы. Заказывая мед на пасеке «Веселый Шершень» увидел мазь Стоп гайморит и решил попробовать, так как цена была довольно таки демократичная. И после 2 недель использования увидел улучшения. С моим хроническим запущенным гайморитом чувствовать себя стал лучше. Рекомендую.

Фото
Пахомов Сергей

Харьков

Проходил лечение на семейной пасеке «Веселый Шершень» по лечению аденомы простаты. Произошло сильное воспаление от переохлаждения и сильно воспалилась предстательная. Да и врачи диагностировали увеличение аденомы. После 2 недель приема курса почувствовал что частично ушло воспаление. А уже после 2 месяцев приема воспаление исчезло. Аденома не уменьшилась после сделанного УЗИ в конце курса, но и не наблюдалось увеличение. Спасибо за оказанную консультацию и помощь. В ближайшее время планирую пройти еще один курс.

Фото
Игорь Марчук

Одесса

После года лечения от туберкулеза легких и устойчивости к медикаментам в больнице сам врач порекомендовал попробовать настойку восковой моли. Долго искал в интеренете и остановился на семейной пасеке «Веселый Шершень», где получил полную консультацию и после получения продукции дали инструкцию по применению. Также заинтересовала схема лечения туберкулеза восковой моли с настойкой прополиса, так как больше нигде такого не слышал. Уже через 3 месяца приема заболевание перешло в закрытую форму и к 7 месяцу исчезли и дыры. Сейчас, будучи уже здоровым, пропиваю профилактически 3-4 раза в год. Спасибо за вторую жизнь.

Фото
Владимир

Харьков

Мой сын уже много лет болеет псориазом и мы перепробовали наверное уже пол аптеки препаратов от данного заболевания. Практически все или не дают эффекта, или вызывают аллергию. Вычитала, что очень хорошо помогает прополисная мазь. Получив консультацию от Ольги, что именно 40% прополисная мазь хорошо справляется с данным заболеванием мы заказали и остались очень довольны. Теперь только ей и спасаемся. А самое главное – есть эффект и нет побочных действий данного продукта.

Фото
Крамаренко Ирина

Днепрорудный

Постоянно работаю на улице и на огороде. Часто обветриваются руки. Попробовала кремлевскую мазь использовать как крем. И мне безумно нравится. Теперь заказываю периодически данную мазь у Ольги.

Фото
Жанна Игнатьевна

Кременчуг

Оставить комментарий
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины